W poszukiwaniu dobrej rady - open(0)

Witam Mam hd podzielonego na trzy partycje C(systemowy), D(programy itd.) oraz E(muzyka) od jakiegoś czasu, czyli dokładnie od momentu zainstalowania oraz odinstalowania AVAST'a (teraz mam Panda IS) zauważyłem pewien problem. W momencie gdy wybieram Mój komputer i klikam 2 razy na dysk D bądź E pojawia się błąd oraz informacja odmowa dostępu przy wyborze dysku C błędu nie ma. Gdy naciskam prawym przyciskiem myszy pojawiła mi się nowa opcja wyboru (dla D oraz E jest ona na samej górze listy wyboru a dla dysku C jest zaraz pod Eksploruj) , [b]open(0)[/b] która jest nieznacznie pogrubiona. Wygląda to mniej więcej tak: [b]open(0)[/b] Autoodtwarzanie Wyszukaj... Otwórz Eksploruj Skanuj za pomocą Panda Internet Security 2008 itd... Przy okazji pierwszego posta pozdrawiam wszystkich Forumowiczów. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

Witam Wielkie dzięki, nie wiedziałem jak się zabrać za ten problem. skrypt del_autorun.vbs zrobił swoje. Jeszcze raz dziękuję Pozdrawiam
mic9mega
Dodano
08.11.2007 11:49:29
Wpisz w szukajke forumowa open(0) i poczytaj. Jak sie doczytasz to loga ComboFixa i Silent Runners pokaż. Temat zabieram do działu bezpieczeństwo bo z infekcja ma to wszystko związek.
Żółty
Dodano
08.11.2007 01:20:28
mic9mega
Dodano:
08.11.2007 01:16:21
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1