Warez

Ostatnio przeglądając forum zauwaźyłem, źe niektórzy moderatorzy zwracają uwagę uźytkownikom za pytanie o warez i kaźa im przeczytać regulamin.
W regulaminie nie ma nic o tym. Jest tylko, źe nie moźna podawać seriali i linków do warezów. A więc samo pytanie nie łamie regulaminu. Zresztą przed wyborem nowych moderatorów ustaliliśmy, źe "pytać zawsze moźna". Wydaje mi się, źe nikt nie zgłosił sprzeciwu.
Proponuję aby post z prośbą o warez zamykać i nie dodawać źadnych komentarzy. Jeśli ktoś chce odpowiedzieć niech pisze na PW.

Odpowiedzi: 3

Heh ja nie przeczytalem regulaminu naczy 2 zdania i ialem dosyc :P:P hieh zaduzo czytania heh. a tak pozatym to panie Krecik powinienes pan zostac moderatorem rozsadnie mowisz dostrzegasz wiele cennych i godnych uwagi rzeczy!.

Pozdrawiam
Tony
Dodano
23.07.2003 19:43:29
krecik:
Lepiej na głownej stronie forum umieścić dobrze widoczny komunikat z napisem "Koniecznie przeczytajcie regulamin".
I Ty wierzysz w to, ze kazdy bedzie czytal regulamin po ujrzeniu takiego "komunikatu" ?
EL NINO
Dodano
23.07.2003 19:07:32
Nie moźna zakładać, źe nikt nie czyta regulaminu. Lepiej na głownej stronie forum umieścić dobrze widoczny komunikat z napisem "Koniecznie przeczytajcie regulamin".
krecik
Dodano
23.07.2003 17:27:19
krecik
Dodano:
23.07.2003 16:51:58
Komentarzy:
3
Strona 2 / 2