Uzywany Xbox 360

Witam wszystkich uzytkownikow X'a, mam nadzieje ze ktos z was bedzie mogl mi pomoc. Kupilem ostatnio uzywanego X'a koles dal mi do tego 2 gry i mowil ze wszystko jest ok. Jak wrocilem do domu i podlaczylem go faktycznie bylo wszystko ok, tzn przez te kilka dni 3 czy 4 razy konsola mi sie zawiesila podczas grania w COD3 ale jak poczytalem na internecie to okazalo sie w sumie calkim normalne dla tego produktu. Wystarczylo ja wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz i dalej mozna bylo grac. Ogolnie grajac w COD3 nie bylo poza tym wiekszych problemow.2 gra to Star Trek Legacy z ktorym nie bylo najmniejszego problemu, konsola sie nie zawieszala i mozna bylo grac. Po kilku dniach korzystania z X'a stwierdzilem ze jest z nim wszystko ok i mozna zakupic nowe gry. I tu pojawil sie problem. Kupilem 2 gry : Test Drive Ultimate i Need for speed:Carbon. Pierwsza zawiesza sie po ok 1 minucie,tzn. po zaladowaniu sie i wybraniu postaci do gry mamy wypozyczyc samochod ktorym bedziemy jezdzic. Nastepnie musimy jechac i wynajc dom. w polowie drogi jak pokazuje GPS gra sie zawiesza zawsze w tym samym miejscu. Jadac w drugim kierunku jest wszystko ok ale nie mozna dojechac do wyznaczonego punktu. w NFS Carbon po wybraniu samochodu i trasy gra sie wiesza podczas ladowania. Jesli ktos potrafi mi odpowiedziec co moze byc nie tak bede bardzo wdzieczny! :) Pozdrawiam i przepraszam ze tak dlugo :p.

Odpowiedzi: 0

michal_michal
Dodano:
31.10.2007 13:26:15
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0