Vobis - przedsprzedaż Windows 7 - Spóźnienie w dostawie - WINA MICROSOFTU??

Witam 3 miesiące temu zakupiłem w przedsprzedaży system Windows 7 Ultimate BOX PL w sklepie internetowym VOBIS ( www.vobis.pl ) - dziś 21.10.2009 otrzymałem informacje następującej treści: "W związku z problemami logistycznymi firmy Microsoft nastąpiło opóźnienie w dostawie zamówionych pakietów przedsprzedażowych systemu Windows 7. Pragniemy Państwa najmocniej przeprosić za wynikłe niedogodności. Jednocześnie obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Państwa możliwie jak najszybciej. Będziemy Państwa na bieżąco informować o statusie zamówienia i spodziewanym terminie dostawy." Czy może mi ktoś tą informację potwierdzić? Bo mam dziwne wrażenie, że po prostu Windowsy były ale poszły nie do tych którzy zapłacili wcześniej w przedsprzedaży.... Pozdrawiam

Odpowiedzi: 6

A wie ktoś może co się tak na na prawdę dzieję? Bo Pani z Vobisa powiedziała, że do tej pory z irlandii nie dotarł kontener z Windowsami BOXowymi do Polski i nikt nie potrafi powiedzieć gdzie on się teraz znajduje.....
taken
Dodano
23.10.2009 16:48:22
No widzisz, a boksy HP są już w sklep-ms.pl dawno rozsyłane.
Ad@$
Dodano
23.10.2009 15:34:22
Niestety ja tez dostałem taka samą informację a zamówiłem Windows 7 Premium BOX#-o
janson_55
Dodano
23.10.2009 13:09:13
To prawda, że ultimate'a jeszcze nie ma w Polsce nigdzie. Do tej pory sklep-ms.pl miał najszybciej na tanie Windows 7 (począwszy od OEMowej wersji, po upgrade'y). Przy ultimate'cie pewnie będzie tak samo.
Ad@$
Dodano
23.10.2009 12:54:39
No właśnie a jak wygląda w innych sklepach? Otrzymałem dziś informację z Vobisu, że w ogóle w Polsce jeszcze nie ma Windows Ultimate PL BOX.... Czy ktoś może to potwierdzić, że na prawdę nie ma?? Bo specjalnie zamówiłem 3 miesiące wcześniej aby "jako pierwszy cieszyć się nowym systemem operacyjnym" a teraz z tego co mówią to nie wiedzą kiedy będzie dostawa.... Powiem szczerze, że BARDZO mi się to nie podoba... nie po to 3 miesiące temu zamawiałem i płaciłem aby jako ostatni dostać..
taken
Dodano
23.10.2009 00:00:09
[quote=taken]Czy może mi ktoś tą informację potwierdzić?[/quote]Nie bardzo rozumiem, kto mógłby to zrobić, chyba, że liczysz na przypadek, że znajdzie się tu jakiś pracownik Vobisu z odpowiedniego działu i prywatnie dopisze coś od siebie. Takie informacje powinieneś uzyskiwać tylko i wyłącznie oficjalną drogą a nie pokątnie. Bo na boku, mogę Ci powiedzieć, że ktoś tu coś kręci... ale czy jestem wiarygodnym źródłem informacji? Czy pracuję w tej firmie? A może się tylko podszywam, bo chcę sobie poplotkować...?
XanTyp
Dodano
22.10.2009 23:23:51
taken
Dodano:
22.10.2009 00:56:23
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1