vista na vortalu

zmana nazwy kodowej z longhorna na vistę juź się odbyła, a na virtalu dalej sa nie przydatne informacje o longhornie, moźe by ktos uaktualnił te info do visty ?

Odpowiedzi: 10

la_verdad:
no własni po co mam zakładac, trzeba uaktualniac newsy na vortalu, chyba zalezy wam na popuarności waszej sronki :)


Zaraz damy ci bana, za głupie pisanie, zobaczysz jak popuarność wzrośnie ;–)
Kuba
Dodano
07.08.2005 22:23:22
la_verdad:
niesmaczne robi się to źę vasz vortal jest zacofany
W takim razie "Do widzenia".
EL NINO
Dodano
07.08.2005 00:07:26
EL NINO:
la_verdad, naprawde nie rozumiesz polskiego jezyka ? Jak Ci to wytlumaczyc ? Na migi ? Albo brailem napisac ?

Nie masz co robic ? Idz na spacer i nie marudz bo to juz sie robi niesmaczne.

niesmaczne robi się to źę vasz vortal jest zacofany, nie ma najwaźneijszych istotnych zmian dot.longhorna
la_verdad
Dodano
07.08.2005 00:03:41
la_verdad, naprawde nie rozumiesz polskiego jezyka ? Jak Ci to wytlumaczyc ? Na migi ? Albo brailem napisac ?

Nie masz co robic ? Idz na spacer i nie marudz bo to juz sie robi niesmaczne.
EL NINO
Dodano
07.08.2005 00:00:28
Rebe:
Będzie w punktach – moźe zrozumiesz(?):
1. Od kiedy uźywanie nazwy kodowej jest błedem?
2. Jaka jest gwarancja, źe do czasu premiery nazwa nie zostanei zmieniona?
3. Dlaczego uźywanie nazwy LH ma powodować, źe jakaś informacja dotycząca przysźłego systemu produkcji MS ma być nieaktualna?
4. Czy mi się wydaje , czy bezczelnie chcesz uzyskać uprawnienia, z którymi i tak nie wiedziałbyś co robić?

więcej nie bede pisął, bo niektórym mo0ze grozic przeciąźenie synaps.


1. nie jest to błąd :)
2.100% nazwa zostaje, ms robi juź reklamy i nic nie zaniesie się na zmane nazwy
3.nie o to mi chodzi, chodzi o to źe duzo informacji zawartych an vortalu jest kompletnie nieaktualna
4.nie nie jest bezczelne, a pozatym wiedzialbym co z tym zrobić :)
a jak tak naźekasz to sam sobie zrób i będzie git, pozmieniaj pare źeczy, po wszystko co jest o longhornie jest lekko zacofałe
la_verdad
Dodano
06.08.2005 23:46:21
Będzie w punktach – moźe zrozumiesz(?):
1. Od kiedy uźywanie nazwy kodowej jest błedem?
2. Jaka jest gwarancja, źe do czasu premiery nazwa nie zostanei zmieniona?
3. Dlaczego uźywanie nazwy LH ma powodować, źe jakaś informacja dotycząca przysźłego systemu produkcji MS ma być nieaktualna?
4. Czy mi się wydaje , czy bezczelnie chcesz uzyskać uprawnienia, z którymi i tak nie wiedziałbyś co robić?

więcej nie bede pisął, bo niektórym mo0ze grozic przeciąźenie synaps.
Rebe
Dodano
06.08.2005 22:05:05
Rebe:
la_verdad:
no własnie, to ja moge to zrobic tylko w takim razie prosze o pozwolenie i dostęp do vortalu a sam wszystko zmienie,


Sobie załóź, sobie zmieniaj.

no własni po co mam zakładac, trzeba uaktualniac newsy na vortalu, chyba zalezy wam na popuarności waszej sronki :)
la_verdad
Dodano
06.08.2005 21:52:51
la_verdad:
no własnie, to ja moge to zrobic tylko w takim razie prosze o pozwolenie i dostęp do vortalu a sam wszystko zmienie,


Sobie załóź, sobie zmieniaj.
Rebe
Dodano
06.08.2005 21:47:59
no własnie, to ja moge to zrobic tylko w takim razie prosze o pozwolenie i dostęp do vortalu a sam wszystko zmienie,
la_verdad
Dodano
06.08.2005 21:37:43
haa nie ma chetnych do updata :D
WaGonik
Dodano
06.08.2005 19:18:43
la_verdad
Dodano:
06.08.2005 16:52:36
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1