UWAGA KONKURS NA MODERATORA

WITAM
Mam oferte dla ludzi mądrych i odpowiedzialnych. Niedawno zalozylem sobie forum www.netforum.er.pl Forum sie rozwija i chcialbym aby bylo czesto odwiedzane przez uzytkownikow internetu. Na forum mozna pogadac nie tylko na tematy webmasterskie (jest taki dzial) ale rowniez o sporcie kinie teatrze ksiazkach imprezach muzyce itp.
–––––––––––KONKURS––––––––––
Poszukuje moderatorów do odpowiednich działów. Zasady mojej oceny sa przede wszystkim takie:
1) Powiniscie zebrac jak najwiecej ludzi na moje (nasze) forum
2) Trzeba znac sie na jakims temacie, orientowac w nim i byc w miare na bierzaco
3) Trzeba liscik do admina (czyli mnie) lub prywatna wiadomosc ze swoja oferta *
*Oczywisice modkow nie rozdaje nie wiadomo ile i oczywiscie nie od razu. Konkurs bedzie trwal 10 dni – przez ktore trzeba zebrac jak najwiecej ludzi, oczywiscie nie takich ktorzy sie zarejestruja i nic nie beda pisac (prosze tez samemu nie tworzyc wielu kont gdyz jest to proste do odszyfrowania i takie osoby traca szanse na zostanie modkiem)
–––––––––SERDECZNIE ZAPRASZAM––––––––––
www.netforum.er.pl

Odpowiedzi: 17

Przesadzilem , przesadzilem , ale czasem puszczaja czlowiekowi nerwy jak ma doczynienia z ludzka glupota i to na wysoka skale . Moze sie chlopca nudzilo , nie mieli co robic to sie czepili....
...ale bez przesady , mowia ze polacy nie rozumieja tekstu ktory przeczytaja , ja zawsze mialem nadzieje i uwazalem ze to brednie , ale niestety jak widac to prawda :cry: :cry: :cry:

Przepraszam za ten teskt userow i Admina :oops:
Niko
Dodano
24.10.2003 13:08:50
czepiacie sie zle sformulowanego wypowoedzenia... czy niko mial pisac ze poszukuje do moda do takiego dzialu – i tu taka wiedza, do takiego – i tu inna wiedza niz wczesniej.. prosciej bylo napisac ze poszukuje moda z wiedza, niewymieniajac jakiej wiedzy szuka do jakich dzialow...nie czepiajcie sie go...
hmmm niko z ta ostatnia wypowiedzia to troche przesadziles :roll:
gieras
Dodano
24.10.2003 10:04:25
Niko:
a pierolde czlowieku chyba naprawde jestes jakis ograniczony , piszesz takie bzudy az wspolczuje . Ale tak to jest zawsze sie znajda jakies palanty ktorym sie cos nie spodoba . Szkoda mi was debile... .


Mysle ze nadajesz sie na moderatora dzialu "Bluzgi, przekleństwa"... tylke ze tu takiego nie ma wiec zastanow sie moze 2 razy zanim cos napiszesz.
A mowiac dosadniej wylecisz jak jeszcze raz zlamiesz regulamin :D
mrsit
Dodano
24.10.2003 09:06:25
Niko:
a pierolde czlowieku chyba naprawde jestes jakis ograniczony , piszesz takie bzudy az wspolczuje . Ale tak to jest zawsze sie znajda jakies palanty ktorym sie cos nie spodoba . Szkoda mi was debile... .

Widzisz Benus, a tak się starałeś...
Gagman
Dodano
24.10.2003 01:17:00
a pierolde czlowieku chyba naprawde jestes jakis ograniczony , piszesz takie bzudy az wspolczuje . Ale tak to jest zawsze sie znajda jakies palanty ktorym sie cos nie spodoba . Szkoda mi was debile... .
Niko
Dodano
23.10.2003 21:37:33
ja wszystko rozumiem.

moim zdaniem czepiacie sie szcegolow. krytteria sa jakie sa, a o dostaniu modka na pewno nie zadecyduje to co on napisla tylko to jak ktos sie bedzie zachowywal na forum!!

w takim razie jak uwazacie ze to co on napisal jest beznadziejne, to jak byscie dawali modki na swoich forum jezeli byscie je mielsi > co byscie brali pod uwage?? jestem bardzo ciekawy hehe wykazcie sie a jestem pewein ze kazda wasza opinie podporzadkuje pod jeden z jego podpunktow!!
Benus
Dodano
23.10.2003 21:36:09
Benus:
Napisze wam tak.

Czepiliscier sie forum sexu bluzgi itp. jakby was to najbardziej interesowalo. I szczerze to nie wiem czemu, bo np. jezeli tutaj ktos zacznie bluznic to go wywala z forum itp.
Na forum Niko jest miejsce zeby mozna bylo sobie pobluznic i nie widze w tym nic zlego.
czy ty nie kumasz źe tu nie chodzi o to czy sobie mozna pobluzgać czy tez nie na jego forum, tylko o kryteria jakie musi spełniac moderator tego tematu, przeczytaj temat tego topicu :D :D
neo340
Dodano
23.10.2003 21:21:02
Napisze wam tak.

Czepiliscier sie forum sexu bluzgi itp. jakby was to najbardziej interesowalo. I szczerze to nie wiem czemu, bo np. jezeli tutaj ktos zacznie bluznic to go wywala z forum itp.
Na forum Niko jest miejsce zeby mozna bylo sobie pobluznic i nie widze w tym nic zlego.
Benus
Dodano
23.10.2003 20:44:32
Niko:
"głodnemu chleb na mysli" widze ze masz z tym problemu skoro non stop sie tego czepiasz :lol: :lol: :lol:


Głodniejszy i głodnemu wypomni...
brtx
Dodano
23.10.2003 19:39:45
ehhhh szkoda gadac z toba .
Niko
Dodano
23.10.2003 19:37:29
"głodnemu chleb na mysli" widze ze masz z tym problemu skoro non stop sie tego czepiasz
no to teraz błysnąłeś dowcipem jak klacz sromem, a skoro mowa o inteligentnych osobach to czemu ogłaszasz konkurs, skoro jest to oczywiste, zastanów się :lol: :lol: :lol:a poza tym jestem ciekawy ile ofert dostałeś po przeczytaniu tych postów które napisałeś :roll: :roll: :roll:
neo340
Dodano
23.10.2003 19:30:00
"głodnemu chleb na mysli" widze ze masz z tym problemu skoro non stop sie tego czepiasz :lol: :lol: :lol:

a co do konkurus...

...chyba kazda inteligentna osob wie ze do bluzgania i do cyt.
...bzykać panienki codziennie inną...
nie jest potrzebna jakas tam wygorowana wiedza .

Wiec najpierw pomysl zanim cos napiszesz :wink:
Niko
Dodano
23.10.2003 18:34:41
nikt się nie wyśmiewa z twojego forum, tylko nie pisz bzdór źe trzeba mieć jakąś wiedzę czy być na bieźąco w takich tematach jak np bluzgi i przekleństwa czy sex i miłość, wyobraźasz sobie źe ktoś taki ma bzykać panienki codziennie inną, czy z gęby robic sobie dupę bluzgając co drugie słowo??ty jeszcze konkuers ogłaszasz, bez przesady, ciekawe jakię są kryteria??
neo340
Dodano
23.10.2003 18:13:20
szkoda mi was...:( :( :(



Powiedz mi Niko, jak wielką wiedzą trzeba dyponować, by zostać na Twoim forum moderatorem w dziale "Bluzgi, przekleństwa"?


...jak sam zalwazyles , ty sie nie nadajesz :lol: :lol: :lol: :lol:


o reszcie userow ktorzy odp. na moj post nie bede nic mowi , bo az szkoda .
–––––––
A co do mojego forum to nie widze w nim nic smiesznego , ale jak widac sa na tym swiecie ludzie ktorzy jedyne co umieja robic to tylko smiac sie z cudzej pracy . Oby tak dalej chlopcy , daleko zajdziecie :lol: :lol: :lol:


–––––––

Dla inny userow tego forum oferta jest nadal aktualna ZAPRASZAM :!: :!: :!:
Niko
Dodano
23.10.2003 17:58:48
jest jeden user ktory lubi takie tematy: Nakładka_XP
gieras
Dodano
23.10.2003 16:49:44
ja chcę bys moderatorem w dziale miłość, sex i coś tam jeszcze, :lol: :lol: :lol: uwaźam źe wiedza w temacie głównie sex , która posiadam je wystarczająca, przynajmniej źadna kobieta się jeszcze nie skarźyła :wink: :wink: :wink: niko błagam cię chcę być moderatorem w tym dziale, bbbuuuuaaaahhhhhhaaaaaaaaaaa :D :D :D :D
neo340
Dodano
23.10.2003 16:44:08
Niko:
Powiniscie zebrac jak najwiecej ludzi na moje (nasze) forum...
Oczywisice modkow nie rozdaje nie wiadomo ile i oczywiscie nie od razu. Konkurs bedzie trwal 10 dni – przez ktore trzeba zebrac jak najwiecej ludzi...

Były juź piramidy egipskie, finansowe, ale źeby userskie :lol:
Niko:
Trzeba znac sie na jakims temacie, orientowac w nim i byc w miare na bierzaco...


Powiedz mi Niko, jak wielką wiedzą trzeba dyponować, by zostać na Twoim forum moderatorem w dziale "Bluzgi, przekleństwa"? :lol:

Pozdrawiam
Gagman
Dodano
23.10.2003 16:05:43
Niko
Dodano:
22.10.2003 22:45:39
Komentarzy:
17
Strona 1 / 1