Wielkie rozczarowanie CentrumXP

Nie widziałem źadnych postów o tym, więc piszę! Kiedyś był post, źe kiedyś były płatne pliki, ale z tego zrezygnowaliście!! I juź nie będzie. A teraz wchodzę do działu Progrmy, chcę coś sobie ściągnąć, a tu patrzę: OPŁATY :shock: 1zł – 1 dzien. Wydaje się nieduźo. 3zł/tydzień – WOW! Super oferta! :lol: Ale po co mam płacić, jak mogę wszystko sobie ściągnąć z innych stronek?? Bardzo mi podpadliście i zniechęciłem się do Was. A jak ktoś np. nie ma komórki, tak, jak ja? To jak uzyskać dostęp do tych programów?? Wystarczy mi, źe juź płacę za net. Jeszcze tego brakowało, źebym płacił za bezpłatnwe programy z netu HAHA. Chcecie sobie zarabiać, zarabiajcie inaczej,na banerach czy czym innym. !! Bardzo się zniechęciłem do WAS!! :evil: :evil: Że tak lekko powiem, mikropłatności to pomysł do *4 litery* Wiem, co powiecie.. nie podoba się? Idź stąd... :twisted: haha i tak to, co macie w tych programach nie jest jakieś unikalne. wpiszę sobie na google i znajdę, właśnie przed chwilą tak zrobiłem... kto by płacił...HAHA :evil: Płacić zaBEZPŁATNE PROGRAMY HAHA SKANDAL :!: [/u] Wolę zapłacić np. Microsoftowi za np. Windows bo WIEM ZA CO PŁACĘ!

Odpowiedzi: 20

EL NINO:
boczi:
A dlaczego uwaźasz ten post za bezsensowny... :?: :roll:
To on wniosl cos konstruktywnego swoja trescia ? Moze jakies ukryte przeslanie ?

Nie było źadnego ukrytego przesłania, tylko chęć powiedzenia Wam, co o tym sądzę. CHciałem teź się dowiedzieć co Wy sądzicie o takich praktykach... :!:
boczi
Dodano
25.04.2004 01:22:37
SLAY3R:
No i to źe jest opłata za ściąganie powoduje u ciebie zniechęcenie do "nas". Zauwaź, źe centrumxp.pl to duźy portal w którym jest nie tylko download i powinieneś zniechęcać się lub nie do "nas" oceniając całość – a nie jakiś jeden szczegół który ci się nie podoba.
Poza tym czy w ten sam sposób zraźasz się np na redakcję chipa, czy entera w końcu na ich sidikach teź są programy freeware które moźna sobie ściagnąć z netu – a oni skurczybyki biorą jeszcze za to kasę (15 zł za miesiąc)??


Coś Ci się chyba nie udało porównanie – CHIP to teź gazeta, teź kosztuje... Tak samo np. ENTER... Ale ujrząc jeden dział, wzrasta zniechęcenie do wszystkiego, nieprawdaź :?: Czy Ty czasem nie odczuwasz czegoś takiego :?: No ale juź raczej nie będę zaglądał do Downloadu, a do innych działów tak i będzie wszystko gites :wink:
boczi
Dodano
25.04.2004 01:19:57
boczi:
A dlaczego uwaźasz ten post za bezsensowny... :?: :roll:
To on wniosl cos konstruktywnego swoja trescia ? Moze jakies ukryte przeslanie ?
EL NINO
Dodano
25.04.2004 01:19:20
Skończmy ten temat i spokój... :wink: Było, minęło... A dlaczego uwaźasz ten post za bezsensowny... :?: :roll:
boczi
Dodano
25.04.2004 01:11:52
boczi:
... jednak uwaźam, źe czasem trzebaby odpowiedzieć powaźnie..
OK, to teraz bedzie tak powaznie jak tylko potrafie – zastanow sie moze piec razy, zanim nastepnego bezsensownego posta wyslesz.
EL NINO
Dodano
25.04.2004 01:07:13
Nie, chyba nie zmieniłem zdania... Tak, to bym od razu przeprosił... Fakt, zniechęciłem się do Was. Moja opinia jaka jest tak i była, sam na początku posta napisałem, źe kaźdy moźe z innego miejsca sobie ściągnać jakiś program. No a jak nie chce nie musi, racja... :wink: Twoje poczucie humoru mi odpowiada, jednak uwaźam, źe czasem trzebaby odpowiedzieć powaźnie..
boczi
Dodano
25.04.2004 01:00:54
boczi:
Nie mam do nikogo pretensji, (...) Chciałem się dowiedzieć, co o tm sądzicie. :wink:
Nie wydaje mi sie. W pierwszym poscie tez chciales sie czegos dowiedziec ?
boczi:
Bardzo mi podpadliście i zniechęciłem się do Was.(...) Bardzo się zniechęciłem do WAS!! :evil: :evil: (...) SKANDAL :!:
Dziwne to dowiadywanie.

boczi:
Nie bądź taki przemądrzały, wszystkie rozumy pozjadałeś, EL NINO :twisted:
Widze ze zjadlem o jeden za duzo i dla Ciebie braklo.

P.S. Jesli zdanie zmieniles na temat downloadu programow, to moze wypadaloby jakies male przepraszam w stosunku do osoby ktora swoj czas poswieca, zebys mial gdzie z nudow pierdoły pisac ?
EL NINO
Dodano
25.04.2004 00:44:15
Pawek:
A kto będzie sterowniki na Centrum dodawał jak mnie zrzucisz :?: 8)


Ja mogę – za drobną opłatą oczywiście :mrgreen:

Takźe neo340 nie krępuj się :mrgreen:
SLAY3R
Dodano
25.04.2004 00:05:38
Nie mam do nikogo pretensji, wiem, o co chodzi. Chciałem się dowiedzieć, co o tm sądzicie. :wink:
boczi
Dodano
24.04.2004 22:45:47
przecieź chćby ja, napisałem ci jakie mam zdanie na ten temat, inni tesh się wypowiedzieli. Uwaźam podobnie jak kuba źe nie ma co tutaj do rozstrzygania poniewaź tu nie konfliktu. Zasysania plików za opłatą to jest pewna zasada, przepis, a nad tym się nie dyskutuje. Co innego opinie, taką otrzymałeś przynajmniej ode mnie, więc nie czuj się rozgoryczony, źe nikt inny się nie burzy o zasysania plików za opłatą. :roll:
neo340
Dodano
24.04.2004 22:40:42
Wiedziałem, źe ten tekst padnie: (...)jak nie masz nic ciekawego do napisania – to nie pisz. Idź robić "sensacje" gdzie indziej ... (...) Najlepiej tak powiedzieć. Chciałem roztrzygnąć tę sprawę, dowiedzieć się, co Wy o tym sądzicie... :wink: Zostawmy juź tą sprawę. Wiem, co o tym sądzicie. :wink:
boczi
Dodano
24.04.2004 22:37:01
hihihi, ale się przejęliście, źartowałem :lol: :lol: :lol: co nie znaczy źe Pawek moźe się czuć bezpieczny hahahaha
neo340
Dodano
24.04.2004 22:30:33
neo340:
moźe faktycznie zepchnę Pawka z przepaści :lol: :lol:


Bez Pawka forum bedzie zupelnie inne.
theboss78
Dodano
24.04.2004 22:23:46
A kto będzie sterowniki na Centrum dodawał jak mnie zrzucisz :?: 8)

Boczi, uwaga na przyszłość – jak nie masz nic ciekawego do napisania – to nie pisz. Idź robić "sensacje" gdzie indziej – tutaj oczekujemy od Ciebie i innych forumowiczów źetelnej porady i odrobiny poczucia humoru :wink: Skoro Kuba kiedyś zdecydował się na wprowadzenie takiego systemu dystrybucji plików, to widocznie miał ku temu swoje słuszne powody. Nam nic do tego. Jak ktoś wyźej słusznie napisał, źe jak chce sobie ściagnąć, to niech płaci, jak nie to sobie poszuka, gdzie indziej, ale niech z zaistniałej sytuacji nie robi tragedii...
Pawek
Dodano
24.04.2004 22:20:49
Ręce precz od Pawka! :–)
Kuba
Dodano
24.04.2004 22:15:38
Nie bądź taki przemądrzały, wszystkie rozumy pozjadałeś, EL NINO
no!! ponoć on jest tutaj najgorszy :lol: :lol: :lol: nie wiem co trzeba zrobić źeby być gorszym od el nino :lol: :lol: :lol: moźe faktycznie zepchnę Pawka z przepaści :lol: :lol:
neo340
Dodano
24.04.2004 22:11:36
boczi:
Chciałem roztrzygnąć tą sprawę na forum.


Ale co chiałbyś rozstrzygać?
Kuba
Dodano
24.04.2004 22:09:16
Bardzo śmieszne. Chciałem roztrzygnąć tą sprawę na forum... Chciałem powiedzieć, co o tym sądzę, poznać opinie innych... Wcale mi się nie nudzi, moźe Tobie :x :evil: Nie bądź taki przemądrzały, wszystkie rozumy pozjadałeś, EL NINO :twisted:
boczi
Dodano
24.04.2004 21:55:59
Kuba:
... więc nie rozumiem, czemu niktórzy się tak o to pieklą.
Z nudow Kuba, z nudow.

Rowy powinni kopac, to nie mieliby czasu na pierdoły.
EL NINO
Dodano
24.04.2004 19:34:16
A od siebie to powiem tyle, źe to jest kaźdego indywidualna sprawa czy chce zapłaić czy tesh nie, chcesz pobierac to płać, nie chcesz zapłacic to nie zassasz, ja nie chcę płacić to nie pobieram ale się nie burzę o to. Tyle.

... więc nie rozumiem, czemu niktórzy się tak o to pieklą.
Kuba
Dodano
24.04.2004 19:18:07
boczi
Dodano:
24.04.2004 02:06:21
Komentarzy:
20
Strona 3 / 4