Unia Europejska !!

Mam nadzieje źe frekfencja na tym forum przekroczy 50 % :mrgreen:

Odpowiedzi: 20

ja jestem jak najbardziej za UE DENERWUJE MNIE TYLKO TO HASŁO TAK "JA JESTEM EUROPEJCZYKIEM" A KIM JESTEM DO Q–RWY NĘDZY TERAZ AZJATOM CZY INNĄ NACJĄ :)
Xior
Dodano
22.05.2003 00:30:59
ja jestem jak najbardziej za UE DENERWUJE MNIE TYLKO TO HASŁO TAK "JA JESTEM EUROPEJCZYKIEM" A KIM JESTEM DO Q–RWY NĘDZY TERAZ AZJATOM CZY INNĄ NACJĄ :)
Xior
Dodano
22.05.2003 00:30:59
Dawid!! : co do frekfencji to watpie bys osiagnal 5%. Jesli sie wypowie 50 osob to bedzie dobrze :)

Ja jestem na TAK.
I jak ktos juz powiedzial czy tego zechcemy czy nie to i tak bedziemy w Unii i ja sie tym nie martwie
The_judge
Dodano
21.05.2003 23:57:47
Kuba:
Korwin Mike chciał źybyśmy wstąpili do NAFTA (chciał teź aby w miastach postawić pręgierze do publicznego bicia przestępców :–))


Sory Kuba ale kiedyś to się rzeczywiście sprawdzało...
A z tego co wiem JK–M mówił o pręgierzach dla przestępców małoletnich (
Gagman
Dodano
21.05.2003 22:38:17
theboss78:
dlaczego źaden rząd nie prowadził nigdy rozmów z NAFTA? Gagman jakby to powiedziec inny kontynent.


To wiem wystarczy spojrzeć na globus 8) ...

Ale odległość z Waszyngtonu do Warszawy jest porównywalna do tej między Waszyngtonem a Hawajami... :lol:
Gagman
Dodano
21.05.2003 22:35:01
Korwin Mike chciał źybyśmy wstąpili do NAFTA (chciał teź aby w miastach postawić pręgierze do publicznego bicia przestępców :–))
Anonymous
Dodano
21.05.2003 22:22:56
dlaczego źaden rząd nie prowadził nigdy rozmów z NAFTA? Gagman jakby to powiedziec inny kontynent.
theboss78
Dodano
21.05.2003 22:03:01
theboss78:
No wiesz SLAY3R zawsze panowie z gory moga zrobic przekret nawet jak narod sie nie zgodzi.Jak w kazdych wyborach sa przekrety to tera tez moze byc.
I czy narod chce czy nie i tak bedziemy w Uni.Moze w cale nie byc lepiej a moze byc nawet gorzej.


Hmmm...
Niestety źaden przekręt nie jest potrzebny.
Ustawa mówi:"jak wy w referendum nie wybierzeta to my tu w sejmie wybierzem..."


Jak juź mówiłem głosuję za.
Mierzi mnie jednak praktyczny brak wyboru.
Czy ktoś z Was wie (moźe Ty Aligator), dlaczego źaden rząd nie prowadził nigdy rozmów z NAFTA :shock: Od "okrągłego stołu", a właściwie od "magdalenki" – wszyscy tylko UE i UE...
A ja chciałbym źeby Polska była w NAFTA, źeby miała taki poziom bezrobocia, inflację i cenę benzyny jak w USA...
Gagman
Dodano
21.05.2003 21:56:03
@Aligator zgadzam się z tobą w tym źe nashe pokolenie będzie miało przechlapane z UE, ale nashe dzieci i ich dzieci jush będą miały lepiej, więc trzeba to jakoś przetrzymać :?
TouDi
Dodano
21.05.2003 21:39:02
aligator ty nerwowy jestes strasznie.My tutaj tylko piszemy co o tym wszystkim sadzimy.
theboss78
Dodano
21.05.2003 16:19:36
miałem na tematy polityczne nie wchodzić na forum, to mój ostatni raz. niestety nerwy mnie ponoszą jak czytam niektóre wypowiedzi, bez urazy panowie. najlepiej jak się połoźymy i nie będziemy robić nic i tkwić w tym gównie po uszy, które teraz mamy. sytuacja w kraju jest tragiczna a sami sobie niestety nie poradzimy, jeździłem dość duźo po kraju i wiem, oprócz kilku większych miast, reszta to obraz nędzy i rozpaczy...a moźe jeszcze jakaś wypowiedź w stylu "za komuny to było dobrze..." zróbny kurna coś, jak nie dla siebie to dla przyszłych pokoleń, bo nigdy z tego syfu nie wyjdziemy. i jeszcze taka mała uwaga, jak ktoś się nie zna na polityce i go to nie interesuje to raczej publicznie nie powinien się wypowiadać...trzeba wiedzieć o czym mówić, bbo głupie wypowiedzi moźemy sobie dla przykładu w naszym sejmie posłuchać, gdzie pełno niekompetentnych tumanów...
aligator
Dodano
21.05.2003 01:48:20
No wiesz SLAY3R zawsze panowie z gory moga zrobic przekret nawet jak narod sie nie zgodzi.Jak w kazdych wyborach sa przekrety to tera tez moze byc.
I czy narod chce czy nie i tak bedziemy w Uni.Moze w cale nie byc lepiej a moze byc nawet gorzej.
theboss78
Dodano
21.05.2003 01:33:24
Wcale się nie spodziewam takich zarobków, Politycy krzyczą wejdziemy do UE będzie lepiej, owszem moźe i tak, ale nie odrazu to będzie trwało jakieś 10 lat (jak nie więcej) :cry:
SLAY3R
Dodano
21.05.2003 01:28:27
Panowie chyba nie myslicie ze jak wejdziemy do Uni to kazdy bedzie jezdzil Mercedesami.Moze dam porownanie cen.Niemiec srednio zarabia 1000 moze wiecej euro i tam fajki kosztuja 12euro na Autobahmie(autostrada w Niemczech jakby ktos nie wiedzial), my natomiast po wejsciu do Uni nasza srednia pensja bedzie 200euro a ceny mniej wiecej takie same.Za chleb np bysmy zaplacili 1–2euro, browarek bedzie tez oczywiscie drozszy niz tera jest gdzies tak 4euro.
Pozdrowionka.
theboss78
Dodano
21.05.2003 01:22:15
Ale wiadomo byłoby czy naród chce się wogóle z tym zaczynać.
A tak zaczeto negocjacje przez co teraz mamy bryndze w Polsce (oczywiście nie zwalam całej winy za obecny stan gospodarki na integrację z UE), ludzie by się nie zgodzili, i byłby święty spokój.
SLAY3R
Dodano
21.05.2003 01:06:06
theboss78:
Te ziom to jak w UE jest tak pieknie to czemu np. Francuzi strajkuja?


Poniewaź europa sie staźeje i źadne państwo nie wyczymało by tylu Emerytów i dlatego muszą podnieść stope przechodzenia na emeryture o 3 lata i dlatego strajkują a i tak sie bedą mieli 100 razy lepiej niź w Polsce .
Dawid!!
Dodano
21.05.2003 01:05:40
SLAY3R:

Tak swoją drogą to referendum na temat czy chcemy wejść do unii powinno być przeprowadzone bardzo dawno temu, kiedy to dopiero Polska zaczynała rozmowy z UE. A nie teraz kiedy juź i tak wszystko jest z góry ustalone/zatwierdzone, a referendum to tylko taka propaganda. Ot co.


Nie zgadzam sie z tym jak moźna by było przeprowadzić referędum nie znająć warunków na jakich bedziemy do tej UE wchodzić .To by była czysta głupota.
Dawid!!
Dodano
21.05.2003 01:00:35
Nie jestem zdecydowane, a ostateczną decyzję podejmę nad kartą do głosowania :)
SLAY3R
Dodano
21.05.2003 00:54:23
Te ziom to jak w UE jest tak pieknie to czemu np. Francuzi strajkuja?
theboss78
Dodano
21.05.2003 00:53:50
no sorry, ale nie banki ani hipermarkety świadczą o tym źe jesteśmy krajem w pełni europejskim, do Europy jeszcze nam naprawdę daleko....wszyscy o tym dokładnie wiemy... chocby nasze zarobki...bo ceny to mamy juź unijne... :lol:
ale ja jestem za, za, za, za, za ...

U N I A 3 X TAK
aligator
Dodano
21.05.2003 00:47:35
Dawid!!
Dodano:
20.05.2003 19:19:55
Komentarzy:
20
Strona 5 / 6