Vista i problem z IE 7.0

Witam Mam kochana Viste na Laptopie z przegladarka IE 7.0 - nie chce instalowac innych bo generalnie IE dawala zawsze rade. Teraz jak odpale okno IE i powiedzmy kilka zakladek, to wszystko dziala, dziala....dziala i za np 30 min albo jak zostawie kompa na jakis czas to juz w tym oknie IE zadna nowa zakladka nie otworzy strony, a te co byly otwarte juz nie sie odwiezaja, ani nie dzialaja tam linki...albo kreci sie "klepsydra" albo poprostu wyskakuje komunikat "IE nie moze wyswietlic strony" Teraz wystarczy ze wlacze nowe okno z IE i te wszystkie strony beda tam normalnie dzialac...ale w koncu efekt sie powtorzy... Poczyscilem cookies, tempy itp....przeskanowalem Spydoctorem (1 infecja) ale problem ten sam.... Bywa tez tak, ze np strona onetu sie wyswitla, za 10 min juz nie i pozniej zwonu dziala...albo glowna strona onetu dziala a linki juz nie. Generalnie mam wrazenie ze problemy zaczely sie jak dostawca neta AOL zaczal cos zmieniac w sieci. Kiedys kazal nam zmienic MTU w routerze z 1492 na 1400 i bylo lepiej, ale teraz znowu padaka. Problem w tym ze predkosc lacza, sciaganie z serwerow itp jest ok, chociaz net czasem sie wylacza. Tylko te strony. No i teraz nie wiem czy to problem po stronie kompow (na stacjonarnym XP home-jest podobnie) czy jednak dostawcy.... bo juz chcemy go zmienic, ale jak to bedzie tak samo po zmianie to kupa. Pomozcie Kuba

Odpowiedzi: 2

Możliwe że wina dostawcy :P ja mam to samo ale tylko np jak jest strona w javie i otworze około 10 zakładek to czasem zmuli i potem już żadna nie działa normalne strony normalnie chodzą, Mój dostawca internetowy to Carphonewarehouse czyli AOL tak samo. Chyba, że w Polsce też macie, i faktycznie coś robili na serwerach bo zmienili bramę i dsn'y ](*,) jak i ip zupełnie inne dostaje. Ogólnie czasem myśle czy komputery to nie porażka? Jakoś zegarek ktoś umiał zrobić i nic się raczej nie psuje ciekawe za ile lat Windows bedzie załatany jak zegarek... :filozof:
Small Mike
Dodano
27.05.2008 16:21:55
Wina leży po stronie providera. Tak więc zgłoś się do niego z tym problemem i niech na własną rękę szukają rozwiązania u siebie.
LordYoghurt
Dodano
27.05.2008 15:56:48
jangcy
Dodano:
15.05.2008 17:45:43
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1