Wielkie rozczarowanie CentrumXP

Nie widziałem źadnych postów o tym, więc piszę! Kiedyś był post, źe kiedyś były płatne pliki, ale z tego zrezygnowaliście!! I juź nie będzie. A teraz wchodzę do działu Progrmy, chcę coś sobie ściągnąć, a tu patrzę: OPŁATY :shock: 1zł – 1 dzien. Wydaje się nieduźo. 3zł/tydzień – WOW! Super oferta! :lol: Ale po co mam płacić, jak mogę wszystko sobie ściągnąć z innych stronek?? Bardzo mi podpadliście i zniechęciłem się do Was. A jak ktoś np. nie ma komórki, tak, jak ja? To jak uzyskać dostęp do tych programów?? Wystarczy mi, źe juź płacę za net. Jeszcze tego brakowało, źebym płacił za bezpłatnwe programy z netu HAHA. Chcecie sobie zarabiać, zarabiajcie inaczej,na banerach czy czym innym. !! Bardzo się zniechęciłem do WAS!! :evil: :evil: Że tak lekko powiem, mikropłatności to pomysł do *4 litery* Wiem, co powiecie.. nie podoba się? Idź stąd... :twisted: haha i tak to, co macie w tych programach nie jest jakieś unikalne. wpiszę sobie na google i znajdę, właśnie przed chwilą tak zrobiłem... kto by płacił...HAHA :evil: Płacić zaBEZPŁATNE PROGRAMY HAHA SKANDAL :!: [/u] Wolę zapłacić np. Microsoftowi za np. Windows bo WIEM ZA CO PŁACĘ!

Odpowiedzi: 20

Nawet, jak bym miał dostać komórkę, nie wiem, czy w chwili obecnej chciałbym ją mieć. Nie mam na razie potrzeby, źeby mieć komórkę.. Jakbym chciał, dawno juź bym miał :lol:
boczi
Dodano
26.04.2004 13:50:57
Kuba:
......Płatność będzie i jak na razie nie zmieni tego nawet boczi który nie ma z czego wysłać SMSa (jeśli tak chcesz, to poproś rodziców, kupią Ci komórke na 14 urodziny),.....(???).


No i będzie – Twoja sprawa i decyzja. Tyle, źe tak BTW – mi teź poradzisz, źebym Rodziców na urodziny o komórkę poprosił?
Brzydki jakiś ten wytyk mi się zdał, alem pewnie przewrazliwiony bezpodstawnie.
Rebe
Dodano
26.04.2004 13:18:56
Kuba, Mrowek o malo co wykorkowal ze smiechu, bo dopiero zegarek na komunie dostal i nie umie jeszcze z niego sms–ow wysylac :mrgreen: .
Mrówek:
pwl:

Zresztą, po co ten cały niesmaczny konflikt, dajcie sobie spokój i juź...

Teź myślę, ze czas zakończyć tą miotaninę zdań :):):)
Nie mowilem ze banda klakierow ? :P Szkoda ze na koncu nie dodales "redachtorowego", jakze powaznego zwrotu: "Tyle" :P :P . No a ze "miotanina zdan", to fakt. Cztery razy czytalem i nie wiem o czym pisales. Nie martw sie chlopie, pojdziesz do gimnazjum, to moze Cie naucza skladac zdania abys mogl przelewac swoje mysli w formie pisanej. Na zdaniu "popieram redachtora xxx" nie konczy sie jezyk polski i tym samym masz jeszcze mnostwo nauki przed soba :wink: .
Mrówek:
... Bo jestem luzakiem.
To znaczy takim koniem bez obciazenia ? Tylko nie mow ze bez obciazenia genetycznego, bo w to nie uwierze :mrgreen: :lol: . Koniec swiata – Mrowek luzak :P .


pawell, skoro zacytowales fragment mojego posta, to mysle, ze przeczytales rowniez kolejne po nim zdanie ?
EL NINO
Dodano
26.04.2004 12:36:31
no właśnie, nie ma sensu.
Wczoraj licznik ściągniętych programów przekroczył 10 tysięcy (z tego 6 tysięcy w ciągu 2 tygodni od wprowadzenia płatności).
Wasze dywagacje na temat czy ktoś ściągnie program czy nie są bezsensu. Płatność będzie i jak na razie nie zmieni tego nawet boczi który nie ma z czego wysłać SMSa (jeśli tak chcesz, to poproś rodziców, kupią Ci komórke na 14 urodziny), ani Mrówek który prawie wykorkował ze śmiechu (???).
Kuba
Dodano
26.04.2004 10:54:09
pwl:


Zresztą, po co ten cały niesmaczny konflikt, dajcie sobie spokój i juź...


Teź myślę, ze czas zakończyć tą miotaninę zdań :):):)
Mrówek
Dodano
26.04.2004 02:18:13
EL NINO:
Banda klakierow, nie robiacych nic innego, oprocz przyklaskiwania sobie w kazdym poscie.

O kim mowa? Wymień, chcę się dowiedzieć, kogo masz na myśli. Mnie :? :?:
Zobacz: siedzę na uboczu, o nikim nic nie gadałem a tu nagle "banda klakierów". Szkoda słów, porównanie Forum WZ == Banda klakierów zahacza o wszystkich, więc bez przesady, jeźeli juź chcesz tak pisać o klakierach, pisz źe kilka osób... Kiedy ja widzę np. dwie/trzy osoby przyklaskujące to nie piszę tak jak Ty, biorąc pod uwagę mały wyjątek...

Zresztą, po co ten cały niesmaczny konflikt, dajcie sobie spokój i juź...

Jakos na "w" sie nazywa

Moźe Webhelp :?:
pwl
Dodano
26.04.2004 02:15:21
aligator:
Mrówek:
I tak tutaj nie wchodzę.... I nie zamierzam.

Mrówek, mam prośba do Ciebie. Weź no zastosuj się do tego co napisałeś bo się mocze strasznie ze śmiechu jak czytam Twoje posty :lol:


Tak ?? A moźe skończy się ciągłe najeźdźanie na nasze forum ??
Gdy tak będzie, to zmieni się moje, jak i innych Moderów z Wirus Zone. ;)

Moje posty mają takie być... Bo jestem luzakiem.
A wy mi nie dajecie luzu, więc odpowiadam.
Z lekkim humorem :lol: :lol:
Mrówek
Dodano
26.04.2004 02:12:08
Mrówek:
I tak tutaj nie wchodzę.... I nie zamierzam.

Mrówek, mam prośba do Ciebie. Weź no zastosuj się do tego co napisałeś bo się mocze strasznie ze śmiechu jak czytam Twoje posty :lol:
aligator
Dodano
26.04.2004 02:04:51
EL NINO:


Mrowek, zrozumiales cos z tego co tu bylo wczesniej pisane, czy trzeba Ci wytlumaczyc tak jak dla niedorozwinietego dziecka ? Nie chcesz tu wchodzic ? Brawo.
Ten podpis w Twoim profilu w takim razie nie bedzie Ci juz potrzebny ? Moge go usunac ? Bo nie chcialbym, aby ktos po nim trafil na tamto forum i ze smiechu na serce wykorkowal.


Od niedorozwiniętych dzieci sobię krzycz na kogoś innego. Sam potwierdzasz mojego poprzedniego posta.
jak narazie, to ja prawie wykorkowałem ze śmiechu jak zobaczyłem opłaty za darmowe pliki.

Aha... I nie wyzywaj nas od Klakrów :twisted:
Poza tym nieładnie tak rzucać wyzwiskami.
Czyźby admin łamał swój Regulamin ??

No tak... To El Forum, na którym Admin pali kubańskie cygara i nikt mu nie zagrozi, bo jest El Presidente :twisted:

To jest metafora, czyli inaczej przenośnia...


Pozdrawiam wszystkich bez wględu jacy są.
Mrówek
Dodano
26.04.2004 01:56:54
cyt:..EL NINO
"...Chamstwo odeszlo z tego forum z chwila gdy wziales doopsko w troki."

Nie chce mi się juź ani tego komentować ani brać udział w dalszym klepaniu magla......
:mrgreen:
tire
Dodano
25.04.2004 22:42:36
teź sie troche roczarowałem ostatnio... konkretnie :wink: sprawiłem ostatnio ze zniknął zestaw noźy kuchennych, odkurzacz, porcelana i wycieraczka... sam nie wiem jak to się stało... czyźby czary???? :D:D:D
MaximBoskov
Dodano
25.04.2004 22:18:09
EL NINO:
..... z pisaniem boldem (po tym poznac ludzi ktorzy nic do powiedzenia nie maja, a wydaje im sie, ze bardzo madre rzeczy pisza...... .

Zgadzam się :lol:
EL NINO:
.....
wytlumaczyc tak jak dla niedorozwinietego dziecka ? .....

Rusycyzm – :oops: się :wink:
EL NINO:
.....
Ten podpis w Twoim profilu w takim razie nie bedzie Ci juz potrzebny ? Moge go usunac ? Bo nie chcialbym, aby ktos po nim trafil na tamto forum i ze smiechu na serce wykorkowal.


Nie usuwaj – bardzo mnie intryguje forum jako skaner on–line. Tak mi jakoś z tego podpisu – przynajmniej jednego wyjszło – pewnie znowu czegoś nie zrozumiałem :(
Rebe
Dodano
25.04.2004 17:53:31
tire:
Jednak zamordystycznych metod typu "kopanie rowów" – nie – bo to odpowiedź typowo chamska [/b]:!:
Chamstwo odeszlo z tego forum z chwila gdy wziales doopsko w troki. Nareszcie mamy spokoj z kolorowankami w postach, z pisaniem boldem (po tym poznac ludzi ktorzy nic do powiedzenia nie maja, a wydaje im sie, ze bardzo madre rzeczy pisza), no i spokoj z dopisywaniem w co drugim poscie – zgadzam sie z tym czy z tamtym.
Zamordystyczne ? A owszem znam takie. Jakos na "w" sie nazywa. Wszystkie posty nie na raczke "redachtorowi" kasowane a uzytkownicy ktorzy maja odmienne zdanie od zdania "redachtora" – banowani. Aaa, przypomnialo mi sie – to jest forum na wiruszone. Banda klakierow, nie robiacych nic innego, oprocz przyklaskiwania sobie w kazdym poscie. Oczywiscie mozna tam znalezc myslace istoty, z tym ze Ty sie do nich nie zaliczasz.

Mrowek, zrozumiales cos z tego co tu bylo wczesniej pisane, czy trzeba Ci wytlumaczyc tak jak dla niedorozwinietego dziecka ? Nie chcesz tu wchodzic ? Brawo.
Ten podpis w Twoim profilu w takim razie nie bedzie Ci juz potrzebny ? Moge go usunac ? Bo nie chcialbym, aby ktos po nim trafil na tamto forum i ze smiechu na serce wykorkowal.
EL NINO
Dodano
25.04.2004 17:26:18
boczi:

CHCIAŁEM SIĘ DOWIEDZIEĆ DLACZEGO WY UDOSTĘPNIACIE PŁATNY DZIAŁ Z PROGRAMAMI, KTÓRYCH JEST MASA W SIECI! I MOŻNA JE Z ŁATWOŚCIĄ ŚCIĄGAĆ!


Dalczego? Poniewaź. Zapytaj czemu intnieje to Forum?, przecieź w sieci jest masa podobnych!

boczi:
MAŁO KTO PÓJDZIE NA TAKIE COŚ.

:–) Dzięki za troske. 8)
Kuba
Dodano
25.04.2004 15:15:07
Kuba:


(...)Gdybyś boczi był chcociaź troche przedsiębiorczy olał być dział z plikami za CentrumXP.pl, wszedł być na to google, poszukał i ściągnął sobie ten program bez wysyłania SMS i wszysy byli by szczęśliwi. Widzisz jakie to proste? (...)
To chyba oczywiste, źe bym Wam nie zapłacił, bo umiem ściągać z internetu pliki, które są dostępne za opłatą na innych stronach. :!: CHCIAŁEM SIĘ DOWIEDZIEĆ DLACZEGO WY UDOSTĘPNIACIE PŁATNY DZIAŁ Z PROGRAMAMI, KTÓRYCH JEST MASA W SIECI! I MOŻNA JE Z ŁATWOŚCIĄ ŚCIĄGAĆ! MAŁO KTO PÓJDZIE NA TAKIE COŚ.
boczi
Dodano
25.04.2004 15:09:20
Kuba:


(...)Gdybyś boczi był chcociaź troche przedsiębiorczy olał być dział z plikami za CentrumXP.pl, wszedł być na to google, poszukał i ściągnął sobie ten program bez wysyłania SMS i wszysy byli by szczęśliwi. Widzisz jakie to proste? (...)
To chyba oczywiste, źe bym Wam nie zapłacił, bo umiem ściągać z internetu pliki, które są dostępne za opłatą na innych stronach. :!: CHCIAŁEM SIĘ DOWIEDZIEĆ DLACZEGO WY UDOSTĘPNIACIE PŁATNY DZIAŁ Z PROGRAMAMI, KTÓRYCH JEST MASA W SIECI! I MOŻNA JE Z ŁATWOŚCIĄ ŚCIĄGAĆ! MAŁO KTO PÓJDZIE NA TAKIE COŚ.
boczi
Dodano
25.04.2004 15:09:20
Ja teź się kiedyś wnerwiłem, gdy chciałem coś u was ściągnąć :twisted:
Co ?? Za wszystko chciało by się opłaty ?? Moźe posty będą płatne ?? :twisted:
Mniejsza, z tym. I tak tutaj nie wchodzę.... I nie zamierzam. Chyba, źe będę miał ochotę :P :twisted:

Aligatorze. Chamstwo było widoczne... Tylko trudno się do tego przyznać :twisted: :twisted:
Mrówek
Dodano
25.04.2004 13:16:35
tire:
Mogę zrozumieć konieczność dorabiania w celu utrzymania forum.

Nio, akurat pan, pane redachtor to z reguły mało rozumniał :lol:
tire:
Jednak zamordystycznych metod typu "kopanie rowów" – nie – bo to odpowiedź typowo chamska :!:

Znowuź pan jakieś chamstwo widział. Nikt inny, tylko znowuź niesamowity redachtor :P
Ja to mściwy za bardzo nie jestem ale jak kto mnie wkurzy to mogę zacząć w archiwum szperać i na wiruszune chamstwo umieszczać, bo nudy na pudy tam straszne.
Nudzi się :?: To do testów antywirów lub firewalli brykaj, albo kompa tysiącem programów przeleć, moźe co znajdzie (co ja pisze, na pewno znajdzie) :mrgreen:
aligator
Dodano
25.04.2004 13:16:08
EL NINO:
Kuba:
... więc nie rozumiem, czemu niktórzy się tak o to pieklą.
Z nudow Kuba, z nudow.

Rowy powinni kopac, to nie mieliby czasu na pierdoły.


Mogę zrozumieć konieczność dorabiania w celu utrzymania forum.
Jednak zamordystycznych metod typu "kopanie rowów" – nie – bo to odpowiedź typowo chamska
:!:
tire
Dodano
25.04.2004 10:51:29
boczi:
CHciałem teź się dowiedzieć co Wy sądzicie o takich praktykach... :!:
Chyba nie sadzisz, ze jestem slepy albo glupi ? Na sile chcesz mi wmowic ze czarne jest biale ? Daj sobie moze spokoj.

Nie oczekuje odpowiedzi, bo sadze, ze wystarczy juz tego pisania o niczym.
EL NINO
Dodano
25.04.2004 01:35:58
boczi
Dodano:
24.04.2004 02:06:21
Komentarzy:
20
Strona 2 / 4