Volume up

Witam, mam problem z filmem. Audio w nim jest bardzo ciche. Próbowałem zmienić to programem virtualdub (audio>volume) ale nie potrafię tego zapisać ('save as avi' zajmuje mi kosmiczną ilość miejsca). Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to zrobić ?

Odpowiedzi: 2

sprawdź jaki kodek dźwiękowy jest używany, w niektórych playerach np. w Cinema player jest taka możliwość iż po załadowaniu filmu i kliknięciu PPM na ekranie wyświetli się stosowna informacja o używanych aktualnie kodekach, audio i video lub użyj programu specjalizowanego np. GSpot w celu uzyskania tejże informacji. Jeśli to będzie [tak zupełnie zupełnie przypadkiem] AC3 Filter to kliknij w jego ikonę w panelu sterowania i w sekcji GAIN ewentualnie DRC podjedź "heblami" w górę. jeśli to inny kodek odnajdź jego soft w kompie i wykonaj to samo.
Endrju
Dodano
19.09.2007 10:44:37
Tam jest opcja Direct stream - zarówno w avi jaki i sound... nie pamiętam, gdzie dokładnie, ale zaznaczało sie do przez zapisem. Pamiętam, że należało to zrobić, kiedy łączyłem tam filmiki z Morphera. To mi pomagało zaoszczędzić sporo miejsca na twardzielu ;)
XanTyp
Dodano
18.09.2007 11:31:55
Bejkrools
Dodano:
16.09.2007 01:36:39
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1