w którym katalogu sa ustawienia (zakładki, maile itd) Opery w Viscie?

Witam. Przesiadlem się na Vistę i mam problem. Otóż w Viscie nie ma katalogu Documents and settings. Gdzie jest katalog który trzyma wszystkie ustawienia programów Opery, Steganos Security, Spika itd.? (W Xp znajdowało się to wszystsko w owym Doc&Settings.) Aha i jezeli wkleję juz mój katalog Opery z XP do katalogu w Viscie to wszystko bedzie działać jak należy?

Odpowiedzi: 2

dzieki udało mi się juz skopiowac katalog Opery. Co prawda musialem pojedynczo wrzucać pliki, ale sie udało. :)
fidelio
Dodano
07.10.2007 07:23:29
[quote=fidelio]Witam. Przesiadlem się na Vistę i mam problem. Otóż w Viscie nie ma katalogu Documents and settings. Gdzie jest katalog który trzyma wszystkie ustawienia programów Opery, Steganos Security, Spika itd.? (W Xp znajdowało się to wszystsko w owym Doc&Settings.)[/quote] W vista jest to w: [b]c:\użytkownicy\profil\appdata\roaming\opera\[/b] [quote=fidelio]Aha i jezeli wkleję juz mój katalog Opery z XP do katalogu w Viscie to wszystko bedzie działać jak należy?[/quote] Znaczy chciałbyś skopiować z ixpeka cały folder z profilem do odpowiedniego folderu w viście żeby się przeniosły wszystkie ustawienia itp? Jeżeli już w viście wyedytujesz plik konfiguracyjny opery [b]opera6.ini[/b] i poprawisz ścieżki dostępu na odpowiednie to powinno działać ok. Zaglądnij na forum opery coś na ten temat pewnie tam znajdziesz.
SLAY3R
Dodano
22.09.2007 07:32:43
fidelio
Dodano:
22.09.2007 03:23:25
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1