UżYCIE PROC 100% BEZ POWODU

Przeglądam fora szukam i cały czas wklej loga itp. czysto i setki innych logów . Może ktoś wpadł co może powodować uzycie procesora gdy nie jest włączony żaden program (nielicząc antywirusa) nic nie mogę zrobić nawet rozwinąc menu prawym klikiem wszystko zamiera a zużycie pokazuje 100%. czekam na pomysły. :-({|=

Odpowiedzi: 4

Ilość informacji ulega zwiększeniu - szkoda tylko, że ciut one sprzeczne. My jednak są wróżki dyśmienite i radzim sobie w takich razach niezawodnie: Używanie wszelkich uwalniaczy/usprawniaczy pamięci może byc przyczyną takich objawów, bo przekłądanie z RAM-u do swapa zajmuje czas CPU i to niezaleznie od jego mocy. PS. O explorerze nie będzie, bo... poczekam na rozwój wypadków.
Rebe
Dodano
03.05.2007 15:15:55
Dzisiaj jest narazie dobrze działa neostrada GG Kasperski MemOptimizer MediaPlayer i jest dobrze. lecz niekiedy po uruchomieniu mam wskazanie 100% użycia procesora i nic nie chodz tylko autostart(antyvir MemOptimizer) A w momencie uzywania 100% procesora nic nie da się zrobić po prostu wszystko zamiera. nic się nie otworzy nie zamknie nawet okna nie przesuniesz . Może przy wgrywaniu systemu coś się kszani. nie wgrywa. Bo na linuxie nic takiego się nigdy nie działo. może to coś z explorer.exe Bo czasami wyskakiwał komunikat że wystąpil bład i program explorer.exe musi zostać zamknięty. Mam Celerona 3.2 512 DDR2 Wind.XP Pro SP2 i aktualizacje
xeritx
Dodano
03.05.2007 12:40:38
Napewno nic nie działa w tle? jakieś urządzenia? a może to właśnie antywirus ?
detektor
Dodano
02.05.2007 10:23:58
A wyłączenie AV nie zmienia sytuacji ? Przy ilości informacji, które podałeś można do us..... śmierci zgadywać. PS. Czort wie czy aby na pewno to sprzet ma być. [color=indigo] Diabeł wie, że na pewno nie. Przenoszę więc. [b]Bobi[/b][/color]
Rebe
Dodano
02.05.2007 10:22:26
xeritx
Dodano:
02.05.2007 09:50:21
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1