Uwaga świnia!!!UWAGA ATAK!!!!

Uwaga,ktoś z 204.57.120.24 [24.120.57.204]atakuje na tym Forum komputery.Uwaga,to destrukcja!!!

Odpowiedzi: 20

Tych cafejcowców trzeba tępić razem z kompem :D
Nararzeni jesteśmy wszyscy nawet gdybyśmy mieli najlepsze firewalle(wykluczając metode kabelka) zawsze są sposoby hackerów :)
P.S.
Slay3r czy Łyndows Perfect ma firewall i antivir? :D
Lezio111
Dodano
12.11.2002 10:12:39
No cóź,trudno nie uznać argumentów mrsit`a.
Do poleceń Moderatora dot.IP, dostosuję się.
Nie mniej jednak,mam wątpliwości co do opisanych sposobów,technik i zamierzeń panów i pań szukających wraźeń w necie poprzez zabawę z komputerami innych internautów.Popularność tych działań,np.w kafejkach lub "spółdzielniach" jest porównywalna do zawodów sportowych.Dla hecy...,dla punktów.I to wszystko.
PS:mam zarejestrowane próby skanowania :lol:
Pozdrawiam 8)
tire
Dodano
12.11.2002 10:04:36
Widzę tu kilka kwestii wymagających komentarza...
Po pierwsze:
Co to znaczy ze ktos Was atakuje ?
Ze firewall np. zone pokazuje popup`a ?
Bzdura ! To nie jest zaden atak !

Wyjasnienie (bez wnikania w szczegoly techniczne)
Firewall bedzie co jakis czas sygnalizowal kazda probe polaczenia z komputerem. Przyczyn tego moze byc wiele np. czesc stron www po polaczeniu sie z nimi wykonuje ping i zbiera te dane do celow statystycznych, po rozlaczeniu sesji ftp przez zamkniecie klienta tez beda proby nawiazania polaczenia ze strony serwera o wszystkim tym firewall informuje uzytkownika.
Tylko ze to nie sa zadne ataki.

Po drugie nikt kto posiada na tyle duza wiedze zeby dokonac wlamania na komputer nie bedzie sie wlamywal na Wasze domowe komputery zeby kasowac jakies tam mp3. To przeciez bez sensu podejmowac takie ryzyko po co ?
Ci co probuja podkreslam probuja bawiac sie roznymi ogolnie dostepnymi 'zabawkami' to zadni hakerzy i gwarantuje ze nic w komputerze nie skasuja do tego naprawde potrzeba sporej wiedzy a nie pierwszego lepszego programiki sciagnietego z sieci o szumnej nazwie np "Turbo–hiper–wlamywacz i kasowacz plikow ver. 100.99"

Odnosnie tego:

Coś mi się przypomniało, gdzieś tak we wrześniu jakiś gośćiu gadał ze mną na gg. Bardzo mu zaleźało abym go dopisał do listy w gg.

chcial dlatego ze istnieje w sieci jakis programik bodjaze Inwigilator ktory pokazuje przy polaczeniu na gg IP rozmowcy warunek musi byc tylko taki ze dopiszesz go do swoich kontaktow i masz stan dostepny lub zaraz wracam.

Co do IP i hackerow na forum...
Generalnie isnieje zasada ze nie podaje sie zadnych IP na forum. Zawsze w przypadku tego typu watpliwosci o domniemanych atakach sygnalizuje sie moderatorom lub adminowi na PW. IP widza wylacznie moderatorzy i admin.

Na koniec:
Ale oświadczam,źe od wczoraj,poprzez dziś od godz.12,02 miałem 7 ataków tylko na TYM FORUM.

to ja polecam jesli nie jestes na zadnej ze stron nic nie sciagasz w czasie aktywnego polaczenia z netem wydac w wierszu polecen komende netstat –a :lol:
mrsit
Dodano
12.11.2002 08:56:50
Jest tutaj na tym forum jakiś hacker. Tylko kto moźe nim być? :?:
Lezio111
Dodano
11.11.2002 22:58:14
Jest tutaj na tym forum jakiś hacker. Tylko kto moźe nim być? :?:
Lezio111
Dodano
11.11.2002 22:58:14
nie wyśmiewałem sie z Ciebie po prostu jak jest jakiś problem to staram sie nim ne przejmować inie brać wszystkiego bardzo powaźnie a to co robisz szanuje i popieram w 100%

pozdroofki :D
roadrunner
Dodano
11.11.2002 20:08:24
Jesteśmy tu jak jedna Rodzina,kaźdy wspiera drugiego.
Uznałem,źe w swoim poście wyśmiewasz się z mojego problemu.Tylko mojego[?],inni go teź mają,tylko im
albo zabezpieczenia Win szwankują,albo PF nie mają a jak mają,to marnotę[nadjedzoną przez trojany spec],co nie pozwala na identyfikację ataku.Albo boją się MÓWIĆ.
Moja aparatura akurat swobodnie rejestruje te fakty i wiem,źe tu "włamy" są powszechne.Tylko,kto,oprócz mnie,odwaźył się dotąd o tym napisać????
Jeźeli czujesz się uraźony moją ostrą pocztą,to sorry.Ale,ja nie chcem,źebyś wyśmiewał się ze mnie i postawionego problemu.Po tym wyjaśnieniu,zgoda.
Pozdrawiam. 8)
tire
Dodano
11.11.2002 19:58:51
o co ci tire chodzi piszesh mi jakieś listy na moja skrzynke tu tesh sie doczepiash co mam siąść i płakać źe cie ktoś zaatakował :x :x

wkurzesz mnie i to ostro
roadrunner
Dodano
11.11.2002 19:08:35
Ja wiem źe wisualroute moźe przekłamywać, ale oto śledzenie jednego z adresów niestety niemogło namierzyć do końca:
SLAY3R
Dodano
11.11.2002 19:07:33
Czy ten gość jest powaźny
Jw.post :"roadrunner" – dziś,16.46.24
A co,nie ma czym się przejmować.A?
[i tacy nas zwalają z nóg swoją .......! :twisted:
tire
Dodano
11.11.2002 19:05:28
No,to juź jest technologia i technika posiadana przez FBI.Ja nie mam,to nieosiągalne[ale dałem ci gońca,to wyjaśnia,źe mogę wiedzieć o co pytasz?] :twisted:
tire
Dodano
11.11.2002 18:59:02
A sprawdzałeś jakimś programem do śledzenia drogi pakietów dokąd te adresy prowadzą
SLAY3R
Dodano
11.11.2002 18:52:16
Ano,za duźo podaję rad nt.bezpieczeństwa:
Ad–aware,
PF –rankingi
co zainstaować dla obrony
NOD32
PC–Cillin 2002/2003
Itd.
Im ludziska więcej wiedzą,tym trudniej "łachom" kraść
i rozbójnikować. :twisted:
tire
Dodano
11.11.2002 18:46:54
Oczywiście popieram tire, twoją wiadomość dostałem i muszę się zgodzić z tym co napisałeś, źe to ktoś z foruma. Wcześniej twierdziłem źe to niekoniescznie ktoś z forka, ale skoro atakuje cię ta osoba tylko jak jesteś na forum to o czymś świadczy ne? Dziwne tylko źe tak uwziął się na ciebie.
SLAY3R
Dodano
11.11.2002 18:41:21
Wysłałem gońca do SLAY3R.
Ale oświadczam,źe od wczoraj,poprzez dziś od godz.12,02 miałem 7 ataków tylko na TYM FORUM.
Więc niech nikt mi nie sugeruje,źe wszyscy z nas na Forum są święci!! :idea:
Moje urządzenia akurat podają z jakiego IP jest export.Będę,choćby mi skur...yny spalili kompa :evil: systematycznie podawał IP wałów–złodziei i włamywaczy.Inaczej wszystkich nas tu zjedzą na śniadanie :twisted: :evil:
tire
Dodano
11.11.2002 18:32:59
Hmn pewnie się ośmieszę, ale nie mam pojęcia jak pozamykać porty wiem, źe parę mam otwartych. Moźe ktoś mnie oświeci,
Pozdrawiam
Kiepski Waldek
Dodano
11.11.2002 18:14:43
qrde jeden koleś, a takie oźywienie na forum wprowadził hłe hłe :D
roadrunner
Dodano
11.11.2002 17:46:24
I *** nie ma juź tego w archiwum, widać za późno odznaczyłem kasowanie wiadomości po upływie jakiegośtam czasu.
SLAY3R
Dodano
11.11.2002 17:45:38
Coś mi się przypomniało, gdzieś tak we wrześniu jakiś gośćiu gadał ze mną na gg. Bardzo mu zaleźało abym go dopisał do listy w gg. Pytał takźe czy nie robię przypadkiem jakiejś strony. Jak mu odpowiedziałem źe nie to on wtedy zaproponował mi źebym zrobił stronkę o hakerstwie, zaproponował teź swoją pomoc i źe prześle mi jakieś programiki do zamieszczenia na stronę, od razu zczaiłem o co mu biega i go spławiłem.
Jak zachował się rejestr tej rozmowy to wkleję.
Aha i powiedział źe mnie zna z foroom.
SLAY3R
Dodano
11.11.2002 17:37:03
GG mamy prawie wszyscy. A i racja moźna wyłapać ip przez gg, bo mojej kumpeli, która miała gg i win98 to to ktoś się włamał i tak nakaszanił w systemie źe format musiał być :(
agi
Dodano
11.11.2002 17:35:58
tire
Dodano:
11.11.2002 14:13:49
Komentarzy:
20
Strona 2 / 3