(w98)baza danych programu feniks1.41 błagam o pomoc

win 98 na shitowym sprzęcie sys nie stawiany i bez ochrony przez siedem lat dodam ze przepiołem dyski i stoje teraz na awaryjnym bo tyle syfu złapałem ze nie moge normalnie na swoim xp pracowac. baza danych o klientach archiwizowana była w programie feniks 1.41 nie wiem czy moge podac firme wiec nie podaje ale mam tu na oknie powitalnym "clarion for windows licencja 100168 nml" nie wiem co to zanczy wrzuciłem w google i wywaliło mi sprzęt muzyczny i jakis dekompilator.mam backup danych z tego programu na płycie skopiowałem zały folder z exekiem i plikami jednak w momencie odpalenia na innej maszynie z win 98 baza danych jest pusta a sam program jest gotowy do pracy nadmienie ze nie ma funkcji importu danych firma jak mniemam splajtowała bo takiego gniota wydali teraz pytanie w jaki sposób moge dostac sie do wczesniej zarchiwizowanej bazy danych , pliki mają rozszezenie k02 i k03 ponadto probowałem zassac program od producenta nieszczęsniego feniksa o nazwie signum spakowany jest on zipem w momencie kliknięcia na ikone win zip wywala mi cos takiego:signum.zip unexpected end of archive plik w paczce ma nazwe DISK01.PAK błagam o pomoc bo te dane sa mi potrzebne jak powietrze jesli nie ten program to jaki moze to ruszyc i w czym to jest kodowane podaje maila a nawet tel kom jestem tak zdesperowany:
Marcin
nick.tymczasowy@wp.pl
0609265119
wysyłajcie eski maile cokolwiek mam noz na gardle

Odpowiedzi: 0

Rudiczek
Dodano:
03.02.2005 23:40:58
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0