WebBrowser i PHP

witam wszystkich :D mam taki problem otoz polega on na tym, ze moja przegladarka webBrowser nie odpowieda na skrypty PHP(w sensie nie dzialaja) jak cos chodzi mi o strone http://u.c0.pl sluzy ona do mojego programu itd.. mi chodzi o to by webBrowser akceptowal skrypty PHP mozecie jakos pomoc?

Odpowiedzi: 3

[i]Pragną dodać słowo wyjaśnienia, aby rozwiązać te spory; Słowo warte przemyślenia, słowo warte krótkiej zmory; [/i] WebBrowser mógł nie wyświetlać komunikatu o wysyłaniu plików, a PHP dopiero umieści nazwę pliku w $_FILES (czy jak tam to się nazywa), kiedy tem się do końca pobierze. Bo widzisz, IE również korzysta z WebBrowser (oczywiście w wersji nie na .NET), ale wyciąga z WebBrowser'a wiele innych informacji i je wyświetla (stan...).
xCodeLover@centrumxp.pl
Dodano
22.12.2008 17:30:15
W webbrowserze dalem link na strone i tam sa formularze do uploadu gier flash i gdy juz wybiore plik i klikam na upload to nic sie nie dzieje a normalnie w Explorer'ze wszystko slicznie dziala ps. w programie chodzi o to by gtrac w gry flash ;p EDIT: Nie wiem jak ale pokombinowalem z kumplem i juz all dziala sory za zamieszanie ale nie jestem w tym tak dobry ;/
Tokajo
Dodano
22.12.2008 14:26:04
A dokładnie to o ci chodzi? Masz stronę na serwerze PHP i WebBrowser nie obsługuje wygenerowanego kodu? To absurd. Czy strona została napisana w PHP czy w ASP.NET to nie ma żadnego znaczenia dla przeglądarki, która ją przegląda.
xCodeLover@centrumxp.pl
Dodano
21.12.2008 17:27:30
  • xCodeLover@centrumxp.pl 21.12.2008 17:30:04

    [quote=xCodeLover@centrumxp.pl]A dokładnie to o ci chodzi? Masz stronę na serwerze PHP i WebBrowser nie obsługuje wygenerowanego kodu? To absurd. Czy strona została napisana w PHP czy w ASP.NET to nie ma żadnego znaczenia dla przeglądarki, która ją przegląda.[/quote] Możesz napisać co ten program ma dokładnie robić?

Tokajo
Dodano:
21.12.2008 15:29:38
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1