USB - vista nie rozpoznaje żadnego urządzenia

Witam. Jestem tu pierwszy raz, zapewnie nie ostatni bo vista jest dziwny systemem :( Mam laptopa Toshiba L30-10x i na nim Vista Home Basic. Cokolwiek podepne do ktorego kolwiek portu USB wyskakuje taki oto komunikat [b]"Nie rozpoznano urządzenia USB" Jedno z urzadzen USB podlaczonych do tego komputera ma awarie, ale system Windows nie moze go rozpoznac. Aby uzyskac pomoc w rozwiazaniu tego problemu kliknij ten komunikat. [/b]potem jest tak : [b]Jedno z urzadzen USB podlaczonych do tego komputera nie dziala wlasciwie i system Windows nie rozpoznaje go. [/b] System zrobilem z plyty recovery, w biose nie ma nic na temat USB. Co zrobic? Czy moze to awaria sprzetowa? Podobno pod XP tez nie widzi zadnego urzadzenia na USB. Pozdrawiam, mynior

Odpowiedzi: 4

Zerknijcie... -> http://support.microsoft.com/kb/941600
Anathema
Dodano
26.02.2008 14:23:41
Wiam mam ten sam problem czy ktoś wie jak temu zaradzić?
GodKiller
Dodano
26.02.2008 14:12:49
w menedzerze urzadzen jest : glowny koncentrator usb glowny koncentrator usb glowny koncentrator usb kontroler EHCI usb 2.0 procesora komunikacji We/Wy ATI kontroler OHCI usb 1.1 procesora komunikacji We/Wy ATI kontroler OHCI usb 1.1 procesora komunikacji We/Wy ATI poza tym nie ma nic zazolconego . jak wsadze jakies urzadzenie na usb to pojawia sie jeszcze : nieznane urzadzenie
mynior
Dodano
15.10.2007 10:12:17
w menedżerze urządzeń w pozycji "kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej" nic się nie zażółciło? obecna jest pozycja rozpoczynająca się wyrazem "rozszerzony..."?
Endrju
Dodano
15.10.2007 00:21:02
mynior
Dodano:
14.10.2007 23:36:12
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1