Vista beta 1 ==> Problem z instalacja

Witam. Przeszukałem forum, ale nie mogę znaleść odpowiedzi na moje pytanie. Mam taki problem, źe gdy włączam instalacje z pod XP to wykrywa mi obydwa dyski i wszystkie partycje. Dysk 0: WindowsXP (partycja ma zostać bez zmian) Dysk1: Partycja1 (tutaj są dane teź pozostające bez zmian) Partycja2 (tutaj chce mieć Viste [dysk oznaczony F:]). Instalka zaczyna się w porządku, kopiuje jakieś pliki na dysk z DVD. Potem restart kompa, uruchamia się dalsza część instalacji, ale raczej widać ekran z logiem LONGHORN i paskiem ladowania. W tym momencie wywala bluescreen i cos tam pisze, źe na dysku F: mogą być virusy, źebym zrobił CHDSK F:, itd, itd.
Gdy instalacje zaczynam bootowaniem z DVD to widze pierwszy etap. Za pierwszym razem gdy z DVD bootowalem to jeszcze pytal o wybor dysku, ale i tak byl widoczny tylko Dysk1 a Dysk0 z Windowsem XP byl niewidoczny. Za drugim razem i kaźdymi następnymi po wpisaniu cd–key'a wywala mi komunikat, źe występuje błąd w jakims pliku Setup i nie mam innego wyjścia jak tylko restarta wcisnąć... Prosze o pomoc! Z góry dziękuję i oczekuję na porady!!

Odpowiedzi: 3

Oto tekst wiadomości jaką mi wywala przy instalce:

"An error occurred while preparing Windows Setup to boot into next stage of Setup"

Do wyboru tylko OK a instalka wraca do pierwszego ekranu z opcjami do wyboru (instalacja, info, naprawa – pierwszy ekran instalacji)...

Prosze o pomoc
!!!

Pozdro...
boardi
Dodano
14.09.2005 22:52:53
Jakoś nie moge znalesc rozwiazania na mój problem. Prosił bym o adres, a jeśli nie to o jakąś podpowiedź. Z gory dziekuje!!
boardi
Dodano
11.09.2005 00:16:18
Przepraszam kolego ale...... juź było o tym i to całkiem niedawno radzę skorzystać z opcji WYSZUKAJ :!: :!: Pozdrawiam albo http://google.pl
mariusz25l
Dodano
09.09.2005 15:17:55
boardi
Dodano:
08.09.2005 22:12:40
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1