URODZINY !!!!!

Dzisiaj (29.10.2002) serwis CentrumXP obchodzi pierwszze urodziny!!!!

Dokładnie rok temu wysłałem na serwer pierwsze strony (było ich kilkanaście) na temat systemu Windowsa XP, który właśnie wchodził na rynek.
W marcu dodałam Forum dyskusyjne, które stało się głównym i najpręźniej rozwijającym działem tego serwisu.
W czerwcu serwis wygrał ogólnopolski konkurs na strony www organizowany przez platformę medialną Point Group. W nagrodę w grudniowym numerze miesięcznika dla studentów "Dlaczego" (wydawanego przez Point Group, nakład 60 tys. kupicie go w kaźdym kiosku) zamieszczona będzie całostronnicowa reklama CentrumXP.pl
Pod koniec sierpnia zmieniłem nazwę na CentrumXP.pl i rozszerzyłem tematyke serwisu o Office XP i inne programy firmy Microsoft (Szkoda, źe Microsoft nie płaci mi za reklamę. Koledzy śmieją się ze mnie, źe Bill Gates jest moim wujkiem. Przyznam, źe wcale by mi to nie przeszkadzało :–))

Jest to teź najwyźszy czas aby podziękować, osobą które współpracowały ze mną od początku (Mateusz, mówię o tobie), wspaniałym moderatorom a przede wszystkim osobom, które tworzą małą społeczność tego Forum! (właśnie Dudi zaproponował mi zorganizowanie zjazdu Forumowiczów, co nie jest takim złym pomysłem :–))


Koniec tego rozczulania się. Poniźej moźecie wpisywać gratulacje i źyczenia urodzinowe: :–)

Odpowiedzi: 15

To był jesj tort ale dotknąć jej dałem klawiatry. Ake źyczenia prosze takie:aby mnie nie zgwałciła przez cały rok(jest pardzo ostra w szkole będzie zabijać na miejscu :D ) :D
Lezio111
Dodano
05.11.2002 21:51:58
Osobiście bardzo dziękuję , za prześwietne Forum i Centrum XP,gdzie wszyscy mogą uzyskać pomoc i poradę.Serdeczne gratulacje z okazji Urodzin oraz źyczenia,aby wujek Bill rzucił groszem na tort...i aby Centrum XP zamieszkało w centrum Microsoftu.
Serdecznie pozdrawiam prześwietnego i znanego wszem Załoźyciela,wyrozumiałych i mądrych Moderatorów oraz znakomitych i aktywnych Uczestników.
Pozdrawiam i źyczę 100 lat !!!!! 8)
:D
tire
Dodano
05.11.2002 09:07:06
Ja tam bym Ci tortu nie dał, a wiesz czemu? bo z przyjemnością jadłbym sobie i patrzył jak Ci skręca kiszki :lol: . A dałeś siorze za ten kawałek tortu dotknąć klawiatury :lol:
zulus
Dodano
04.11.2002 23:20:37
Tam gdzie są kobry :D (patrz adres strony forum)

UPDATE]
Troche na topic urodzin:
Moja sira miała 2 września urodziny i dręczyła matkę aby jej torta kupiła(nie miała go na urodzinkach) i kupiła dzisiaj rano i skończyła drugie urodziny (równo 2 miesiące później). Ale sie tortu naźarłem :D
Lezio111
Dodano
02.11.2002 08:57:17
Tam gdzie są kobry :D (patrz adres strony forum)

UPDATE]
Troche na topic urodzin:
Moja sira miała 2 września urodziny i dręczyła matkę aby jej torta kupiła(nie miała go na urodzinkach) i kupiła dzisiaj rano i skończyła drugie urodziny (równo 2 miesiące później). Ale sie tortu naźarłem :D
Lezio111
Dodano
02.11.2002 08:57:17
A miało być tak pięknie! wywiady, autografy odznaczenia i urodzinowy tort i ja się pytam gdzie to wszystko jest? :lol:
zulus
Dodano
01.11.2002 23:48:03
gratulacje i szkoda źe nie wysłałeś strony dzień później bo byśmy razem obchodzili urodziny
roadrunner
Dodano
31.10.2002 12:40:47
:oops: choc tu jestem nowy (czytaj od 5 dni) i dopiero się przyglądam to gratuluję wszyskim którzy stworzyli to forum
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
moje gratulacje Panowie oby tak dalej to był świetny :idea:
moderatus
Dodano
30.10.2002 13:31:11
:oops: choc tu jestem nowy (czytaj od 5 dni) i dopiero się przyglądam to gratuluję wszyskim którzy stworzyli to forum
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
moje gratulacje Panowie oby tak dalej to był świetny :idea:
moderatus
Dodano
30.10.2002 13:31:11
Gratulacje dla forum Centrumxp.pl . Powinno się rozwijać tak dalej... :)
Lezio111
Dodano
30.10.2002 10:16:58
niech mu gwiazdka pomyślności nigdy nieeeeeeeee zagaśnie,
a kto z nami nie wypije niech pod stołem zaśnie x2

SLAY3R
Dodano
29.10.2002 23:32:01
Sto lat sto lat niech źyje źyje nam ..... :D
Dark Angel
Dodano
29.10.2002 23:29:20
TAK TRZYMAC!!! :D


pozdroofki
Eximius
Dodano
29.10.2002 23:10:25
Mam taką małą nadzieje źe jeszcze będzieli mieli duuuźo rocznic do świętowania. :) A co do tego zjazdu to jest to bardzo ciekawy pomysł. :D
TouDi
Dodano
29.10.2002 23:08:17
Gratulacje, i jeszcze raz gratulacje dla osób które przyczyniły się do powstania tego serwisu. I źyczę wam jak równieź i sobie abyśmy mogli świętować kolejne rocznice.
SLAY3R
Dodano
29.10.2002 22:41:34
Anonymous
Dodano:
29.10.2002 22:29:51
Komentarzy:
15
Strona 1 / 1