Vista 5308 i TV–OUT

Witam... na początek chciałbym zaznaczyć źe TV–OUT działa bez problemu, problemem jest to źe mam wyjście S–Video i stary televizor który tego nie obsługuje, działa natomiast z composite w windows XP i sterami nvidii wystarczy zmienić z auto, na composite i juź działa w kolorze (problemem jest brak kolorów na S–Video) Pytanie czy da się zmusić oryginalne sterowniki (WDDM) aby TV–OUT działał na composite, moźe jest jakiś klucz rejestru odpowiedzialny za to, a moźe da się to obejść i np. zmusić podpisane cyfrowo sterowniki z windowsa XP obsługiwały przezroczystość okienek, bo akurat na tym mi zaleźy, dodam źe działa przezroczystość na wbudowanych sterownikach WDDM ( FX 5200 ULTRA, 512 RAM, Sempron 2200 chyba nie ruszą nowego systemu )

Odpowiedzi: 1

Dodam ze uzywam karty dvb do ogladania tv–sat w kompie (dlatego potrzebuje tv–out), i tu zaczynaja dziac dziwne rzeczy, program ktory uzywam to mytheatre i czasami sie nie wlacza wywala jakies dziwne bledy po wylaczeniu akceleracji directx zaczyna dzialac bezproblemowo, teraz mam kolejny problemik, kanaly zaczely sie dekodowac na zielono (hahaha) a nic w systemie nie zmienialem... ale stwierdzam ze poza tym to dziala mi w kompie wszystko za wyjatkiem tv–out w kolorze
ebbemonke
Dodano
04.04.2006 21:47:54
ebbemonke
Dodano:
04.04.2006 20:54:43
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1