vista znikający internet

Witajcie! Mam Viste Business x86, po jakims czasie od uruchomienia kompa znika mi internet, a wlasciwie przestaja sie ładowac strony. Pozostałe programy takie jak Skype, GG czy eMule działają nadal do momentu ich ponownego wlączenia, tzn. po wystapieniu opisanej sytuacji wyłączę któryś i włączę i już program nie "widzi" internetu, mimo że inne uruchomione nadal go mają. Ikonka na pasku zadąń sygnalizuje że internet jest. Po jakims czasie zwykle godzina może coś koło tego internet wraca by znów za jakiś czas zniknąć. Pomaga zawsze uruchomienie laptopa od nowa. Co w tym siedzi, że tak się dzieje? Mam NIS '07 ale to nie on jest problemem, bez niego jest to samo. Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 4

Mój modem to Wifi, nie jest na USB. Problem występuje zarówno przy połączeniu Wifi jak i LAN.
kuki23
Dodano
14.11.2007 10:23:19
ja mialem odrazy powylaczane.......
lord_maciek
Dodano
30.10.2007 00:22:45
sprobuj wejsc na menagera urzadzen i powylaczaj we wszystkich koncentratorach USB opcję "pozwalaj komputerowi na wylaczenie tego urzadzenia w celu ...." mi to pomoglo z wylaczajacym sie modemem na usb z PlusGSM
Flopper
Dodano
27.10.2007 23:45:22
mam identyczny problem, w moim wypadku pomoglo podlaczenie modemu przez karte sieciowa, wczesniej mialem na USb i pojawialyy mi sie identyczne problemy. Przeszedlem na sieciowke i narazie jest wszystko wporzadku.
lord_maciek
Dodano
25.10.2007 01:32:31
kuki23
Dodano:
24.10.2007 12:19:05
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1