Usb.

Cześć. Mam problem z gniazdami usb. Przy starcie telefon podlaczony wskazuje ze "polaczono", dodatkowo na biosie proponuje mi nawet boot z telefonu. Wszystko ok ale gdy windows sie zaczyna ladowac to zasilanie na gniazdach zostaje, a polaczenie juz nie. Rowniez przez zarzadzanie komputerem -> menadzer urzadzen nie ma, przez dodaj sprzet tez nic (nawet recznie sterownikow nie widzi, a na hdd sa) Podejrzewam sterowniki badz jakiekolwiek ustawienia systemu. Wiem, moze juz bylo walkowane, ale chcialbym instrukcje jak je uruchomic, badz zaufane linki sad mozna sterowniki sciagnac. Konkretne linki. Wdzieczny bylbym Win xp sp2 (po aktualizacji na sp3 tez nie idzie)

Odpowiedzi: 5

Już rozwiązałem. Miałem dość skomplikowanego biosa i przeoczyłem to że gniazda są po prostu wyłączone... Tak, rada - sprawdzcie biosa. ^^ Dzieki Xan, Do zamkniecia.
aaab
Dodano
01.07.2010 13:44:40
Wydaje mi się, że masz nieźle namieszane w systemie, skoro w komórce masz informację o połączeniu z komputerem, ale nic w drugą stronę. Zakładam, że rzecz dotyczy się wszystkich urządzeń podłączanych tym sposobem... czy tylko komórki?
XanTyp
Dodano
01.07.2010 13:37:03
Zainstalowanie sterowników do usb nie zaszkodzi. Próbowałeś uruchomić system w ostatniej sprawnej konfiguracji?
XanTyp
Dodano
01.07.2010 03:46:29
  • aaab 01.07.2010 11:02:31

    [quote=XanTyp]Zainstalowanie sterowników do usb nie zaszkodzi. Próbowałeś uruchomić system w ostatniej sprawnej konfiguracji?[/quote] Wiem, robilem, zero efektu. Nie, bo od poczatku postawienia systemu usb nie dzialaja. Wiec ostatnia konfiguracja byla by taka sama konfiguracja.

Niekoniecznie to mnie boli. Próbowałem wielu sterowników i nic. Zreszta jak mam aktualizowac sterownik do czegos czego menadzer urzadzen nie wykrywa. [img]http://img28.imageshack.us/img28/9374/menadzer.png[/img] Menadzer urzadzen, moze to pomoze. I gdzie tu miejsce na usb.?
aaab
Dodano
30.06.2010 21:37:30
Wklepanie frazy "sterowniki usb2" na www.google.pl nie wyrządzi Ci specjalnej krzywdy ani też wybranie pierwszego linku z góry. Chyba, że wolisz udawać, że każda strona z taką zawartością na pewno jest podejrzana :-k
XanTyp
Dodano
30.06.2010 21:08:01
aaab
Dodano:
30.06.2010 20:03:05
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1