upload zdjec, wysylanie wiekszych maili

Mam problem z windowsem Vista Home Premium x64. Przy probie uploadu jakis zdjec na imageshack i niektore inne serwisy otrzymuje "polaczenie zostalo zresetowane". Podobnie sprawa ma sie z wysylaniem troche dluzszych maili bo z zachowaniem ich oryginalnej tresci (gmail) - wysyla w nieskonczonosc. Mialem problem z uruchomieniem gg i zainstalowalem bete service packa. Co moze byc przyczyna tego? Co blokuje moj upload? Wylaczylem zapore i win defender - nie pomaga.

Odpowiedzi: 2

nie mam zadnego p2p, system nie jest zasyfiony bo swiezo po instalacji. bez sp jest tak samo, sp dal mi tylko tyle ze gg zaczelo dzialac
NasedoX
Dodano
10.02.2008 17:51:59
Co do poczty, to zapewne w opcjach zarządzania kontem jest możliwość wydłużenia czasu oczekiwania serwera. Jeśli dla przytoczonego przez Ciebie gmaila nie ma takiej opcji, pozostaje użycie klienta. Np. w OE we właściwościach poszczególnych kont, na zakładce zaawansowane jest możliwość wydłużenia czasu oczekiwania do pewnych granic ocyzwiście. Co do uploadu na imageshack to jedynym co mi się w tym momencie nasuwa jest to, że może jakieś włączone p2p zżera Ci wysył. Ograniczenie tegoż w kiencie p2p może rozwiązać sprawę. Ja osobiście zacząłbym jednak od przywrócenia systemu do stanu sprzed instalacji tego beta SP.
Endrju
Dodano
05.02.2008 09:04:23
NasedoX
Dodano:
03.02.2008 18:17:38
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1