Ukryte funkcje dodatków do Windows Live Messenger

Zapraszamy do komentowania aktualności: Ukryte funkcje dodatków do Windows Live Messenger.

Odpowiedzi: 3

Co do instalacji WMP11 PL na wersji angielskiej to ja tez miałem z tym problemy i jak zwykle przychodzę na ratunek Nie odinstalujecie WMP11 jeśli sobie wyczyściliście wyczyściliście foldery o nazwie %NT…% C:\Windows . Możecie mi wierzyć ja to u siebie miałem już prawdziwe kombinacje alpejskie wywalenie folderu WMP z konsoli, czyszczenie rejestru nic. Pomógł kolega, który przesłał mi te foldery i udało mi się odinstalować WMP oczywiście z miłą chęcią pomogę PK znasz adres, więc się odezwij i odinstalujemy razem. Co do Messengera ważne jest aby Klucze były typu DWORD (niebieskie) oraz aby wersja Messengera była najnowsza. Podobnie z IE, tutaj jednak sprawa jest bardziej skomplikowana, ponieważ jest więcej rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę. Ten klucz, który można wsadzić do Notatnika skopiowałem żywcem z mojego komputera wiec jak on nie działa to mnie to zdziwiło. Jakby co to na MSN odezwijcie się do mnie to pomogę (standardowy nick Hotmaila elemneo).
Komentarz
Dodano
30.05.2006 11:53:36
U mnie tez nie dziala, zreszta tak samo jak sposob na zmiane wyszukiwarki w pasq wyszukiwania IE7 :-[
Komentarz
Dodano
30.05.2006 02:46:18
nie dziala, nic nie dalo; tak samo jak sposob odinstalowania angielskiego wmp11 przed instalacja polskiej wersji.
Komentarz
Dodano
29.05.2006 11:51:12
CentrumXP.pl
Dodano:
29.05.2006 11:51:11
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1