uwaga!

w zwiazku z zachowaniem dwoch panow Lammpatixa i Leopolda zostali oni usunieci z forum.

Poniewaz ani ban IP, ani nickow nie przynosily zadowalajacych efektow i wspomniany osobnik rejestrowal coraz to nowe nicki w tym takie jak np:
"B3TON to kutas" i wypisywal bzdury, teraz aby moc pisac na forum po rejestracji potrzebna jest aktywacja konta przez admina.
Mam nadzieje ze spowoduje to wreszcie powrot do normalnosci...

Oczywiscie mile bedzie jesli ktos ze stalych forumowiczow zarekomenduje kogos nowego kogo zna.

Odpowiedzi: 20

Jestem za,jak najbardziej :!: :!:
gd14
Dodano
23.12.2002 00:05:18
Do wszystkich osob ktore trafily tu ostatnio:

Jestem na tym forum juz od dluzszego czasu (niedlugo bedzie rok :D ) i doskonale pamietam (oraz tesknie za tym) jaki fajny (wrecz kultowy) klimat tu wtedy panowal. Mowi sie, ze aby cos stworzyc potrzeba na to wiele czasu i wysilku oraz poswiecenia (przede wszystkim Kuby, ale i nas – forumowiczow), natomiast aby cos zniszczyc – wystarczy kilka chwil. I rzeczywiscie! Kilka osob (wg. mnie bez zadnych podstaw) – prubujac zniszczyc ta atmosfere – przyczynilo sie do zachwiania NASZEJ reputacji. Lecz ostatnio (na szczescie) – i mam nadzieje, ze nie tylko za sprawa swiat – emocje troche opadly i chyba jest to dobry moment, aby sprubowac powrocic do pierwotnego stanu.

KTO ZA?!


pozdroofki
Eximius
Dodano
22.12.2002 23:57:43
Do wszystkich osob ktore trafily tu ostatnio:

Jestem na tym forum juz od dluzszego czasu (niedlugo bedzie rok :D ) i doskonale pamietam (oraz tesknie za tym) jaki fajny (wrecz kultowy) klimat tu wtedy panowal. Mowi sie, ze aby cos stworzyc potrzeba na to wiele czasu i wysilku oraz poswiecenia (przede wszystkim Kuby, ale i nas – forumowiczow), natomiast aby cos zniszczyc – wystarczy kilka chwil. I rzeczywiscie! Kilka osob (wg. mnie bez zadnych podstaw) – prubujac zniszczyc ta atmosfere – przyczynilo sie do zachwiania NASZEJ reputacji. Lecz ostatnio (na szczescie) – i mam nadzieje, ze nie tylko za sprawa swiat – emocje troche opadly i chyba jest to dobry moment, aby sprubowac powrocic do pierwotnego stanu.

KTO ZA?!


pozdroofki
Eximius
Dodano
22.12.2002 23:57:43
Sobol:
znajduje głupoty i bzdety pisane np. przez Lezia :?:


:arrow: Zauwaz ze zdecydowana większosc pisze posty które są na temat a i Lezio tez potrafi pisac z sensem.
:arrow: Nie tylko Lezio jest na tym forum :!: :!: :!:
:arrow: Jedna osoba nie zmienia oblicza całego forum :!: :!:
gd14
Dodano
22.12.2002 23:43:48
To powiedz jak się czuje nowoprzybyły człowiek, który szuka odpowiedzi na problemy związane x XP a znajduje głupoty i bzdety pisane np. przez Lezia :?:
Sobol
Dodano
22.12.2002 18:33:07
Moźna powiedziec jakas,dyscyplina musi byc!!!!!
Bo tak prawde mówiąc tutejsi admini są i tak bardzo tolerancyjni,na innych forach jakis głupi wpis i odrazu ban.Sam znam takie jedno forum co trzeba uwazac co się pisze !! :wink:
gd14
Dodano
20.12.2002 10:36:08
dobrze powiedziane, masz racje mrsit, ja wlasnie tak tu trafilem, szukalem jakichs odpowiedzi na jakies tam swoje pytania i problemy, spodobalo mi sie wlasnie to, ze nie bylo i nadal nie ma tu chamstwa i balaganu.
no i mysle, ze nie brak tu naprawde ludzi, ktorzy wiedza o co chodzi z komputerem i windowsem i chca – umieja pomoc innym
adamno
Dodano
20.12.2002 08:44:34
Lezio jasne ze moze tak sie stac tylko zawsze to jest jakies ograniczenie
roadrunner oczywiscie ze nie bedzie wiadomo ale nie ma wtedy mozliwosci ze ktos zalozy w ciagu 15 min 15 kont i bedzie z kazdego pisal bzdury
Tomek Nower ban to jest upraszczajac zabronienie dostepu danemu uzytkownikowi/komputerowi poprzez zblokowanie adresu IP, nazwy, emaila

Dziwie sie po czesci Waszej reakcji przeciez to forum to rok ciezkiej pracy Kuby i nie mozna pozwolic zeby jakis niezrealizowany czlowiek ktoremu sie wydaje ze jest strasznie dorosly zniszczyl je. A zdajecie sobie sprawe ze jesli polowa forum to sa posty obrazajace kogos, wulgarna itd. to jak ma sie czuc nowoprzybyly czlowiek ktory szuka odpowiedzi na problemy zwiazane z xp a nie chamstwa ?
mrsit
Dodano
20.12.2002 07:53:41
Lezio jasne ze moze tak sie stac tylko zawsze to jest jakies ograniczenie
roadrunner oczywiscie ze nie bedzie wiadomo ale nie ma wtedy mozliwosci ze ktos zalozy w ciagu 15 min 15 kont i bedzie z kazdego pisal bzdury
Tomek Nower ban to jest upraszczajac zabronienie dostepu danemu uzytkownikowi/komputerowi poprzez zblokowanie adresu IP, nazwy, emaila

Dziwie sie po czesci Waszej reakcji przeciez to forum to rok ciezkiej pracy Kuby i nie mozna pozwolic zeby jakis niezrealizowany czlowiek ktoremu sie wydaje ze jest strasznie dorosly zniszczyl je. A zdajecie sobie sprawe ze jesli polowa forum to sa posty obrazajace kogos, wulgarna itd. to jak ma sie czuc nowoprzybyly czlowiek ktory szuka odpowiedzi na problemy zwiazane z xp a nie chamstwa ?
mrsit
Dodano
20.12.2002 07:53:41
Chcialbym tylko zapytac co to w ogule tak dokładnie jest ten ban bo tak naprawde to sam do konca nie wiem a brat mi nie chce powiedziec tylko sie smieje ze mnie.
A jak szukałen w sieci to mi wyszlo ze to jest:

Definicja encyklopedyczna :
BAN:
1) do 1918 w Chorwacji namiestnik króla;

2) XIIXIV w. tytuł władców Bośni i Hercegowiny;

3) 192941 w Jugosławii zarządca banowiny.

–––––––
Troche mnie to dziwi dlaczego wszyscy tak o tym tu se trabiom na lewo i prawo.
Proszem o pomoc jak ktos znajdzie jakiegos linka do strony o banah i prosze sie nie smiac tak jak moj najmadrzejszy starszy brad :(
Tomek Nower
Dodano
20.12.2002 03:00:55
Chcialbym tylko zapytac co to w ogule tak dokładnie jest ten ban bo tak naprawde to sam do konca nie wiem a brat mi nie chce powiedziec tylko sie smieje ze mnie.
A jak szukałen w sieci to mi wyszlo ze to jest:

Definicja encyklopedyczna :
BAN:
1) do 1918 w Chorwacji namiestnik króla;

2) XIIXIV w. tytuł władców Bośni i Hercegowiny;

3) 192941 w Jugosławii zarządca banowiny.

–––––––
Troche mnie to dziwi dlaczego wszyscy tak o tym tu se trabiom na lewo i prawo.
Proszem o pomoc jak ktos znajdzie jakiegos linka do strony o banah i prosze sie nie smiac tak jak moj najmadrzejszy starszy brad :(
Tomek Nower
Dodano
20.12.2002 03:00:55
Taki mały komentarzyk:
Przecierz moźe jakiś qmpel ich zarejestrować i dostanie zaaktywowane konto, potem tylko login, hasło i ma konto.

Z drógiej strony zostaną wykryci na ip i mają znów w tyłek :)
[quote=Mrsit podją decyzję i]teraz aby moc pisac na forum po rejestracji potrzebna jest aktywacja konta przez admina.

Szybka reakcja (to Duźy +) ale Oni szybko sobie nie dadzą spokoju( taki –). Ja jestem 50/50
Na jakiś czas zatrzyma ich. Teraz pytanie leźy teraz na stole: jak długo to potrwa (zatrzymanie ich) :?:
[/list]
Lezio111
Dodano
19.12.2002 16:32:24
mrsit:

Poza tym tak bardzo ci ich brakuje ?


niee, pytam z ciekawości, bo nie bardzo wiem nadal jak to madziałać. skąd bedzie wiedomo czy to oni sie rejestruja czy ktos inny? bo przecierz konta nowych uźytkownikoow cza bedzie i tak aktywować a jak sie je dezaktywuje to sobie bedą mogli załoźyć nowe, i tak w kółko. nie wiem czy dobrze to rozumiem dlatego pytam
roadrunner
Dodano
19.12.2002 15:56:38
szczerze mówiąc to nie rozumiem co to ma dać?
jak będą chcieli to i tak sie zarejestrują


spokoj zarejestruja sie ale nie beda mieli aktywnych kont

Poza tym tak bardzo ci ich brakuje ?
mrsit
Dodano
19.12.2002 15:50:43
gumka
Sobol
Dodano
19.12.2002 15:24:11
Ja jestem tylko ciekaw skąd takie typy z pod ciemnej gwaiazdy się biorą.
SLAY3R
Dodano
19.12.2002 14:44:24
szczerze mówiąc to nie rozumiem co to ma dać?
jak będą chcieli to i tak sie zarejestrują
roadrunner
Dodano
19.12.2002 14:25:22
szczerze mówiąc to nie rozumiem co to ma dać?
jak będą chcieli to i tak sie zarejestrują
roadrunner
Dodano
19.12.2002 14:25:22
szczerze mówiąc to nie rozumiem co to ma dać?
jak będą chcieli to i tak sie zarejestrują
roadrunner
Dodano
19.12.2002 14:25:22
hmmm... miejmy nadzieje, ze choc tymczasowo odstraszy to "lowcow glow" :D


pozdroofki
Eximius
Dodano
19.12.2002 13:33:21
mrsit
Dodano:
19.12.2002 13:02:37
Komentarzy:
20
Strona 2 / 2