Wielkie rozczarowanie CentrumXP

Nie widziałem źadnych postów o tym, więc piszę! Kiedyś był post, źe kiedyś były płatne pliki, ale z tego zrezygnowaliście!! I juź nie będzie. A teraz wchodzę do działu Progrmy, chcę coś sobie ściągnąć, a tu patrzę: OPŁATY :shock: 1zł – 1 dzien. Wydaje się nieduźo. 3zł/tydzień – WOW! Super oferta! :lol: Ale po co mam płacić, jak mogę wszystko sobie ściągnąć z innych stronek?? Bardzo mi podpadliście i zniechęciłem się do Was. A jak ktoś np. nie ma komórki, tak, jak ja? To jak uzyskać dostęp do tych programów?? Wystarczy mi, źe juź płacę za net. Jeszcze tego brakowało, źebym płacił za bezpłatnwe programy z netu HAHA. Chcecie sobie zarabiać, zarabiajcie inaczej,na banerach czy czym innym. !! Bardzo się zniechęciłem do WAS!! :evil: :evil: Że tak lekko powiem, mikropłatności to pomysł do *4 litery* Wiem, co powiecie.. nie podoba się? Idź stąd... :twisted: haha i tak to, co macie w tych programach nie jest jakieś unikalne. wpiszę sobie na google i znajdę, właśnie przed chwilą tak zrobiłem... kto by płacił...HAHA :evil: Płacić zaBEZPŁATNE PROGRAMY HAHA SKANDAL :!: [/u] Wolę zapłacić np. Microsoftowi za np. Windows bo WIEM ZA CO PŁACĘ!

Odpowiedzi: 20

Moim skromnym zdaniem rozprowadzanie programów freeware i pobieranie przy tym korzyści majątkowych jest niezgodne z licencją danego programu freeware.

Co innego jednak pobieranie opłat za moźliwość ściągnięcia tego programu z danego serwera. Nie płacimy za program, tylko za usługę, czyli pobranie programu. Czyli wszystko gra. Jesli ktoś znajdzie miejsce, gdzie program ściągnie bez ograniczeń, to chwała mu za to.

PS. Podobne praktyki stosowane są choćby na wp.pl gryonline.pl i wielu innych.
Pawek
Dodano
29.04.2004 19:09:16
Nie jest nie zgodne. Nie zgodne z prawem było by pobieranie opłat za licencje do tych programów.
Kuba
Dodano
29.04.2004 18:30:33
Ej ja tak z ciekawosci... czy pobieranie oplat za rozprowadzanie programow freeware nie jest niezgodne z licencja freeware i podpada pod lamanie prawa? ...
Szejker
Dodano
29.04.2004 18:03:36
Uwaźaj, bo jeszcze filozofem zostaniesz.
Kuba
Dodano
29.04.2004 17:28:37
aligator:
Pawek:

Dolny przedział: 11–15 lat
Górny przedział: 16–19 lat

Pawek, a co to za przedziały, bo pierwszy raz słyszu ? Moźe sam źeś wymyślił ?!
Trochę mi smutno iź się pod nie łapie. Są jakie jeszcze ? :lol: :P

Sprawa się tyczy wyłącznie nastolatków i jest, wydawało mi się, prosta. Do piętnastu lat, tak sobie sam ustaliłem, dolny przedział wieku nastolatków, a od 16 do wigilii 20. urodzin górny. Ustalenia takowe poczyniłem na potrzeby tego topicu.
Pawek
Dodano
28.04.2004 22:12:48
Łee.. z dolnego przedziału jestem.. :lol:
boczi
Dodano
28.04.2004 21:56:55
aligator:
co to za przedziały, bo pierwszy raz słyszu ? Moźe sam źeś wymyślił ?!
Trochę mi smutno iź się pod nie łapie. Są jakie jeszcze ? :lol: :P

No ja teź zaliczam się do niesklasyfikowanych. Ale to moźe lepiej niź być w jakiejś tam szufladce :mrgreen:
Gagman
Dodano
28.04.2004 19:56:02
Pawek:

Dolny przedział: 11–15 lat
Górny przedział: 16–19 lat

Pawek, a co to za przedziały, bo pierwszy raz słyszu ? Moźe sam źeś wymyślił ?!
Trochę mi smutno iź się pod nie łapie. Są jakie jeszcze ? :lol: :P


Update kurna: nie łapie miało być...
aligator
Dodano
28.04.2004 19:39:53
boczi:
Pawek:

To teraz wyciągnij wnioski, spójrz na siebie i do roboty 'nastolatku z dolnego przedziału' :lol: :twisted:


ehh.. nie rozumiem, czemu z dolnego przedziału :?: Zarzucasz mi niezrozumiałosć tego topica :?: :roll:

Dolny przedział: 11–15 lat
Górny przedział: 16–19 lat
Pawek
Dodano
28.04.2004 18:25:12
Pawek:

To teraz wyciągnij wnioski, spójrz na siebie i do roboty 'nastolatku z dolnego przedziału' :lol: :twisted:


ehh.. nie rozumiem, czemu z dolnego przedziału :?: Zarzucasz mi niezrozumiałosć tego topica :?: :roll:
boczi
Dodano
28.04.2004 17:07:10
Kuba:
Wyjąłeś mi to z ust!


No wiesz Kuba, pozwalasz innym wpychać sobie łapy do ust, źeby coś wyciągali.
:mrgreen:
SLAY3R
Dodano
27.04.2004 18:00:40
boczi:
Moźesz oświecić.. :lol: Ale chyba nic tu wiek do znaczenia. :!: Jeden moźe mieć 20 lat i pisać posty o treści merytorycznej podobnej do np 14 latka i odwrotnie..

To teraz wyciągnij wnioski, spójrz na siebie i do roboty 'nastolatku z dolnego przedziału' :lol: :twisted:
Pawek
Dodano
27.04.2004 17:23:29
boczi:
Moźesz oświecić.. :lol: Ale chyba nic tu wiek do znaczenia. :!: Jeden moźe mieć 20 lat i pisać posty o treści merytorycznej podobnej do np 14 latka i odwrotnie..

Wyjąłeś mi to z ust!
Kuba
Dodano
27.04.2004 01:06:11
Moźesz oświecić.. :lol: Ale chyba nic tu wiek do znaczenia. :!: Jeden moźe mieć 20 lat i pisać posty o treści merytorycznej podobnej do np 14 latka i odwrotnie..
boczi
Dodano
27.04.2004 00:20:59
boczi:
Kuba:


?? Powrórze się: mam wraźenie, źe duskusja z tobą i tak nic nie wnosi. Boczi, do zrozumienia niektórych rzeczy trzeba poprostu dorosnąć.


Ciekawe, gdybyś nie wiedział, ile mam lat, czy byś tak mówił. :twisted:

A moźe oświecić towarzystwo Twoim wiekiem :?:
Pawek
Dodano
26.04.2004 23:29:26
nie, wtedy bym wkleił taki inny tekst 8) . Był on tu pewien czas ale go wywaliłem jak się dowiedziałem, bo w tej sytuacji on nie miał sensu. Zrozumiałem, źe przyczyna tego dlaczego się pieklisz jest inna.
Kuba
Dodano
26.04.2004 22:38:52
Kuba:


?? Powrórze się: mam wraźenie, źe duskusja z tobą i tak nic nie wnosi. Boczi, do zrozumienia niektórych rzeczy trzeba poprostu dorosnąć.


Ciekawe, gdybyś nie wiedział, ile mam lat, czy byś tak mówił. :twisted:
boczi
Dodano
26.04.2004 22:26:12
Proponuję zamknąć temat, wszystko jest przecieź jasne, a dla tych dla których jest ciemne i tak takim pozostanie.

Pozdrawiam
Gagman
Dodano
26.04.2004 21:35:47
boczi:

Nawet, jak bym miał dostać komórkę, nie wiem, czy w chwili obecnej chciałbym ją mieć. Nie mam na razie potrzeby, źeby mieć komórkę.. Jakbym chciał, dawno juź bym miał .


?? Powrórze się: mam wraźenie, źe duskusja z tobą i tak nic nie wnosi. Boczi, do zrozumienia niektórych rzeczy trzeba poprostu dorosnąć.
Kuba
Dodano
26.04.2004 18:07:27
boczi:
Nawet, jak bym miał dostać komórkę, nie wiem, czy w chwili obecnej chciałbym ją mieć. Nie mam na razie potrzeby, źeby mieć komórkę..


Jest potrzeba zeby wyslac sms–a do Centrum Xp w celu sciagniecia programa.
theboss78
Dodano
26.04.2004 18:07:01
boczi
Dodano:
24.04.2004 02:06:21
Komentarzy:
20
Strona 1 / 4