Usługa Sky Drive w Hotmailu

Jakiś czas temu wrzuciłem zdjęcia do powyższej usługi i było wszystko ok. Dzisiaj wchodzę na swoje konto, a tam zamiast widoków szare tła. Nie mam możliwości obejrzenia co znajduje się na poszczególnych zdjęciach. Próbowałem i na FF4, Chrome i IE9 - wszędzie to samo - wprowadzili jakąś modyfikację w Sky Drive? Jak ktoś wie jak rozwiązać mój problem to proszę o pomoc.

Odpowiedzi: 9

Problem jakoś sam się rozwiązał:-k Jeszcze wieczorem sprawdzałem na kompie i lapku i bylo jak wyżej, w nocy sprawdziłem w pracy - było ok, a dzisiaj w domu wchodzę na konto i miniatury są:mryellow:
sergiusz_ra
Dodano
23.06.2011 11:29:13
A tak sobie strzelę na próbę: wejdź tam z innego użytkownika. Jeśli nie masz - załóż drugie konto administratorskie i sprawdź tędy.
XanTyp
Dodano
23.06.2011 00:26:14
Tylko czego mi brakuje? Jak do tej pory było wszystko ok, nic nie odinstalowywałem, a zdjęć jak nie widać, tak nie widać#-o Pobrałem jedno z tych niewidzialnych zdjęć i na kompie wszystko w porządku. Utworzyłem nowy folder, dodałem zdjęcie i niby jest widoczny obraz, tylko tym razem cały w pikselach, że ledwo kontury widać :( Chyba będę musiał sobie darować tą usługę.
sergiusz_ra
Dodano
22.06.2011 17:32:16
Włączę się na chwilę do dyskusji, ale rozwiązania raczej nie przedstawię. Nie korzystałem dotąd z tego sposobu publikacji zdjęć, zalogowałem się więc, utworzyłem folder testowy i załadowałem zdjęcie. Załadowało się i widzę je bez problemu - zarówno w podglądzie, jak i wyświetla mi się w formacie narzuconym (600pxl szerokości). Przyczyna więc zapewne leży po stronie twojego komputera :-k
XanTyp
Dodano
22.06.2011 16:31:44
To wygląda tak, jakby się nie załadowały. Spróbuj pozmieniać układy (miniatury/lista, etc.), a jesli nie pomoże, to sprawdź w jakimś innym folderze czy jesli wyślesz teraz jakieś zdjęcia to miniatury się pojawią.
kam193
Dodano
22.06.2011 11:35:04
Klikałem. Pojawia się duże zdjęcie (a mam 22 cale) całe szare. [IMG]http://i52.tinypic.com/331lncm.png[/IMG]
sergiusz_ra
Dodano
21.06.2011 21:49:01
A klikałeś na nią? Ja mam szare miniatury zaraz po wejściu na stronę, a po chwili pojawiają się miniatury właściwe. Ta chwila może czasem trwać kilka sekund...
kam193
Dodano
21.06.2011 20:19:16
To wszystko wiem. Problem polega na tym, że nic nie ma na zdjęciach, tylko miniatura jest cala szara#-o
sergiusz_ra
Dodano
21.06.2011 19:16:57
Dzisiaj/wczoraj zaaktualizowali SkyDrive. Popatrz dokładnie, bo dużo pozmieniali. Po prawej, obok wyszukiwarki, masz m.in. włączanie widoku miniatur, a po lewej wejście do folderu (czy jak to zwać) "Fotografie". Poszukaj dokładnie, sam jeszcze wszystkiego nie rozpracowałem ;)
kam193
Dodano
21.06.2011 18:52:19
sergiusz_ra
Dodano:
21.06.2011 16:00:05
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1