War3 - Kolejny problem

Witam. Mam kolejny problem. Właśnie niedawno został kupiony nowy komputer, zainstalowałem RoC i TFT. Podczas uruchamiania gry ( i tej i tej ) wyskakuje błąd: _______________________________________________________________________________ BŁĄD NAPĘDU CD/DVD Proszę się upewnić czy płyta z grą znajduje się w napędzie, a następnie kliknij "Ponów próbę" ANULUJ PONÓW PRÓBĘ _______________________________________________________________________________ Niestety nie mam screena, bo ten klawisz mi się zepsuł. Deinstalacja nie wchodzi w rachubę, bo jeśli odinstaluje, nie będę już mógł zainstalować. Wkładałem płytę, i wyjmowałem. I co? I nic. ](*,) Liczę na waszą pomoc :)

Odpowiedzi: 4

Poprostu włóż płytę odtwórz ją przez mój komputer i skopiuj cała zawartość płyty do folderu na pulpicie. Poszukaj ikonki instalacji i powinno działać :) Jeśli nie będzie tak działac to spróbuj przez cracka ;]
nehesi
Dodano
29.03.2012 11:13:56
Możesz wykonać duplikat płyty (obraz ISO/NRG/DAA itp itd) i wypalić na czystej. Być może oryginał ma jakieś uszkodzenie, które sprowadza laser ze ścieżki, stąd błędy odczytu.
XanTyp
Dodano
05.10.2011 07:22:26
Troche późno.. :P Bo będzie błąd: Nie można zmienić nazwy pliku z xxx/xxx/xxx/xxx na xxx/xxx/xxx
Destructionator
Dodano
04.10.2011 19:48:27
[quote=Destructionator]Deinstalacja nie wchodzi w rachubę, bo jeśli odinstaluje, nie będę już mógł zainstalować.[/quote]A niby czemu nie?
XanTyp
Dodano
07.08.2011 06:26:35
Destructionator
Dodano:
07.08.2011 00:11:21
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1