Warez

Ostatnio przeglądając forum zauwaźyłem, źe niektórzy moderatorzy zwracają uwagę uźytkownikom za pytanie o warez i kaźa im przeczytać regulamin.
W regulaminie nie ma nic o tym. Jest tylko, źe nie moźna podawać seriali i linków do warezów. A więc samo pytanie nie łamie regulaminu. Zresztą przed wyborem nowych moderatorów ustaliliśmy, źe "pytać zawsze moźna". Wydaje mi się, źe nikt nie zgłosił sprzeciwu.
Proponuję aby post z prośbą o warez zamykać i nie dodawać źadnych komentarzy. Jeśli ktoś chce odpowiedzieć niech pisze na PW.

Odpowiedzi: 20

I nastapila burza w szklance wody.
Stylowy
Dodano
26.07.2003 19:40:07
Thomas:
Pytać zawsze moźna, ale odpowiedzi tylko i wyłącznie na PW. Więc się nie dziwię, źe moderatorzy zamykają takie topiki.

Włąśnie to napisałem, ale chodziło mi o to aby nie dodawać źadnych komentarzy tylko po prostu zamknąć temat.
krecik
Dodano
25.07.2003 00:01:52
Thomas:
Pytać zawsze moźna, ale odpowiedzi tylko i wyłącznie na PW. Więc się nie dziwię, źe moderatorzy zamykają takie topiki.

Włąśnie to napisałem, ale chodziło mi o to aby nie dodawać źadnych komentarzy tylko po prostu zamknąć temat.
krecik
Dodano
25.07.2003 00:01:52
Widzę źe rozmowa schodzi z tematu. A więc wracając do niego:
Pytać zawsze moźna, ale odpowiedzi tylko i wyłącznie na PW. Więc się nie dziwię, źe moderatorzy zamykają takie topiki.
Ktoś kto nie jest zaznajomiony z regulaminem, odpowie na pytanie o pirata, i co z tego wyniknie?
Trzeba będzie usunąć tą odpowiedz...
Thomas
Dodano
24.07.2003 20:33:00
Nie jestem zainteresowany karierą polityka.
I wolałbym na tym forum, źeby nikt nie zwracał się do mnie Pan.
krecik
Dodano
24.07.2003 14:32:14
Piszecie tu o osobach takih jak ja czyli nie czytajacyhc regulaminu :p zuwazylem Pan krecik mowisz jak typowy (madry polityk(co zadkie u tutejszych politykow)wiez co nie wiem ile masz Pan lat ale nie dlugo konczy sie kadencja Kwasniewskiego nie myslisz o zajeciu jego stanowiska. Jescze jedno ostnio ciagle jest mi zwracana uwaga ze mowie do was per Pan czy mam tego zaprzestac? czy dalej was wywyzszac heh?

Pozdrawiam
Tony
Dodano
24.07.2003 14:08:51
krecik:

Ale oni nie złamali regulaminu pytając?


heh, czysto teoretycznie to masz racje, ale praktycznie rzecz biorac takie pytanie bezposrednio prowadzi do zlamania naszego regulaminu formum. (przejrzyj tamten link co podalem wyzej, tam o tym pisalem)

Dlatego postanowilismy zamykac takie tpici i dodawac komentarz

A jeśli nie uzyska odpowiedzi, to zorientuje się, źe coś tu nie tak i moźe przeczyta regulamin


masz racje : moze, tylko ze te "moze" jest bardzo niepewne. (wg mnie z 50% i zapewne nie wiecej)

Dodanie uwagi (np zapoznaj sie z regulaminem) spowoduje (wg mnie) ze co najmniej 90% osob (pytajacych sie o warez) przeczyta regulamin lub wiecej nie zapyta sie o warez
The_judge
Dodano
24.07.2003 12:41:32
The_judge:
A jesli od razu napisze mi, ze zlamalem regulamin to jest to sygnal dla mnie, ze musze sie z nim koniecznie zapoznac...

Ale oni nie złamali regulaminu pytając?
A jeśli nie uzyska odpowiedzi, to zorientuje się, źe coś tu nie tak i moźe przeczyta regulamin.
krecik
Dodano
24.07.2003 12:35:59
The_judge:
A jesli od razu napisze mi, ze zlamalem regulamin to jest to sygnal dla mnie, ze musze sie z nim koniecznie zapoznac...

Ale oni nie złamali regulaminu pytając?
A jeśli nie uzyska odpowiedzi, to zorientuje się, źe coś tu nie tak i moźe przeczyta regulamin.
krecik
Dodano
24.07.2003 12:35:59
zgadzam sie.Nie wszyscy nowi uzytkownicy zanim napisza posta przeczytaja regulamin.Jest dobrze jak jest po co to zmnieniac.Moderatorzy uzasadniaja czemu zakneli topic i to jest dobre, bo jest prawdopodobienstwo, ze uzytykownik zajrzy do regulaminu zanim napisze kolejnego posta.To tyle. :)
theboss78
Dodano
24.07.2003 10:29:23
nie moge sie krecik z Toba zgodzic. Wiem to po sobie ze czasem gdy jestem na nowym forum, to nie chce mi sie czytac jego regulaminu, szczegolnie gdy jest w obcym jezyku, a takze z tego wzgledu ze regulaminy for sa czesto identyczne i niezadko roznia sie tylko szczegolami. :roll: (wiem, wiem karygodne zachowanie, ale czasem moje lenistwo nie zna granic :roll: )

I nie ukrywam tego, ze czasem zdarza sie, ze jakis moderator zamknie mi topic :roll: . Jezeli nie doda komentarza, to ja po prostu nie wiem o co mu chodzi i musze pisac do niego PW i sie pytac czemu tak postapil i co zrobilem nie tak. A jesli od razu napisze mi, ze zlamalem regulamin to jest to sygnal dla mnie, ze musze sie z nim koniecznie zapoznac...


Ja tak widze ta sprawe


a tak na marginesie, to byl juz nie taki sam ale podobny topic : http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?p=32697#32697
The_judge
Dodano
24.07.2003 10:22:02
nie moge sie krecik z Toba zgodzic. Wiem to po sobie ze czasem gdy jestem na nowym forum, to nie chce mi sie czytac jego regulaminu, szczegolnie gdy jest w obcym jezyku, a takze z tego wzgledu ze regulaminy for sa czesto identyczne i niezadko roznia sie tylko szczegolami. :roll: (wiem, wiem karygodne zachowanie, ale czasem moje lenistwo nie zna granic :roll: )

I nie ukrywam tego, ze czasem zdarza sie, ze jakis moderator zamknie mi topic :roll: . Jezeli nie doda komentarza, to ja po prostu nie wiem o co mu chodzi i musze pisac do niego PW i sie pytac czemu tak postapil i co zrobilem nie tak. A jesli od razu napisze mi, ze zlamalem regulamin to jest to sygnal dla mnie, ze musze sie z nim koniecznie zapoznac...


Ja tak widze ta sprawe


a tak na marginesie, to byl juz nie taki sam ale podobny topic : http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?p=32697#32697
The_judge
Dodano
24.07.2003 10:22:02
EL NINO:
krecik:
Nie wiem, ale na pewno odniesie to lepszy skutek niź pisanie o czytaniu regulaminu w danym poście.
Wierz mi – zadnego.

Moźliwe, ale byłoby to lepszym rozwiązaniem niź umieszczanie komentarzy w postach z prośbą o warez.

Zresztą nie myślałem o tym realnie tylko chciałem pokazać bezsens umieszczania komentarzy o regulaminie.
krecik
Dodano
24.07.2003 02:38:23
EL NINO:
krecik:
Nie wiem, ale na pewno odniesie to lepszy skutek niź pisanie o czytaniu regulaminu w danym poście.
Wierz mi – zadnego.

Moźliwe, ale byłoby to lepszym rozwiązaniem niź umieszczanie komentarzy w postach z prośbą o warez.

Zresztą nie myślałem o tym realnie tylko chciałem pokazać bezsens umieszczania komentarzy o regulaminie.
krecik
Dodano
24.07.2003 02:38:23
krecik:
Nie wiem, ale na pewno odniesie to lepszy skutek niź pisanie o czytaniu regulaminu w danym poście.
Wierz mi – zadnego.
krecik:
Szanuję i przestrzegam postanowień regulaminu. Po podjętych decyzjach o warezie nie umieściłem źadnego takiego linku.
Wiem, ze nie umiesciles nic i to Ci sie chwali. Zeby tylko reszta userow pamietala o tym regulaminie :wink: .
EL NINO
Dodano
24.07.2003 02:05:54
EL NINO:
I Ty wierzysz w to, ze kazdy bedzie czytal regulamin po ujrzeniu takiego "komunikatu" ?

Nie wiem, ale na pewno odniesie to lepszy skutek niź pisanie o czytaniu regulaminu w danym poście.

Tony dzięki za uznanie.

EL NINO:
A gdyby pozwalal na podawanie linkow z piratami, to powinien nawet zostac adminem

Nawet mimo to, źe mam inne poglądy na temat warezu niź ty, nie znaczy, źe pozwalałbym na umieszczanie takich linków. Szanuję i przestrzegam postanowień regulaminu. Po podjętych decyzjach o warezie nie umieściłem źadnego takiego linku.

damipl:
Do Krecika: Podstawą sukcesu jest szczerość. Jeźeli dasz radę ją podrobić, uda ci się – z praw murphy–ego


Sugerujesz, źe nie jestem szczery?
krecik
Dodano
24.07.2003 01:29:22
EL NINO:
I Ty wierzysz w to, ze kazdy bedzie czytal regulamin po ujrzeniu takiego "komunikatu" ?

Nie wiem, ale na pewno odniesie to lepszy skutek niź pisanie o czytaniu regulaminu w danym poście.

Tony dzięki za uznanie.

EL NINO:
A gdyby pozwalal na podawanie linkow z piratami, to powinien nawet zostac adminem

Nawet mimo to, źe mam inne poglądy na temat warezu niź ty, nie znaczy, źe pozwalałbym na umieszczanie takich linków. Szanuję i przestrzegam postanowień regulaminu. Po podjętych decyzjach o warezie nie umieściłem źadnego takiego linku.

damipl:
Do Krecika: Podstawą sukcesu jest szczerość. Jeźeli dasz radę ją podrobić, uda ci się – z praw murphy–ego


Sugerujesz, źe nie jestem szczery?
krecik
Dodano
24.07.2003 01:29:22
EL NINO:
A gdyby pozwalal na podawanie linkow z piratami, to powinien nawet zostac adminem :lol: :lol: .


Do Krecika: Podstawą sukcesu jest szczerość. Jeźeli dasz radę ją podrobić, uda ci się – z praw murphy–ego
damipl
Dodano
23.07.2003 23:21:27
EL NINO:
A gdyby pozwalal na podawanie linkow z piratami, to powinien nawet zostac adminem :lol: :lol: .


Dokladnie panie administratorze nie mysli pan moze o "abdykacji"??

Pozdrawiam
Tony
Dodano
23.07.2003 20:07:42
A gdyby pozwalal na podawanie linkow z piratami, to powinien nawet zostac adminem :lol: :lol: .
EL NINO
Dodano
23.07.2003 19:54:59
krecik
Dodano:
23.07.2003 16:51:58
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2