Uruchamianie i dostosowywanie Wiersza polecenia

Zapraszamy do komentowania publikacji: Uruchamianie i dostosowywanie Wiersza polecenia.

Odpowiedzi: 9

wniosly te komentarze wiele w zycie moje... brawo!! pysznie!! co za genialne komentarze!! moze i mnie skomentujecie wujkowie "dobry komentarz" ???
Komentarz
Dodano
21.07.2006 19:25:00
"A nie mysleliscie o tym zeby MVP zostac? Tyle juz umiecie. Jeszcze tylko musicie sie nauczyc za kazdym razem pisac o rejestrze." Ja zostanę !
Komentarz
Dodano
15.07.2006 11:46:07
A nie mysleliscie o tym zeby MVP zostac? Tyle juz umiecie. Jeszcze tylko musicie sie nauczyc za kazdym razem pisac o rejestrze.
Komentarz
Dodano
14.07.2006 19:32:31
To powyzej dwa razy to tez nie ja. Stefan po pierwsze to nie czytaj tego i nie psuj mi zabawy czepiania sie wszystkiego. Widzisz ja to mam pojecie o czym pisze, bo potrafie sobie sam w moim Windowsie XP wylaczyc firewalla. Ale za to tworcy serwisu to kompletni debile, przeciez wiadomo ze Rebe to ja. A oni maja dziury w sytemie i dzieki temu ktos sie pode mnie podszywa. Nie wiem jak to jest zrobione ale ja mam cookies na swoim komputerze zainstalowane i dlatego przeciez nikt nie powinien mojego nicka uzywac. Pewnie ktos mi je ukradl, ale to nic ja znam sie na hakingu i zaraz zrobie tu porzadek. Ponowne gratulacje dla tworcow serwisu.
Komentarz
Dodano
14.07.2006 14:54:34
Jak widzisz jest tutaj tolerowane. Jaki admin taki portal.
Komentarz
Dodano
14.07.2006 13:39:25
To powyżej to jednak nie ja. Więc i kajanie się nie jest moje. stefan - nie czytaj, bo i tak nie masz pojęcia o czym piszę. To raz, zaś dwa to - nie sądź wszystkich po sobie. BTW - czy używanie cudzego nicka jest tu tolerowane ? - Jeżlei tak to pora kolejne "gratulacje" złożyć rozszerzając je i o pokłon za dbałość o formę.
Komentarz
Dodano
14.07.2006 11:29:26
Masz racje, jestem troche mendą ale to tylko dlatego, że mam dużo kompleksów i próbuje sie dowartościować czepiając się wszystkiego czego sie da. No cóż Jestem jaki Jestem...
Komentarz
Dodano
14.07.2006 00:28:47
eeh rebe przeczytalem kilka ostatnich twoich komentarzy i stwierdzam ze jestes totalnie niedojebana mendą
Komentarz
Dodano
14.07.2006 00:26:04
"Kiedy system nam padnie i staramy się go odzyskać wtedy Wiersz polecenia jest naszym sposobem komunikowania się z komputerem." i dalej "znajomość obsługi Wiersza poleceń jest nam niezbędna w wypadku awarii systemu takiej jak skasowanie sektora rozruchowego dysku twardego. " Mam tylko taką wątpliwość czy aby na pewno w obu tych wypadkach mowa o wierszu polecenia? Jakoś trudno mi sobie wyobrazić dostęp do niego bez dostepu do systemu. Co prawda istnieje duża zbieżność między konsolą odzyskiwania, a wierszem polecenia, ale ani polecenia nie są 100% tożsame, ani ich parametry takież. Może więc jednak przy następnej okazji dobór przykładów kiedy to korzystanie z cmd jest przydatne/niezbędne będzie bardziej staranny, te bowiem za trafne uznane być IMHO nie mogą. Gdyby ktoś kiedyś brał się za opis funkcji konsoli odzyskiwania to - w wypadku wersji XP Pro - warto by pamietać o ułatwieniu jakim jest zmiana parametrów w gpedit ze ścieżkami związanego. To jednak tylko uwaga o charakterze przyszłościowym pod ew. rozwagę.
Komentarz
Dodano
13.07.2006 09:57:32
CentrumXP.pl
Dodano:
13.07.2006 09:57:32
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1