vista - udostępnianie internetu poprzez ad hoc

Witam, pojawił się jakiś dziwny problem z udostępnianiem internetu poprzez mojego notebooka z Vista. Wszystko właczam tak jak zwykle, sieć się udostępnia ale sam internet nie. Dzień wcześniej wszystko działało poprawnie i nic nie modyfikowałem. Czy mam gdzies cos poprzestawiane? Z tego co widzę po polaczeniu sie z vista poprzez iphona dostaje in IP nie ten z routera tylko nie wiem jak poprawnie sie nazywa - lokalny taki jak przydziela gdzy nie mam aktywnej sieci. Aha przestał sie pytać kreator na samym koncu czy ma udostepnić łącze internetowe.

Odpowiedzi: 2

[quote=MiNos]Witam, pojawił się jakiś dziwny problem z udostępnianiem internetu poprzez mojego notebooka z Vista. Wszystko właczam tak jak zwykle, sieć się udostępnia ale sam internet nie. Dzień wcześniej wszystko działało poprawnie i nic nie modyfikowałem. Czy mam gdzies cos poprzestawiane? Z tego co widzę po polaczeniu sie z vista poprzez iphona dostaje in IP nie ten z routera tylko nie wiem jak poprawnie sie nazywa - lokalny taki jak przydziela gdzy nie mam aktywnej sieci. Aha przestał sie pytać kreator na samym koncu czy ma udostepnić łącze internetowe.[/quote] podpisze sie pod pytaniem do szanownych forumowiczów- nie mam pojecia co sie stało nic nie było zmieniane interenet łączyłem ze stacjonarnego z vistą przez wi fi do lapka z xp ---a podczas połączenia ad hoc kreator na koncu nie pyta o udostepnainie internetu ???? komputerki sie widza a internetu nie ma jak połączyc- jezeli ktos mogłby pomoc byłbym bardzo wdzieczny gdyz na temat komputerow wiem niewiele pozdrawiam :)
janek156
Dodano
04.09.2008 15:51:45
Wejdź we właściwości karty sieciowej (tej z której udostępniasz sieć) i tam w zakładce [b]udostępnianie[/b] sprawdź, czy masz zaptaszoną pierwszą opcję.
gusioo
Dodano
12.07.2008 14:18:23
MiNos
Dodano:
04.07.2008 20:34:36
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1