warunki narciarskie

chcialbym sie dowiedziec jakie sa warunki narciarskie w beskidzie (zwardon, korbielow, wisla). bo patrtzac na strony serwisow z tym zwiazane duzo dowiedziec sie nie mozna. ( nie dokladne aktualizacje, bardzo zadko, czesto brak danych). chcialbym to uslyszec od osob ktore tam juz ewentualnie jezdzily, i jakie sa ich wrazenia. chetnie skorzystam z jakiegos serwisu internetowego na ten tema (musi byc dobry)

Odpowiedzi: 7

neo340:
nic nie mam do parapetów[...]
no ja mam taka nadzieje :P kultura musi byc ! :wink:
gieras
Dodano
24.12.2003 08:49:02
nic nie mam do parapetów, tylko mnie draźni źe na wyciągu tory nart niszczą :wink:
neo340
Dodano
24.12.2003 00:42:15
ja tam preferuje parapet a nie boazerie :mrgreen: ogolnie to korbielow jest wporzo, tylko musi byc snieg bo inaczej kapa. a kolo wisly to snieg jest w wisla–jawornik na osrodku "soszow" pewnie tam byl. ale tam jest jak narqazie kiepsko wlasnie lodou wiecej niz sniegu. www.soszow.pl
fajnie smiga sie tez w zwardoniu, tyle ze tam jest dosyc plasko. ale za to ceny sa bardzo fajne. np wyciagi skalanka, albo rachowiec. no i blisko na slowacje :mrgreen: zeby sie rozgrzac. www.rachowiec.alte.pl
gieras
Dodano
23.12.2003 20:33:04
nie gieras, źle się wyraziłem moźe, ogólnie polecam korbielów, a co do teraźniejszych warunków, to qmpel był ostatnio gdzieś koło wisły, mówił źe ogólnie kiła, sztycznie naśnieźane, granulat jak kasza, sam lód, moźe warto poczekać jeszcze troszkę na naturalny śnieg, myślę źe jakieś 2 tygodznie śmiało w góry moźna będzie jechać pośmigać na boazerii. :D :D :D :D :D
neo340
Dodano
23.12.2003 20:27:17
neo340:
Korbielów jest bajka, gorąco polecam bo tam jeźdźę i jeździć będę, naprawdę warto :D :D :D :D :D... widział ktoś lampki na choinkę :?:
mowisz oczywiscie o warunkach terazniejszych ? bo z tego co wiem to wyciagi chodza wszystkie oprocz Hala Miziowa – Hala Szczawiny no i ta trasa tez zamknieta jest.

http://www.gat.pl/narty/pilsko.php
gieras
Dodano
23.12.2003 19:51:17
neo340:
... widział ktoś lampki na choinkę :?:
Nooo. Wlasnie zalozylem na drzewko :lol: .
EL NINO
Dodano
23.12.2003 19:29:10
Korbielów jest bajka, gorąco polecam bo tam jeźdźę i jeździć będę, naprawdę warto :D :D :D :D :D... widział ktoś lampki na choinkę :?:
neo340
Dodano
23.12.2003 19:07:44
gieras
Dodano:
22.12.2003 15:39:21
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1