vcd_play.exe wygenerował błędy – mam win2000professional

mam problem.jestem zwykłą uźytkowniczką komputera, nie za bardzo wiem jak w nim "pogrzebać". mam nadzieję, źe uzyskam od was pomoc. kupiłam płytę z gazety, która otwiera się w programie roxio. po uruchomieniu pokazuje się strona z ostrzeźeniem, a gdy rusza film– pokazuje się komunikat:
..." vcd_play.exe wygenerował błędy i będzie zamknięty przez system windows.musisz ponownie uruchomic program. tworzony jest dziennik błędów...."
mam win2000pro, postawiony kilka tygodni temu. nie wiem co powinnam doinstalować, lub co jest źle skonfigurowane. na innym kompie– z win98 płyta działa normalnie. Pliss– proszę o podpowiedź jak rozwiązać problem

Odpowiedzi: 4

ffdshow w najnowszej wersji u mnie teź takie kwiatki wypluwał. W tym momencie na ffdshow–20050920–fixed wszystko śmiga jak trzeba.
Bobi
Dodano
23.01.2006 09:04:33
Akurat ten kodek jest jednym z tych "podstawowych" i dziwne, ze u Ciebie powodowal takie problemy. A inne filmy ? Zobaczysz sama. Prawdopodobnie bedziesz go musiala uzyc :wink: .
EL NINO
Dodano
23.01.2006 00:16:56
dziękuję za podpowiedź. kilka kodeków miałam zaistalowane, ale metodą prób i błędów okazało się, źe musiałam odinstalować ffdshow, po wyrzuceniu wszystko chodzi jak naleźy. ciekawa jestem czy przy innych filamch dla odmiany będę musiała instalowac go od nowa...
pozdrawiam :)
julianre
Dodano
22.01.2006 19:27:30
Najprawdopodobniej w systemie brak kodekow do otworzenia filmu. Powinnas sie rozejrzec na forum (przez forumowa wyszukiwarke) – bylo sporo postow "sugerujacych" zastosowanie kilku podstawowych a nieodzownych kodekow. Nie uzywaj paczek kodekow, poniewaz niedoswiadczonemu uzytkownikowi/uzytkowniczce sprawiaja tylko klopot.
EL NINO
Dodano
21.01.2006 23:16:51
julianre
Dodano:
21.01.2006 20:19:40
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1