Uruchomienie XP- wyłączone koto użytkownika Administratora

Problem polega na tym że: Chcąc przyśpieszyć uruchamianie systemu chciałem zlikwidować ekrany uruchamiania do konta użytkownika przy starcie.W Panelu Sterowania > Konta Użytkowników odznaczyłem Użyj ekranu powitalnego.Ponieważ nie przyniosło mi to efektu w Panelu Sterowania > Narzędzia Administracyjne > Zarządzanie Komputerem > Użytkownicy > Admin > Ogólne odznaczyłem "Hasło nigdy nie wygasa" i zaznaczyłem konto jest wyłączone :redface: Innych kont aktywnych w systemie nie ma. Obecnie nie mogę odpalić tego systemu bo wyświetla się ekran logowania do konta które jest wyłączone i mam możliwość tylko wyłączenia komputera. PYTANIE Czy jest w tym przypadku możliwość cofnięcia tych zmian i uruchomienia systemu? Zainstalowałem na oddzielnym dysku drugą kopię XP i mam dostęp do plików nieuruchomionego systemu pierwszego. Poradźcie bo bardzo mi zależy na tej pierwotnej wersji. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 1

Odpal kompa z konsoli (instalka) i zobacz czy zadziała ten sposób: http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/1179,3,Konta_u%C5%BCytkownik%C3%B3w_w_Windows_XP.aspx Jeżeli nie zadziała to możesz użyć opcji naprawy systemu z instalki (drugie R) i założenie konta pod koniec instalacji.
Ucho
Dodano
07.05.2010 21:41:04
pioteror
Dodano:
06.05.2010 23:26:47
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1