Vista i XP pod wi-fi?

Mam takie pytanie: Mam kilkuletni komputer, na którym działa windows xp pro. Będę kupował laptop (prawdopodobnie z vistą) i nie wiem jak ten tandem będzie działać w sieci bezprzewodowej. Prawdopodobnie stacjonarny będzie miał kartę wi-fi pod PCI. Czy da się połączyć vistę i xp sieciowo? Czy opłaca się kupować laptopa z vistą? Czy zmienić system na xp w takim razie? I jeszcze jedno: Gdybym chciał dokupić router by podzielić Internet, to czy napotkam jakieś problemy? Początkowo jednak będę korzystał z ad-hoc i udostępnainiem netu przez stacjonarny...

Odpowiedzi: 1

[quote]Mam kilkuletni komputer, na którym działa windows xp pro. Będę kupował laptop (prawdopodobnie z vistą) i nie wiem jak ten tandem będzie działać w sieci bezprzewodowej. Prawdopodobnie stacjonarny będzie miał kartę wi-fi pod PCI. Czy da się połączyć vistę i xp sieciowo? [/quote] Oczywiscie będą razem śmigać w sieci. [quote]I jeszcze jedno: Gdybym chciał dokupić router by podzielić Internet, to czy napotkam jakieś problemy?[/quote] Zapewne poprawnie wszystko konfigurując nie napotkasz problemów ;)
Anathema
Dodano
07.05.2007 01:17:22
fastred
Dodano:
06.05.2007 12:04:19
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1