vista - problem z szyfrowaniem WEP

Witam. Przejrzałem wszystkie wczesniejsze posty - ale nie znalazłem lekarstwa na mój problem. Mam od wczoraj Lenovo N100 z Vistą Home Basic. W domu korzystam z routera linksys WAG354G który smiga na xp aż miło. Na nieszczęście zachciało mi się visty, i za diabła nie mogę jej zmusic do działania kiedy szyfruje sieć WEP. Kiedy zdejmuje szyfrowanie i otwieram ją - działa. Zakładam hasło WEP i komunikat - o niemożnosci zestawienia połaczenia. Obok stoi lapek z Xp - i na nim net jest. Już głupi jestem. Z ciekawostek. W necie viste home basic można kupic za 300 zł - premium za 349 zł. Zapytałem na infolinni microsoft, ile kosztuje upgrade basic do premium. Pani znikła na 5 minut i wróciła z info że 100. Euro. Ktoś rozumie taka logikę? ](*,)

Odpowiedzi: 1

Mam ten sam problem, próbuje połączyć się z Liveboxem przez Wifi, ale mam wiste, jest też szyfrowanie WEP i nie da rady się połączyć, nic... Powinien wyskoczyć komunikat o podanie klucza WEP, tak jest w XP, ale w Viscie nic takiego nie ma, wie ktoś jak to rozwiązać :-k
Tryllion
Dodano
02.09.2007 12:56:49
radeksc
Dodano:
30.06.2007 18:04:35
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1