VC++ VS2008 BARDZO dziwny blad

Witam, Mam zrobione zdarzenie na klikniecie buttona ktore wczytyje nazwe pliku a pomoca OpenFileDialoga'a, konwertuje nazwe na tablice charow, i te tablice przekazuje do innej funkcji ktora otwiera mi plik za pomoca fopen(). Jednak blad polega na tym ze niektore pliki mi odczytuje a niektore nie... i naprawde nie wiem od czego to zalezy, .Oto moj kod. Za wszelkie wskazowki co robie zle bede BARDZO wdzieczy:) Pozdrawiwam. [code] private: System::Void button1_Click(System::Object^ sender, System::EventArgs^ e) { OpenFileDialog^ openFileDialog1 = gcnew OpenFileDialog; openFileDialog1->InitialDirectory= ""; openFileDialog1->Filter= "Bitmap Files (*.bmp)|*.bmp"; if( openFileDialog1->ShowDialog() == System::Windows::Forms::DialogResult:K ) { char inBmpPath[MAX_PATH]; for(int i=0; iFileName->Length;i++) //konwersja na tablice char'ow { inBmpPath[i] = openFileDialog1->FileName[i]; } WczytajPlik(inBmpPath); } } I ta funkcja otwierajaca plik: int WczytajPlik(char NazwaPliku[MAX_PATH]) { //!Otwórz plik z bitmapą (w trybie binarnym) Plik=fopen(NazwaPliku,"rb"); flaga=true; if (Plik==NULL) { flaga= false; MessageBox::Show("Nie mozna wczytac pliku"); return 0; } return 1; } [/code]

Odpowiedzi: 1

Nie mozna bylo prosciej?
Programmer
Dodano
04.05.2008 19:19:49
mcjack
Dodano:
19.04.2008 16:40:26
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1