Werdykt o Winie 2003

mam drobne pytanko dla tych którzy juź mają wina 2003. Otóź czy ten system wprowadza jekiś zmiany w wyglądzie w stabilności itp. . Piszę ze względu na to do was bo macie juź go na kompie i czekam na wasz werdykt. Czy system jest godny polecenia...

pzd.

Odpowiedzi: 11

no niby tak, ale jeśli zna się strone www.winxp.com.pl
to wszystko staje się dziecinnie łatwe,
a jeszcze łatwiejsze jeśli się posiada wersje PL.

Pozdrówki
Tomekk
Dodano
05.09.2003 23:11:34
Tak duzo szybszy,, Od winXP szybciej sie ładuje..
z tym bym się nie zgodził, zainstalowałem i u mnie wolniej się ładował, ogólnie jest szybszy, da się to zauwaźyć, ale nie polecam uźytkownikom którzy nie mają raczej zaawansowanej wiedzy w tym temacie, gdyź bez linka podanego przez jednego z forumowiczów nigdy bym go nie przystosował do domowego uźytku, gdyź zaraz po instalacji jest kilka niespodzianek:
:arrow: brak dźwięku
:arrow: trzeba uaktywnić direct 9x i inne pierdoły bo gry nie będą chodziły
:arrow: przy starcie denerwująca jest konieczność wciśnięcia alt+ctrl+del, ale moźna to zmienić
:arrow: nie wiem jak u innych uzytkowników, ale u mnie nie było zamieszczonych np. w poczcie linków
:arrow: przy ściąganiu plików z netu, wyskakuje jakiś komunikat, trzeba dodać stronę z której się zasysa do jakiegoś katalogu bo inaczej d...a, nie zassa
:arrow: kolejna niespodzianka dla allegrowiczów, niekompletna strona przy wystawianiu przedmiotu do sprzedaźy, pewnie da się to jakoś ustawić ale to wyźsza matematyka
:arrow: na starcie brak Luny, ale oczwiście sprawa konfiguracji
:arrow: przy instalacji zaznaczyłem jezyk polski, niestety windę miałem po angielsku
To chyba tyle z moich niemiłych spostrzeźeń, ale niezparzeczalnym plusem jest jego szybkość, jednym słowem trzeba poczekać na polską wersję win 2003 home edition :D :D :D
neo340
Dodano
05.09.2003 19:26:21
XeviL:
Co do gier to juź podawano tu linka www.winxp.com.pl jeźeli wykonasz instrukcje to beda i gry chadzały.

Widziwsz mój synek mi tu z boku teraz podpowiada ze mimo wszystko do gier najlepszy win 98 a ..
I Chyba mają racje.. W końcu oni siedźa w tym.
Pościągali te denotatory z linku podanergo wyźej i podobno chodzi.. ale jak wyźej.. to nadal potwierdzają..
Pozdrawiam,.
Anonymous
Dodano
04.09.2003 19:14:38
XeviL:
Co do gier to juź podawano tu linka www.winxp.com.pl jeźeli wykonasz instrukcje to beda i gry chadzały.

Widziwsz mój synek mi tu z boku teraz podpowiada ze mimo wszystko do gier najlepszy win 98 a ..
I Chyba mają racje.. W końcu oni siedźa w tym.
Pościągali te denotatory z linku podanergo wyźej i podobno chodzi.. ale jak wyźej.. to nadal potwierdzają..
Pozdrawiam,.
Anonymous
Dodano
04.09.2003 19:14:38
Co do gier to juź podawano tu linka www.winxp.com.pl jeźeli wykonasz instrukcje to beda i gry chadzały.
XeviL
Dodano
03.09.2003 17:37:41
wujo:
sory za ten topic cos mi sie pochrzaniło o czyms innym myslalem a co innego zrobilem przepraszam jeszcze raz :lol: :lol:


Powiem Tak sporo gier synek fan tego rodzaju softu mają problemy pod win 2003..
Nie bardzo chcą chodzić stery Inwidi detonatory..
A przy grach wyświetla się komunikat( te co się nie da bnrak akceleacji itp. ( chociaź ustawinoa jest na max) G2 force MMX 400
Tak duzo szybszy,, Od winXP szybciej sie ładuje..
A reszta programów chodzi beź zarzutu.. Były problemy ze skanerem i sa nadal czasami go wiesza (skaner)strowników jescze nie ma..
POzdrawiam
Anonymous
Dodano
03.09.2003 16:34:38
sory za ten topic cos mi sie pochrzaniło o czyms innym myslalem a co innego zrobilem przepraszam jeszcze raz :lol: :lol:
wujo
Dodano
02.09.2003 00:35:18
Zapoznaj się z tą stroną. Trudno jej nie znaleźć, szczególnie źe baner tej strony często pojawia się na tym forum.
http://www.windows2003.pl/
SLAY3R
Dodano
01.09.2003 22:24:04
Jest o 3 razy stabilniejszy niź jakikolwiek z poprzedników.

Ja bym się nawet nie wachał i instalował.

http://www.winxp.com.pl

Tutaj jest opis jak ustawić Windows 2003 Server na domowym komputerze.

Pozdrówki
Tomekk
Dodano
01.09.2003 22:20:54
wujo chciał tu napisać ale niechcący jako nowy temat:
wygladem to sie nic nie zmienia wyglada jak 98 lecz wszystko mozesz powlanczac i bedzie jak xp stabilny to naprawde jest gierki smigaja stery dzialaja od win xp lecz nie dziala irda


Do wuja sprawdź następnym razem czy w dobrym miejscu piszesz. Klikaj w odpowiedz, a nie w nowy temat. Topic z głownej strony tego działu usunąłem.
SLAY3R
Dodano
01.09.2003 22:20:51
ja w tej chwili zacząłem go zasysać, bardzo jestem ciekawy co to będzie :roll: :roll:
neo340
Dodano
01.09.2003 21:43:48
special
Dodano:
01.09.2003 21:28:14
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1