Utworzenie instalatora do programu wraz z konfiguracją...

Witam, mam napisany program w C#, korzysta on z SqlConnection w połączeniu z bazą danych .mdf. Jak mogę stworzyć instalator do tegoż programu, tak aby na dowolnym komputerze, na którym nie ma zainstalowanego SQLServera, mógł działać? Próbowałem uruchamiać plik sqlservr ze ścieżki \\\Microsoft SQL Server\MSSQL.1\MSSQL\Binn\ ale nie mogłem go uruchomić zdalnie, tylko poprzez uruchamianie usługi w SQL Server Configuration Manager. Ma ktoś jakieś inne pomysły? Jak mogę inaczej wrzucić sterownik bazy danych, lub jakie biblioteki muszę dołączyć w instalatorze, tak aby to działało? W jaką stronę mam się kierować? Proszę o wszelkie rady na ten temat. EDIT ------------------------------------------------------------------------------ No to tak... zmieniłem bazę danych na bezserwerową na Accessa .mdb. Korzystam z OLE DB. U mnie na komputerze działa bez problemu. Ale jak próbuje uruchomić program na innym komputerze, to nie mogę sie połączyć z tą bazą (też jest przeniesiona na ten inny komputer. Nie mam pojęcia dlaczego. A gdyby ktos wiedział jak zrobić tak, aby nie musiał być zainstalowany pakiet office (jakie mam biblioteki wrzucić, czy jakie inne sposoby są na to) :/

Odpowiedzi: 0

StachuS
Dodano:
24.02.2008 21:30:44
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0