Vista 64x czy XP 64x? (4 GB RAM)

Witam, moje pytanie brzmi. Ktory system bardziej oplaca sie instalowac? Chodzi mi o najbardziej optymalne wykozystanie komputera. Mam obecnie Vista 64x i zaraz po zaladowaniu OS system ciagnie 1 GB RAM. Co to jest 1 jak ma sie 4... Ale jednak sporo jak na sam system. ](*,)

Odpowiedzi: 2

Sprawa sie sama rozwiazala. Producent komputera nie wspiera wogole Win XP 64x. Zmienilem zato dysk z 5400 na 7200... Jestem w szoku a wyniki przeszy moje najsmielsze oczekiwania. Testow nie umieszcze bo nie chce mi sie teraz podlaczac starego dysku. Panowie i Panie... Zmieniajcie dyski... :]
Kojocina
Dodano
28.03.2008 10:29:11
To co Ci bardziej pasuje - Vistę zixpeczysz w znacznym stopniu choćby idąc tym: http://xp.net.pl/art/vista_opt.html tropem, a XP na abarot pewnie też by się zviścić dało. Podstawową sprawą jest to do czego ten sprzet ma służyć i jak konkretnie wygląda jego konfiguracja ( zarowno obecna jak i ta na najbliższą przysżlość planowana ). Od tego bowiem moze zależeć dostępność driverów choćby. To, że jeden system "zje" o paręset mMB RAM-u więcej niż drugi ( w konfiguracjach podstawowych ), to jeszcze nie świadczy na rzecz tego drugiego, bo moze isę okazać, że za to tylko ten pierwszy pozwala na "zabawę" z jakimś komponentem sprzetowym, który w drugim za nic nie chce zaskoczyć. Na moje to naprawdę sprawa ilości branej pamieci jest jedna z mniej istotnych wag przy rozważaniach nad wyborem systemu. Gdybym miał z tego punktu widzenia wybierać to wskazałbym ... Linuksa.
Rebe
Dodano
26.03.2008 16:18:28
Kojocina
Dodano:
26.03.2008 16:10:40
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1