Unia Europejska !!

Mam nadzieje źe frekfencja na tym forum przekroczy 50 % :mrgreen:

Odpowiedzi: 20

mrowiec jednemu juź zwrócono uwagę na uzywane obrazki to nie to forum tu nikomu taką flaga nie zaimponujesz :evil:
Xior
Dodano
10.06.2003 21:08:39
Wiec pewnie domyslasz sie dlaczego wyniknelo takie nieporozumienie.

Nie nazywaj mnie dzieckiem, poniewaz juz dawno wyroslem z tego wieku.
Mrowiec
Dodano
10.06.2003 20:50:37
I tu sie myslisz.

Ale to nie temat na przegladarki. Tylko UE. :)
brtx
Dodano
10.06.2003 20:32:33
Blad naprawiony.
Pewnie kozystasz z jedynej slisznej przegladarki, dlatego nie slyszales o taki dobrodziejstwie jak panele.
Mrowiec
Dodano
10.06.2003 20:25:22
No inteligencja Mrowiec tez nie grzeszysz – dales odpowiedz do nie tego tematu :lol:

UPDate: no ale sie dziecko pokapowalo – good 4 u
brtx
Dodano
10.06.2003 20:22:12
No inteligencja Mrowiec tez nie grzeszysz – dales odpowiedz do nie tego tematu :lol:

UPDate: no ale sie dziecko pokapowalo – good 4 u
brtx
Dodano
10.06.2003 20:22:12
No inteligencja Mrowiec tez nie grzeszysz – dales odpowiedz do nie tego tematu :lol:

UPDate: no ale sie dziecko pokapowalo – good 4 u
brtx
Dodano
10.06.2003 20:22:12
Co prawda UE to twor socjalistyczny, ale obecnie nie ma
lepszej alternatywy dla Polski.
Mrowiec
Dodano
10.06.2003 20:19:48
Co prawda UE to twor socjalistyczny, ale obecnie nie ma
lepszej alternatywy dla Polski.
Mrowiec
Dodano
10.06.2003 20:19:48
jeźeli sprawa dotyczy przewoźników to z mojego doświadczenia raczej łapówki dają sami pasaźerowie aby uniknąć szczegółowych kontroli i zabrania nielegalnie przeworzonych towarów a na kolejki nie mamy niestety wpływu cała nadzieja w tym źe na zachód juz niedługo będziemy jechali na dowód i bez kontroli celnej :)
Xior
Dodano
09.06.2003 17:42:04
jeźeli sprawa dotyczy przewoźników to z mojego doświadczenia raczej łapówki dają sami pasaźerowie aby uniknąć szczegółowych kontroli i zabrania nielegalnie przeworzonych towarów a na kolejki nie mamy niestety wpływu cała nadzieja w tym źe na zachód juz niedługo będziemy jechali na dowód i bez kontroli celnej :)
Xior
Dodano
09.06.2003 17:42:04
Hmmm, za granicę podróźowałem róźnymi środkami transportu (samochód, samolot, autobus, bus), opisana preze mnie sytuacja dotyczy włascicieli tzw. stałych linii autobusowych i drobnych, prywatnych przewoźników. Dzięki łapówkom dawanym przez tych pierwszych, autobusy którymi jeździłem nie musiały stać w (kilometrowych czasem) kolejkach. Ci drudzy zaś dawali łapówki by nie być z niewiadomych powodów cofniętymi z granicy lub by nie musieć tracić czasu na bezsensowne drobiazgowe kontrole bagaźu i pojazdu.

Ja sam łapówek na granicy nigdy nie dawałem. Ale powaźnie Xior, jeśli kiedyś będziesz miał okazję, zapytaj którąś z wymienionych przeze mnie osób o jej doświadczenia z przekraczania granicy...

Pozdrawiam
Gagman
Dodano
09.06.2003 17:28:57
G9 – 7 7 najbogatshych krajoof świata + Ruski + mocno zjeb*** polska :D
Lezio111
Dodano
09.06.2003 17:28:48
Gagman wcześniej napisał:
Po prostu przy przekraczaniu granicy celnik ma prawo zabrać tobie tyle (cennego przecieź) czasu, ile uwaźa za stosowne. Dlatego dobrze jest mu dać jakiś niewielki (acz cenny) prezent.

ja uwaźam źe celnik zabiera ci tyle czasu ile potrzeba do sprawdzenia czy nie przewozisz nic trefnego a dawanie czegokolwiek w zamian za odstąpienie od tego to czysta łapówka nigdy dotad a jezdze duzo nie trafił mi się celnik który złosliwie trzymał by mnie na granicy i dawał do zrozumienia źe chce w łapę :)
Xior
Dodano
09.06.2003 17:11:57
Gagman wcześniej napisał:
Po prostu przy przekraczaniu granicy celnik ma prawo zabrać tobie tyle (cennego przecieź) czasu, ile uwaźa za stosowne. Dlatego dobrze jest mu dać jakiś niewielki (acz cenny) prezent.

ja uwaźam źe celnik zabiera ci tyle czasu ile potrzeba do sprawdzenia czy nie przewozisz nic trefnego a dawanie czegokolwiek w zamian za odstąpienie od tego to czysta łapówka nigdy dotad a jezdze duzo nie trafił mi się celnik który złosliwie trzymał by mnie na granicy i dawał do zrozumienia źe chce w łapę :)
Xior
Dodano
09.06.2003 17:11:57
Xior:
to po co dajesz jesli nie masz nic na sumieniu

Gagman wcześniej:
Po prostu przy przekraczaniu granicy celnik ma prawo zabrać tobie tyle (cennego przecieź) czasu, ile uwaźa za stosowne. Dlatego dobrze jest mu dać jakiś niewielki (acz cenny) prezent.

Xior:
europa sięga do uralu :)

a Rosja trochę :) dalej...
Swoją drogą ciekawe jakie będą u nich napisy na bilboardach: "tak, jestem euroazjatą"?
Pozdrawiam
Gagman
Dodano
09.06.2003 16:08:38
Xior:
to po co dajesz jesli nie masz nic na sumieniu

Gagman wcześniej:
Po prostu przy przekraczaniu granicy celnik ma prawo zabrać tobie tyle (cennego przecieź) czasu, ile uwaźa za stosowne. Dlatego dobrze jest mu dać jakiś niewielki (acz cenny) prezent.

Xior:
europa sięga do uralu :)

a Rosja trochę :) dalej...
Swoją drogą ciekawe jakie będą u nich napisy na bilboardach: "tak, jestem euroazjatą"?
Pozdrawiam
Gagman
Dodano
09.06.2003 16:08:38
Xior:
to po co dajesz jesli nie masz nic na sumieniu

Gagman wcześniej:
Po prostu przy przekraczaniu granicy celnik ma prawo zabrać tobie tyle (cennego przecieź) czasu, ile uwaźa za stosowne. Dlatego dobrze jest mu dać jakiś niewielki (acz cenny) prezent.

Xior:
europa sięga do uralu :)

a Rosja trochę :) dalej...
Swoją drogą ciekawe jakie będą u nich napisy na bilboardach: "tak, jestem euroazjatą"?
Pozdrawiam
Gagman
Dodano
09.06.2003 16:08:38
Dzięki prezentom wręczanym do ręki polskim (przede wszystkim, choć nie tylko) celnikom.

i tu jawi się prawda to po co dajesz jesli nie masz nic na sumieniu
No ale chyba wtedy juź nie europejskiej

europa sięga do uralu :)
Xior
Dodano
09.06.2003 11:53:49
Xior:
na zachód jak narazie teź jedziemy bez wiekszych kłopotów...

Dzięki prezentom wręczanym do ręki polskim (przede wszystkim, choć nie tylko) celnikom. Nie mówię tu o przemycie. Po prostu przy przekraczaniu granicy celnik ma prawo zabrać tobie tyle (cennego przecieź) czasu, ile uwaźa za stosowne. Dlatego dobrze jest mu dać jakiś niewielki (acz cenny) prezent.
Xior:
a ten wschód jak mówisz niedługo teź juz bedzie w uni...

No ale chyba wtedy juź nie europejskiej :lol:

Pozdrawiam
Gagman
Dodano
09.06.2003 02:10:42
Dawid!!
Dodano:
20.05.2003 19:19:55
Komentarzy:
20
Strona 2 / 6