Uunięte Party - JDownloader

panowie . taka prośba bo użytkuje ten program od kilku dni dopiero i przez przypadek braciak usunął mi pierwsze 4 party filmu .. wrzuciła to na hotfile bez rejestracji .. a teraz nie ma do tego linków da się to jakoś odzyskać ? powiem tyle ja siedzie w Małopolsce a ona w Wielkopolsce..i miałem zamiar sobie to obejrzec .. dodam ze zrobiła plik iso plytki 4,7 gb i potem pocieła to winrarem .. .. i moje pytanie Da się te 4 party odzyskać ? a sami wiecie jak to na hotfile jest ..:(

Odpowiedzi: 1

Niech wstawi to jeszcze raz, ale dla odmiany na np. Chomikuj.pl Założenie konta nic nie kosztuje, tak samo jak i upload plików. Niech udostępni Ci login i hasło, potem (nie ma jednak wszystkiego za darmo, jak widać) wysyłasz smsa za odpowiednią kwotę do potrzebnej ilości transferu i zasysasz sobie studniówkę jeszcze raz. Wierz mi, te kilka złotych wydatku to naprawdę pikuś. Można się bardziej w koszty wplątać, jak się nie uważa. Znam to z bliskiego kontaktu. Chomik wydaje mi się tutaj najlepszym rozwiązaniem. Adres każdego nowo utworzonego folderu można podać choćby przez GG a sam folder zabezpieczyć hasłem. Stosuję tego hosta z powodzeniem, udostępniając i tak przesyłając duże paczki (rar) zdjęć z sesji fotograficznych. To o wiele wygodniejsze od jakiegokolwiek innego systemu dystrybucji plików.
XanTyp
Dodano
19.07.2010 16:12:43
globuss2
Dodano:
19.07.2010 15:55:07
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1