Vista PL na licencji akademickiej - traci ważność po miesiącu

Co mam zrobić żeby Vista na licencji akademickiej nie traciła na ważności po miesiącu …inny kod wpisywać przy instalacji? chyba że kod nie ma nic do znaczenia i może trzeba jakieś zabezpieczenia z płytki instalacyjnej usunąć?

Odpowiedzi: 7

Nie wiem człowieku o czym Ty piszesz ale prawie na pewno nie o Viście na licencji akademickiej...
lukasz_z
Dodano
01.09.2009 00:46:52
Jakieś brednie wypisujesz, kolego, ale masz prawo. Jednak "sęsu" nie widzę w olewaniu podstawowej ortografii. Szkoła zaczyna się jutro, ale ortografia działa bez przerw wakacyjnych, tudzież świątecznych, czy nawet urlopowych. A dygresje o witaminkach proponuję odłożyć na inne fora. Tutaj nie spotkają się one z poparciem.
XanTyp
Dodano
01.09.2009 00:39:26
Sori że tak puźno odpowiadam – zrobiłem z tą Vista, po prostu ją zarejestrowałem w Microsofcie, tylko dopiero się kapłem że każdą Viste trzeba zarejestrować – był dla mnie szokiem, ponieważ ja jestem jeszcze z tych z Windows 98 i XP co na jednym kluczu mogło pół miasta siedzieć i instalować do woli system Windows. Ale co mnie zdziwiło, że dwa razy tylko można wykonać instalację Visty na jednym kluczu na tym samym IP, czyli jak ktoś ma neostrade, albo netię, zmienne IP i zepsuje mu się komputer i będzie musiał instalować system od nowa to za trzecim razem musi wydać parę stówek na nowy klucz – to jest bez sęsu. A co z ludźmi którzy nie mają Internetu, ani telefonu np. w Afryce – to co - po jakimś czasie Vista przestaje działać – to chyba jakaś pomyłka ze strony Microsoftu. W dodatku tak samo ma być z Windows 7 – niech cracka wymyślą albo przenoszę się na Linuxy ](*,)
Bartek4796162
Dodano
31.08.2009 16:33:40
Coś mi tu lewizną pachnie... Jakie usuwanie zabezpieczeń? Jakie inne klucze? Coś się koledze za dużo chyba marzy. Nie było by prościej zwrócić się z tym problemem do swojej szkoły?
XanTyp
Dodano
20.08.2009 20:50:31
No to niezmiernie mnie dziwi, że student kierunku (prawdopodobnie) technicznego nie wie w jaki sposób zainstalować Vistę z programu MSDN AA. Jaki Ty inny klucz chcesz wpisać? Skąd go weźmiesz? Przecież po "zakupieniu" Visty w MSDN AA dostajesz tylko jeden klucz a nie całą ich pulę i ten właśnie klucz wpisujesz przy instalacji. Doprawdy nie wiem więc w czym problem.
lukasz_z
Dodano
20.08.2009 20:18:27
jestem studentem!
Bartek4796162
Dodano
19.08.2009 16:20:29
Jesteś studentem czy ta Vista to od kolegi studenta?
lukasz_z
Dodano
19.08.2009 15:49:05
Bartek4796162
Dodano:
19.08.2009 15:05:29
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1