Wielki Problem ze sterownikami do karty graficznej nvidia GeForce 7600GS

Witam. Dzis po szkole przychodze z usmiechem na twarzy... wlaczam kompa a tu zonk. Wywalil mi blad ze cos nie tak jest z pamiecia itp. Trudno mysle sobie,sformatuje i tak dawno tego nie robilem,wszystko jest ok,instaluje sterowniki az wkoncu przychodzi moment na stery do karty graficznej,wkladam plyte,instaluje instaluje i komputer sam mi sie resetuje! ;/ Sciagalem sterowniki z internetu jeden zainstalowal sie normalnie ale byly dziwne kolorowe kratki na monitorze... odinstalowalem...sciagnalem "93.71_forceware_winxp2k_international_whql" instaluje wszystko ok ,az nagle komputer resetuje sie,wlacza sie system niecale 20 sek i znow sie resetuje,musialem odinstalowywac sterowniki w trybie awaryjnym ;/ Mam ten sam komputer,ta sama karte graficzne i te same sterowniki 2 lata i jeszcze takiego problemu nigdy nie mialem ;/ Czy ktos moze mi pomoc? Bo ja juz kompletnie niemam pojecie o co tu chodzi ;/

Odpowiedzi: 1

1) [quote=rapidcore]cos nie tak jest z pamiecia/[/quote] OK 2) [quote=rapidcore]Trudno mysle sobie,sformatuje[/quote] Nawiązując do pkt 1) zapytam cichutko: po co ? Poczytaj najpierw [b]Przyklejony[/b] w dziale WindowsXP o debugowaniu. W razie niejasności pytaj.
Ucho
Dodano
05.09.2008 21:50:09
rapidcore
Dodano:
04.09.2008 18:48:00
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1