Vista a sterowniki

Mam jedno pytanie na temat sterowników do Windowsa Vista. Czy ktoś wie jak z nimi będzie ? Mam windowsa 2003 wersje testowa chetnie bym sie nim pobawil ale mam problem z wiekrzoscia sterownikow. Jak jest ze sterownikami w vista? Chodzi mi o karte muzyczna, graficzną, tuner tv i drukarke.

Odpowiedzi: 1

Różnie to bywa z obsługą sprzętu przez Vistę, ale ogólnie bardzo dobrze sobie radzi. Z kartą graficzną raczej nie będzie problemu, z drukarką raczej też, ale z tunerem TV i kartą muzyczną może już być gorzej.
Anathema
Dodano
09.09.2006 08:29:18
  • Ad@$ 09.09.2006 11:58:51

    Ze sterownikami nie powinieneśmieć większych problemów - tylko ta wersja 2k3 może martwić. Vista akurat dość dobrze współpracuje z wersjami systemów pod NT "podpiętami". Dobrym rozwiązaniem - co nie udało się zrealizować w przypadku XP - jest możliwość korzystania z witryny Windows/Microsoft Update by najnowsze drivery wyszukać i wgrać, stosując to jako alternatywę, pomocną rękę, gdy odpowiednie paczki nie zostały na płycie instalacyjnej systemu dołączone oraz jest problem z pobraniem ich ze strony producenta.

  • Huherko1 09.09.2006 22:11:26

    macie racje w koncu mi drukarka Lexmarka x3330 chodzi pod poprzednie wersje beta nie chciała to jest wielki plus dla RC1

Jevels
Dodano:
09.09.2006 01:46:47
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1