Usuwanie zbędnych katalogów, po reinstalce z partycji recovery.

Witam, Z okazji posiadania trochę większej ilości czasu postanowiłem zrobić porządek w swoim laptopie. Po reinstalacji Visty (Business 32) z partycji recovery (Lenovo IBM ThinkPad R61e), chciałbym zabrać się za usuwanie śmieci poinstalacyjnych, czyli w tym wypadku folderów z instlacjami skopiowanych z partycji recovery. Oto struktóra mojego dysku C: [code]Foldery: DRIVERS - [Myślę że można usunąć?] Icons - [Myślę że to też, w środku jest jakiś BMP pojedyńczy?] PerfLogs - [Katalog zupełnie pusty, jednak trzeba posiadać uprawnienia administracyjne żeby do niego wejść - usunąć?] Program Files - [To zostaje] SWSHARE - [Jakieś pliki .dat dostawcy mojego sprzętu, myślę że można usunąć?] SWTOOLS - [Narzędzia potrzebne do instalacji, myślę że można usunąć?] Windows - [To zostaje] Użytkownicy - [To zostaje] Pliki: BOOTSECT.BAK - [Nie mam pojęcia?] setup.txt - [Myślę że napewno można usunąć?] syslevel.lgl - [Nie mam pojęcia?][/code] Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś byłby tak pomocny i doradził mi. Serdecznie pozdrawiam!

Odpowiedzi: 2

Sądzę że nic poza "standarowymi" folderami które zaznaczyłem nie jest potrzebne, nie wiem tylko jakie foldery i pliki są na C:\ Zaraz po instalacji... Kopie plików to nie problem, można potem z live CD jakiegoś Linuxa przywrócić...
daemonaray
Dodano
27.04.2008 20:45:28
Ja na twoim miejscu za dużo bym nie grzebał chyba że się dobrze znasz , ale jeżeli musisz to zrób kopię przywracania i wywalaj z tego co widziałem do wyrzucenia Coś na pewno sprawi ci kłopot.
hilary4
Dodano
27.04.2008 20:32:46
daemonaray
Dodano:
26.04.2008 15:29:48
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1