W jakim jestes wieku ??

napiszcie w jakim jestescie wieku. po ostatnich wiadomosciach jestem ciekawy kto jeszcze mnie zaskoczy :shock: ps ja mam 15

Odpowiedzi: 20

gapa:
A gapa wywodzi się z "gapowatości", a mało to takich gapowatych wędruje po róźnych forach ?

Nie :mrgreen: :P
Mi tez sie zdarza
Ad@$
Dodano
18.04.2005 20:07:28
Rebe:
Seeker:
gapa:


A ja mam 59 , ha,ha

Dobrze , źe pamiętasz, bo to róźnie z tym jest :wink: :P
Ps. Nick jak rozumiem to tak przez przekorę? :wink: :mrgreen:


A nie przez "szczerość do bólu"? :wink:


Bez przesady;ani szczerość ani do bólu – "that's the truth "
A gapa wywodzi się z "gapowatości", a mało to takich gapowatych wędruje po róźnych forach ?
gapa
Dodano
18.04.2005 19:58:38
Ja mam 16 :D Miałem urodziny 13 kwietnia :D :D :D :D
yacko
Dodano
17.04.2005 13:27:08
ja teź mam 13 :P
...oskar...oskar...
Dodano
16.04.2005 22:35:43
no to ja mam 13 lat(albo jak kto woli 13 na liczniku).
klosik007
Dodano
16.04.2005 22:27:15
ja mam 15
radio
Dodano
16.04.2005 21:56:27
tak jak widzisz musi najwięcej jest tych młodszych pełnoletnich :)
WaGonik
Dodano
16.03.2005 19:59:49
Seeker:
gapa:


A ja mam 59 , ha,ha

Dobrze , źe pamiętasz, bo to róźnie z tym jest :wink: :P
Ps. Nick jak rozumiem to tak przez przekorę? :wink: :mrgreen:


A nie przez "szczerość do bólu"? :wink:
Rebe
Dodano
16.03.2005 12:46:47
gapa:


A ja mam 59 , ha,ha

Dobrze , źe pamiętasz, bo to róźnie z tym jest :wink: :P
Ps. Nick jak rozumiem to tak przez przekorę? :wink: :mrgreen:
Seeker
Dodano
16.03.2005 12:43:27
woyteg:
Piszcie, piszcie, zaraz sie okaze, ze jestem dziadkiem...

Pozdrawiam,


A ja mam 59 , ha,ha
gapa
Dodano
06.03.2005 22:33:21
A ja tak przeczytawszy wszytkie posty stwierdziłem źe panowie zeszliście z tematu :P Załóźcie sobie nowy temat w "O wszytkim". proponowana nazwa "pIEKAr VS reszta świata"
adik154
Dodano
05.03.2005 15:12:13
mrsit:
Wiec stefanek usunal juz obraz :) moze niekoniecznie dobrowolnie i osobiscie ale fakt pozostaje faktem ze zniknal ww. :)


Zupelnie jakbym czytał o tych co to dziurki w głowach mieli, bo .....nie chcieli jeść grzybków :lol:
Rebe
Dodano
05.03.2005 10:11:59
Wiec stefanek usunal juz obraz :) moze niekoniecznie dobrowolnie i osobiscie ale fakt pozostaje faktem ze zniknal ww. :)

pIEKAr:

ja mam świetny wręcz pomysł, [sorry za słownictwo] ale ty zamknij morde/rece na moj temat i ja o tobie wyraźał sie nie bede !!


Proponuje nieco powsciagliwosci w wyrazaniu emocji.
mrsit
Dodano
05.03.2005 10:06:35
Widzę, źe przez te lata nic się nie zmieniło.
No moźe jedno – EL NINO zaczął swobodniej operować językiem zrozumiałym dla ogółu.
Lisowczyk
Dodano
05.03.2005 09:33:58
pIEKAr:
ja mam świetny wręcz pomysł, [sorry za słownictwo] ale ty zamknij morde/rece na moj temat i ja o tobie wyraźał sie nie bede !!

Żeś sie pIEKAr wysilił. Cała twa inwencja czy jeszcze coś wypocisz co by się moźna poszczać ze śmiechu :?: :lol:
aligator
Dodano
05.03.2005 00:32:12
EL NINO:
pIEKAr:
co ty sobie wyobrazasz ze kim ty jestes ?? jak juz taki straszliwie kulturalny jestes to sie odzywaj normalnie
Jak Ci to wytlumaczyc zebys znowu karpia nie pierdyknal ? Sprobuje.
Gdybym byl niekulturalnym, juz dawno w kilku mocnych a prostych slowach napisalbym co sadze o takich tepych, zarozumialych gowniarzach nie potrafiacych zrozumiec najprostszych rzeczy. Kiedy tylko jest mowa o konkretach, biora dupe w troki i udaja ze ich nie ma – bo jak tu zabrac glos w niezrozumialym dla siebie temacie. Natomiast gdy temat jest o niczym, o zajawkach, o pierdołach, wtedy sa pierwsi i maja najwiecej do powiedzenia. Z tym ze nie zdaja sobie sprawy z tego, jak latwo w takim momencie ocenic co soba prezentuja i jakimi sa jełopami, glupimi jak giez na konskiej dupie.
Reasumujac, nie chciej, zebym zaczal oceniac kazde Twoje slowo, bo nie wydaje mi sie, zebys dobrze na tym wyszedl a ja i tak w dalszym ciagu bede kulturalnym czlowiekiem.
pIEKAr:
powiem Ci tak szczerze dla mnie jesteś śmieciem
Moze i smieciem, ale pamietaj, ze w kazdej chwili ten smiec zrobi z Ciebie w kilku slowach smiecia jeszcze mniejszego, ktory nawet nie jest wart tego, aby sie po niego schylic.
pIEKAr:
wiec ty troche wychilloj jak sie odzywasz w moim kierunku...
Gdybym jeszcze wiedzial o co Ci chodzi, to moze spelnilbym Twoja prosbe i bylbys zadowolony. Tak jak po tej zajawce cos to ogladal wyprozniajacego sie kolesia. Super sprawa. Narazie jednak, w zwiazku z tym ze nie wiem co chciales tym swiatlym zdaniem przekazac, w Twoim kierunku moge sie jedynie pochylic w zadumie a sobie zadac pytanie: co przeskrobalem, ze los pokaral mnie takim indywiduum ?
pIEKAr:
El jeszcze sie nie nauczył...
Juz Ci gusioo wspomnial o pewnej formie wypowiedzi a ja radzilbym Ci, zebys sie do tego stosowal. Nie pamietam bowiem, abym spoufalal sie ze "srajacym w smietniku". Wiecej – nie pozwolilbym sobie miec tak "inteligentnych inaczej" kolegow. Tak wiec dla Ciebie zaden El. Piszesz do mnie, pisz pelnym zdaniem.


ja mam świetny wręcz pomysł, [sorry za słownictwo] ale ty zamknij morde/rece na moj temat i ja o tobie wyraźał sie nie bede !!
pIEKAr
Dodano
05.03.2005 00:14:53
Seeker:
pIEKAr:
ok, ale mozna to skomentowac bez jakichs uwag na temat mojej osoby !! ja juz sie tego nauczyłem po temacie, który i ty zapewne pamietasz, El jeszcze sie nie nauczył...

Wiesz co pIEKAr , właśnie takim pisaniem pokazujesz , źeś niedojrzały ani do powaznej dyskusji , ani do źartów się nie nadajesz .
Strasznie przewraźliwiony jesteś , jak ktos pisze na Twój temat – wiecej dystansu proponuję nie tylko do postów, ale wogóle i gwarantuje źe dobrze na tym wyjdziesz.
Jakiś czas jesteś/ piszesz na forum i powinieneś wiedzieć , źe nawet najświetsze oburzenie z Twojej strony nic ...nie da co najwyźej ugruntuje opinię, źe nie warto z Tobą zaczynać jakiejkolwiek dyskusji.
Śmieszy Cie avatar ogólnie krytykowany , którego zastosowanie nie na miejscu jest – delikatnie pisząc , ale juz źart na Twój temat odbierasz jak atak.
Przez internet i tak niczego nie udowodnisz, tak więc prózny Twój trud.


pokaź mi gdzie napisałem, źe mnie on śmieszy dostajesz NOBLA !!

a co do mojego postu na temat słowa "jo" a czy ja powiedziałem, źe podoba mi sie widok w/w słowa w chmurkce wychodzącej z usta papieźa ? poprostu tak sobie napisałem, źe skądś to słowo musiało sie wziąść i moźe w jakimś kraju jest uźywane jako zwykłe przywitanie, nie jak w Polsce przywitanie "ziomali"
pIEKAr
Dodano
05.03.2005 00:12:22
Panowie/Panie nie miejcie mi za złe tej uwagi ale chyba odchodzicie od tematu. Proponuje autorrom kilku wcześniejszych postów ban :D

A co do tematu to mam 21 latek
Mateuszpi
Dodano
04.03.2005 23:33:43
pIEKAr:
co ty sobie wyobrazasz ze kim ty jestes ?? jak juz taki straszliwie kulturalny jestes to sie odzywaj normalnie
Jak Ci to wytlumaczyc zebys znowu karpia nie pierdyknal ? Sprobuje.
Gdybym byl niekulturalnym, juz dawno w kilku mocnych a prostych slowach napisalbym co sadze o takich tepych, zarozumialych gowniarzach nie potrafiacych zrozumiec najprostszych rzeczy. Kiedy tylko jest mowa o konkretach, biora dupe w troki i udaja ze ich nie ma – bo jak tu zabrac glos w niezrozumialym dla siebie temacie. Natomiast gdy temat jest o niczym, o zajawkach, o pierdołach, wtedy sa pierwsi i maja najwiecej do powiedzenia. Z tym ze nie zdaja sobie sprawy z tego, jak latwo w takim momencie ocenic co soba prezentuja i jakimi sa jełopami, glupimi jak giez na konskiej dupie.
Reasumujac, nie chciej, zebym zaczal oceniac kazde Twoje slowo, bo nie wydaje mi sie, zebys dobrze na tym wyszedl a ja i tak w dalszym ciagu bede kulturalnym czlowiekiem.
pIEKAr:
powiem Ci tak szczerze dla mnie jesteś śmieciem
Moze i smieciem, ale pamietaj, ze w kazdej chwili ten smiec zrobi z Ciebie w kilku slowach smiecia jeszcze mniejszego, ktory nawet nie jest wart tego, aby sie po niego schylic.
pIEKAr:
wiec ty troche wychilloj jak sie odzywasz w moim kierunku...
Gdybym jeszcze wiedzial o co Ci chodzi, to moze spelnilbym Twoja prosbe i bylbys zadowolony. Tak jak po tej zajawce cos to ogladal wyprozniajacego sie kolesia. Super sprawa. Narazie jednak, w zwiazku z tym ze nie wiem co chciales tym swiatlym zdaniem przekazac, w Twoim kierunku moge sie jedynie pochylic w zadumie a sobie zadac pytanie: co przeskrobalem, ze los pokaral mnie takim indywiduum ?
pIEKAr:
El jeszcze sie nie nauczył...
Juz Ci gusioo wspomnial o pewnej formie wypowiedzi a ja radzilbym Ci, zebys sie do tego stosowal. Nie pamietam bowiem, abym spoufalal sie ze "srajacym w smietniku". Wiecej – nie pozwolilbym sobie miec tak "inteligentnych inaczej" kolegow. Tak wiec dla Ciebie zaden El. Piszesz do mnie, pisz pelnym zdaniem.
EL NINO
Dodano
04.03.2005 22:18:51
pIEKAr:
ok, ale mozna to skomentowac bez jakichs uwag na temat mojej osoby !! ja juz sie tego nauczyłem po temacie, który i ty zapewne pamietasz, El jeszcze sie nie nauczył...

Wiesz co pIEKAr , właśnie takim pisaniem pokazujesz , źeś niedojrzały ani do powaznej dyskusji , ani do źartów się nie nadajesz .
Strasznie przewraźliwiony jesteś , jak ktos pisze na Twój temat – wiecej dystansu proponuję nie tylko do postów, ale wogóle i gwarantuje źe dobrze na tym wyjdziesz.
Jakiś czas jesteś/ piszesz na forum i powinieneś wiedzieć , źe nawet najświetsze oburzenie z Twojej strony nic ...nie da co najwyźej ugruntuje opinię, źe nie warto z Tobą zaczynać jakiejkolwiek dyskusji.
Śmieszy Cie avatar ogólnie krytykowany , którego zastosowanie nie na miejscu jest – delikatnie pisząc , ale juz źart na Twój temat odbierasz jak atak.
Przez internet i tak niczego nie udowodnisz, tak więc prózny Twój trud.
Seeker
Dodano
04.03.2005 20:20:26
gieras
Dodano:
11.10.2003 23:00:37
Komentarzy:
20
Strona 1 / 6