Utracone dane z WORD'a

Witam Mam pytanie dotyczące utracenia danych z worda. Czy jest możliwe odzyskanie mojej czesci mojej NIEZAPISANEJ pracy po zamknieciu edytora? Teoretycznie praca była zapisywana, jak się później okazało, kliknięcie na ikonę zapisu (dyskietki) nie powodowało niestety tej czynności (o czym oczywiście nie wiedziałem). Edytor zamknąłem, po ponownym otwarciu pliku zauważyłem, że zapisana jest tylko nie wielka część. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 2

[quote=maker]Witam Mam pytanie dotyczące utracenia danych z worda. Czy jest możliwe odzyskanie mojej czesci mojej NIEZAPISANEJ pracy po zamknieciu edytora? Teoretycznie praca była zapisywana, jak się później okazało, kliknięcie na ikonę zapisu (dyskietki) nie powodowało niestety tej czynności (o czym oczywiście nie wiedziałem). Edytor zamknąłem, po ponownym otwarciu pliku zauważyłem, że zapisana jest tylko nie wielka część. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. [/quote]Ustaw sobie autozapis co 3-5 min. Przydatne szczególnie w pracach dyplomowych.
odyniec
Dodano
06.04.2010 17:19:29
Teoretycznie tak ([u]czasami[/u] takie dane można znaleźć w plikach tymczasowych Word'a), praktycznie zaś: nie ma zapisu=nie ma danych...
Veers
Dodano
29.03.2010 22:46:15
maker
Dodano:
29.03.2010 22:20:40
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1