WebForms Zapamietanie stanu

Witam, mam problem z zapamietaniem stanu poszczegolnych elementow na stronie. W projekcie mam funckje: protected void Page_Load(object sender, EventArgs e) { Session["Current_month"] = 0; this.createSomething(); } private void createSomething(){ // display Session["Current_month"]; } protected void LinkButtonJanuary_Click(object sender, EventArgs e) { Session["Current_month"] = 1; } protected void LinkButtonFebruary_Click(object sender, EventArgs e) { Session["Current_month"] = 2; } Chciał bym, żeby po kliknięciu jednego z LinkButtonow (wywolanie funkcji LinkButtonJanuary lub LinkButtonFebruary_Click) wyswietlila sie wartosc Session["Current_month"] w funkcji createSomething()... lub inaczej, zeby funkcja createSomething() przyjela wartosc ostatnio kliknietego przycisku LinkButtonJanuary lub LinkButtonFebruary. Jak dla mnie problem jest taki, ze najpierw jest wywolana funkcja Page_Load() a potem LinkButtonJanuary_Click() lub LinkButtonFebruary_Click(). Ogólnie chciał bym, żeby po kliknięciu jakiegoś elementu (Linku) zapisane zostało coś w Session i pojawiła się ta sama strona z pobranymi ustawieniami z Session. Na stronie głównej którą tworzę znajduje się ileś dynamicznie stworzonych kontrolek użytkownika tak więc z ustawień session będzie korzystała każda z nich. Jak mozna to wszystko zrobic inaczej? Dzieki Rafal

Odpowiedzi: 0

rsobczuk
Dodano:
17.09.2008 17:46:22
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0