Wiele zmian? Nie było mnie tu trochę...

Witam wszystkich. Szczególnie tych którzy pamiętają mnie jeszcze z dawnych czasów. Pewnie zastanawiacie się o co mi teraz chodzi ;) - otóż już tłumaczę: Dawno temu, tj. [b]Przystąpił: 31 grudnia 2004[/b] zarejestrowałem się na tym forum, pod nazwą [b]adik154[/b]. Tak tak to ja :) Ten sam dawno temu zaszufladkowany jako gówniarz, wówczas bardzo często arogancki i zbyt impulsywny, ale niezmiernie kiedyś lubiący to forum. Oj pamiętam, że spędzałem tu mase czasu, od właśnie 31 grudnia 2004 do mej ostatniej wizyty [b]28 maja 2006 21:07:05[/b]. [url=http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=profile&u=39149]Link do adik154[/url] W wyniku nałożonych na siebie paru spraw, odszedłem z forum, nie zaglądając tu do wczoraj, kiedy to założyłem konto na nowo ( do adik154 nie pamietam chasła ;) ) i postanowiłem zobaczyć co się zmieniło. Przyznam się, że czytać moje dawne posty to bardzo dziwne uczucie, człowiek zastanawia się " jak mógłem być czasami takim baranem" :rolleyes: :lol: Postanowiłem również przyjrzeć się aktywnym użytkownikom i tu ropoznaję paru "starych", z którymi dawno temu prowadziłem rozmowy jako adik154. Co mnie jednak zdziwiło, to brak dwóch takich sztandarowych jak dla mnie przedstawicieli cxp... tj. [b]Rebe[/b]: Ostania wizyta: 1 lipca 2008 09:17:26 [b]EL NINO[/b]: Ostania wizyta: 23 października 2006 08:19:55 Jak również niewielki ruch na forum. Od momentu kiedy się ostatnio logowałem, a to przecież dobrych parenaście godzin było, na forum napsiano może z 20 odpowiedzi, założono może 1 czy 2 tematy. Nie patrzyłem dokładnie, jednak stan który ja pamietam to generował taki ruch w przeciągu godziny... lub w godzinach tzw szczytu posty powstawały jeden po drugim, prowadzono ożywione rozmowy, dzielono się wiedzą i wbijano nowym userom do głowy jak używac googlarki :) Odchodząc napisałem [quote]niedługo to forum bedzie pustkami swiecic, zreszta JN słusznie zauważył że już zaczyna...[/quote] i chyba się nie myliłem, patrząc na obecny stan. Trochę mnie tu nie było, dlatego prosiłbym o jakieś informację, na temat zmian jakie tu zaszły, widzę że ten cały "aspx" już jakoś znośnie działa i nawet wygląda przyjemnie ;) Co spowodowało że ci tacy sztandarowi odeszli? Jako że założyłem już taki temat, to może powiem też coś o sobie. Otóż w chwili obecnej jestem studentem dziennym 2 roku informatyki na jednej z naszych polskich kochanych Politechnik. [i]BTW studentem w trakcie ostrej sesji :) [/i] Kiedyś założyłem tutaj temat ( notabene jeden z ostatnich ) , w którym prosiłem was o porade, jaki prezent kupić mojej dziewczynie na osiemnaste urodziny. Pewnie już niewielu kojarzy ten fakt, jednak może się tacy trafią i powiem, że po tych prawie już 3 latach, nadal jestem z jedną i tą samą dziewczyną, a wisiorek jaki wtedy zakupiłem ma sie dobrze :) [url=http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=117464]O tym temacie mowa[/url] Cóż by tu jeszcze powiedzieć :-k Generalnie to witam was wszystkich, tych którzy mnie pamiętają i tych którzy już nie pamietają lub pamiętać nie mogą :) Z grona tych którzy mieli ze mną styczność jako adik154 witam szczególnie ciebie Kuba, widzę że portal ma się dobrze i jest dużą bazą ciekawych i przydatnych informacji. Chociaż to forum IMO podupadło niestety.... Się rozpisałem... Chyba starczy :) Toteż czekam na jakieś informacje, "co dlaczego, kiedy, jak " itd. Pozdrawiam [b]aisou[/b]/adik154

Odpowiedzi: 15

Z wielką przykrością o tym poinformowałeś...
Razorek
Dodano
01.03.2009 20:19:20
"Kolegi" juz na forum nie zobaczymy ;]
Ukey
Dodano
01.03.2009 19:33:25
Ludzie spokojnie...
aisou
Dodano
18.02.2009 21:55:12
[quote=Andrzej Majewski]Idiotów nie trzeba szukać ze świecą, sami się pchają na świecznik.[/quote] Ponadto radziłbym z nimi nie dyskutować bo najpierw Cię zrównają do swojego poziomu, a później pokonają oświadczeniem. To że nie odpowiadacie nie znaczy że przystajecie na jego obelgi. To znaczy że...(każdy sobie dokończy we własnym zakresie) W ramach dobrego smaku muszę zastrzec że zbieżność sytuacji, lokalizacja postu i potencjalni adresaci są przypadkowi.
Razorek
Dodano
18.02.2009 12:29:35
Witaj SLAY3R ;) Faktycznie z tego co ja pamiętam to zarówno Rebe jak i EL NINO mieli specyficzny styl rozmowy, który często był nieprzyjemny dla rozmówcy. No ale cóż, chciało by się powiedzieć iż " taki ich urok ". Dla mnie osobiście to forum dużo przyjemniej wyglądało gdy było to phpbb tuż przed przejściem na aspx. "Trochę podupadło" to chyba mało powiedziane, pamiętam to miejsce w sieci jako forum tętniące życiem. Szkoda, wielka szkoda. Co do Kuby to on chyba niewiele ingerował w samo forum, jeśli by mówić o rozwiązywaniu problemów między użytkownikami. Władzę sprawowali mianowani moderatorzy, którzy wg mnie często przesadzali trochę. Z drugiej strony to budowało ten klimat, który mi osobiście się podobał i trzymał tutaj przez długi czas. Z moich obserwacji wynika iż czas pokazał, że nowa koncepcja forum się nie sprawdziła...
aisou
Dodano
12.02.2009 04:56:25
  • Ukey 15.02.2009 00:18:25

    [quote=aisou]Witaj SLAY3R ;) Faktycznie z tego co ja pamiętam to zarówno Rebe jak i EL NINO mieli specyficzny styl rozmowy, który często był nieprzyjemny dla rozmówcy. No ale cóż, chciało by się powiedzieć iż " taki ich urok ". Dla mnie osobiście to forum dużo przyjemniej wyglądało gdy było to phpbb tuż przed przejściem na aspx. "Trochę podupadło" to chyba mało powiedziane, pamiętam to miejsce w sieci jako forum tętniące życiem. Szkoda, wielka szkoda. Co do Kuby to on chyba niewiele ingerował w samo forum, jeśli by mówić o rozwiązywaniu problemów między użytkownikami. Władzę sprawowali mianowani moderatorzy, którzy wg mnie często przesadzali trochę. Z drugiej strony to budowało ten klimat, który mi osobiście się podobał i trzymał tutaj przez długi czas. Z moich obserwacji wynika iż czas pokazał, że nowa koncepcja forum się nie sprawdziła... [/quote] Nieprzyjemny to raczej malo powiedziane :P Raczej chamskie Rebe i Jego "to wez swoje zabaweczki i idz do innej piaskownicy"(jakos tak to bylo) , jednak az przyjemnie sie to wszystko czytalo i mozna bylo sie usmiac. Teraz wszystko padlo ;[ prawie 0 fanu z uczestniczenia w zycier forum. Szkoda , jest to moje pierwsze forum na ktorym prosilem o porady jak i duzo sie nauczylem (co pomaga mi teraz..) Moze ktos wynajdzie wreszcie maszyne do cofania sie w czasie i ... wiadomo ;D Btw. Pamieta ktos kogos takiego jak "Pawek" ?! Czy jakos tak? I Jego wywody prawne :>?

Tych "starych gwardii" pewnie już sie trochę przewinęło. Migracja użytkowników to normalna sprawa. Tym bardziej w świetle konfliktów osobistych - dosyć częstych na tym forum. Powodem mojego "odejścia" był bezpośrednio EL NINO (EL Zaqrka) i brak reakcji Kuby na jego poczynania w stosunku do innych. Ale w sumie i tak bym tu nie posiedział długo. Kiedyś lubiłem to forum. Było mało znane, ale miało fajną atmosferę. Teraz to komercyjny projekt współpracujący z Microsoftem. Coś takiego raczej mnie nie interesuje. Zaraz ktoś napisze: to po co wracasz jak cię nie interesuje. Już śpieszę z odpowiedzią: z nudów zajrzałem. Wracaniem bym tego raczej nie nazwał.
krecik
Dodano
10.02.2009 21:40:52
  • Ukey 11.02.2009 21:34:26

    [quote=krecik]Teraz to komercyjny projekt współpracujący z Microsoftem. Coś takiego raczej mnie nie interesuje. [/quote] Popieram .. lubie M$ ale jakos forum podupadło jaksie "polaczylo" z M$ ;/ "ilosc a nie jakosc"

No tak tak chodzi mi o ekipe ;] No czy taki nowy to ja nie wiem , taki odgrzany kotlet :]
Ukey
Dodano
01.02.2009 22:43:55
aaa chodzi ci o jakąś nową ekipie :) Myślałem że mówiłem o tej "starej", żeby ją na nowo zwołać. Cóż, ja tu jestem nowy w chwili obecnej, niech się trochę zaaklimatyzuje najpierw :)
aisou
Dodano
01.02.2009 17:36:17
Szkoda .. to moze niech kazdy zacznie zapraszac znajomych ? Forum musi znowu ruszyć jakos !
Ukey
Dodano
01.02.2009 17:08:01
@XanTyp zdarzało się :) Ukey myślę że raczej jest to niewykonalne, lub bardzo ciężkie w wykonaniu.
aisou
Dodano
01.02.2009 15:42:11
Milo ze ktos mnie jeszcze pamieta :] A mam pewien pomysl moze by jakos zwolac jakas ekipe :>?
Ukey
Dodano
01.02.2009 15:29:41
@XanTyp Nie taki cel był tego posta. Każdy w życiu popełnia błędy, a wiele słów jakie wtedy "na dowidzenia" powiedziałem były spowodowane nerwami. Nie jestem z tego dumny, ani nie oczekuje że ktokolwiek będzie mnie witał z "rozwartymi ramionami". Tak samo przecież nikomu nie wmawiałem usilnie w moim poście że się zmieniłem , nie mi to przecież oceniać :) Napisałem jedynie że teraz dostrzegam wszystkie błędy jakie popełniałem te prawie 3 lata temu, bo tyle ja mogę napisać :) [b]XanTyp [/b]czy Ty nigdy w przypływie emocji nie powiedziałeś czegoś głupiego, czego później żałowałeś? BTW. Ja niestety Ciebie nie pamiętam -------------------------- @Ad@$ Tak to ten sam Adik który się szykował na 100dn :) [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7280213a47764b21]aktualne zdjęcie[/url] (sylwester) Dziekuje za informację odnośnie EL'a i Rebe... właśnie zorientowałem się w sytuacji. -------------------------- @Ukey Ja Cię pamiętam, tak samo jak pamiętam Ad@$'ia :) [quote]Brakuje tez paru osob np Slayera , Spiderko czy tez Bobi [/quote] Ich też nie ma już?... Hmmm był też taki moderator jak "żółty", ale on jak widzę również już tu nie pisze: [i]Ostania wizyta: 20 listopada 2008 11:46:41[/i] W sumie to wyświetliłem sobie użytkowników z największą ilością postów, większość z nich to ta stara gwardia właśnie. Jak zauważyłem, to duża ich część nie jest już aktywna jakiś czas.
aisou
Dodano
01.02.2009 15:01:25
  • XanTyp 01.02.2009 15:19:02

    [quote=aisou][b]XanTyp [/b]czy Ty nigdy w przypływie emocji nie powiedziałeś czegoś głupiego, czego później żałowałeś?[/quote]Owszem, ale patrząc po twoich postach, zdarzało Ci się to hm... dość nagminnie? Detal. Nie spodziewam się, że ktoś będzie mnie tu rozpamiętywał za iks lat. Ludzie przychodzą i odchodzą. Mniej lub bardziej zauważeni. Stara gwardia też kiedyś musi odejść, to normalna kolej rzeczy... Ileż tych "starych gwardii" już się nam namnożyło, od powiedzmy ostatnich 10 lat, od kiedy hasa się w sieci? Pewnie sporo. Ale zostały pamiątki, wspomnienia i to jest dobre. Panta rhei...

  • Chawał Kuja 17.02.2009 19:49:50

    [quote=XanTyp][quote=aisou][b]XanTyp [/b]czy Ty nigdy w przypływie emocji nie powiedziałeś czegoś głupiego, czego później żałowałeś?[/quote]Owszem[/quote] I tak zostało czego dowody widać w tym wątku, a to troll, a to inne równie serdeczne słowa o poziomie świadczące. Może i [b]aisou[/b] nie jest krową, i zdanie zmienił, ale Ty za to dowiodłeś, że mózg z treścią żołądka za jedno u Ciebie. Cham, burak i... moderator, który jednym swoim postem potrafi tak zachęcić do korzystania z forum jak nikt inny. A potem płacz i zgrzytanie zębów, że ruch mały, że poziom do [color=darkred]****[/color]. A jaki ma być skoro inny byłby zbyt trudny dla takich XanTypów, których jedyną zasługą, za którą nagrody w postaci funkcji dostali, jest to, że są mierni, bierni, ale wierni - jak tasiemiec nosicielowi.. do wyssania. [color=darkred]Czytając twój post z pewnością mam nabrać rozumu i przykładu od Ciebie? Zacząwszy od oryginalności nicka? Przystopuj kolego ze słownictwem i wycieczkami osobistymi do każdego, kto ma inne zdanie, albo ja przystopuję Ciebie.[/color] Xan.

  • Chawał Kuja 18.02.2009 10:42:30

    [quote][color=darkred]Czytając twój post z pewnością mam nabrać rozumu i przykładu od Ciebie?[/quote][/color] Zacząłbym od nabrania podstaw języka polskiego. Wszak nie można nabrać przykładu od kogoś. [quote][color=darkred]Zacząwszy od oryginalności nicka?[/quote][/color] Kurna, skąd Ci się wziął taki gniot? Nie sil się XanTyp na egzaltowane słownictwo bo cham chamem zostanie. [quote][color=darkred]Przystopuj kolego ze słownictwem i wycieczkami osobistymi do każdego, kto ma inne zdanie, albo ja przystopuję Ciebie.[/color] Xan.[/quote] "Obiecanki, cacanki...", "rozpuszczony szczeniaczek" "troll " "obraz w oczach postronnych" - to tylko wybrane kawałki, z których część świadczy o cechach wrodzonych, a przez środowisko dodatkowo wypielęgnowanych, a część o tym, że swoje zdanie uznajesz za prawdę objawioną - ego ciut wybujałe? To wszystko jednak nic, bo masz prawo do swoich opinii, nawet głupich i o gówniarstwie świadczących, ale świadectwo jakie wystawiasz tym, którzy Ci awans załatwili to już nawet nie kwestia dobrego smaku, a zwykłej śmieszności. O uporze maniaka z pisownią zaimków pewnych związanych wspomnieć też wypada. Tobie, czy miną lata dwa, czy dwadzieścia to i tak niewiele da - byłeś burakiem i stan ten w permanencji trwać będzie. Stań kmiocie przed lustrem i zacznij szukać belki w oku swoim, bo ... pora PS. Czy mi się zdaje, czy to co masz w podpisie to nie jest całkiem Twój "wymysł"? - Jeżeli te podejrzenia są słuszne to ... gdzie jest wskazanie źródła i zgody Autora? PS.2. Przepraszam za użycie słowa dupa - myślałem, że anus dla adresata będzie niezrozumiały.

Witaj :] Ja tez powracam na forum po ok rocznej przerwie :D Chodz mnie pewnie malo kto pamieta -.- Jednak faktycznie brakuje Rebe ( i Jego czasami zabawnych czasami chamskich "docinek") , co to El Ninio to tego Pana juz daaawno nie widzialem . Brakuje tez paru osob np Slayera , Spiderko czy tez Bobi (jesli kogos pominelem to przepraszam, lub jesli cos zle napisalem tez ;]) Faktycznie ze starej "ekipy" malo kto juz zostal na forum ;/ A szkoda .. Dlatego założyłem odpowiedni temat w tym dziale jednak nie cieszy sie zbytnio zainteresowaniem :[ Jednak mam nadzieje ze forum bedzie kiedys znowu dzialac tak jak wczesniej, czyli bedzie duzo ludzi i mila atmosfera Pozdrawiam Ukey
Ukey
Dodano
01.02.2009 13:35:37
  • SLAY3R 07.02.2009 01:18:31

    [quote=Ukey]Witaj :] Brakuje tez paru osob np Slayera...[/quote] Jestem, jestem ... tylko ukrywam się w cieniu i atakuję z nienacka ;] ech, stare czasy... A pamięta ktoś jeszcze Garaż u Menelutora i Slay3ra ? :] I nasz łindows perfect?

  • Ukey 07.02.2009 13:02:45

    [quote=SLAY3R][quote=Ukey]Witaj :] Brakuje tez paru osob np Slayera...[/quote] Jestem, jestem ... tylko ukrywam się w cieniu i atakuję z nienacka ;] ech, stare czasy... A pamięta ktoś jeszcze Garaż u Menelutora i Slay3ra ? :] I nasz łindows perfect?[/quote] Ooo no prosze :D Witam :] Fakt stare dobre czasy ... szkoda ze wszystko sie spier.... ;/

Witaj Adik. Szmat czasu :). Jeżeli pytasz o powody, dla których odeszli EL NINO i Rebe, to przejrzyj sobie ich posty ostatnie w dziale Portal CentrumXP.pl Ruch na forum faktycznie zmalał. Prawdę powiedziawszy forum zostało nieco zaniedbane na rzecz stronki, ale już wprowadzamy zmiany, które pozwolą odzyskać dawną świetność forum. Chwila moment, czy to ten sam Adik, co się do 100.dniówki szykował? Zarzuć zdjęciem, to sprawdzimy, na ile studia Cie postarzały ;-).
Ad@$
Dodano
01.02.2009 09:52:58
[quote=aisou]widzę że ten cały "aspx" już jakoś znośnie działa i nawet wygląda przyjemnie ;)[/quote]I cytat z Twojego ostatniego postu (18 czerwca 2006 23:53:45): [quote=adik154]Zdania iż to całe aspx to jedno wielkie gówno nie zmieniam i na siłe nie bede.[/quote]Ale jednak chyba zmieniłeś... ... I z tego postu cytat jeszcze jeden kawałek: [quote=adik154]Drugiego konta tutaj nie założe, obiecuje wam to =/ [/quote]Obiecanki, cacanki... Co się w tobie zmieniło przez te ostatnie dwa lata? Zachowywałeś się wtedy jak rozpuszczony szczeniaczek, któremu na zbyt wiele pozwalano. Minął jakiś czas - wracasz, łamiesz swoją obietnicę i na co liczysz? Spodziewasz się gorącego aplauzu? Rozwartych ramion ze szczęścia, że się pojawiłeś? :-" Pamiętam cię, jako narwańca, któremu nie można było niczego wytłumaczyć, a jeśli już, to po korowodach wywodów. I nie musiałem czekać na określenie twojej postaci jako troll, żeby dostrzec twoje 'życiowe mondrości'. Teraz masz dwa lata więcej, a chciałbyś, że dostrzeżono w tobie już zupełnie innego adika, bo wszedłeś pod innym nickiem? Po jednym poście? Nie osłabiaj mnie, proszę. Posiedź tu trochę, pokaż, że na prawdę coś z ciebie wyrosło, wtedy może zmieni się twój obraz w oczach postronnych.
XanTyp
Dodano
01.02.2009 07:40:57
aisou
Dodano:
01.02.2009 03:36:44
Komentarzy:
15
Strona 1 / 1